Jump to content

Mistika ar barošans blokiem!


energystar
 Share

Recommended Posts

All-marss

Jauneklīt,nepūt nu te miglu. Fāterīši,kuri taisa projektus par tūkstošiem,dundukus saviem kompjiem pat tuvumā nelaiž. Bet te jaunajam ģēnijam pappiņš saka: nu paspēlējies,kamēr es atpūtīšos,pajauc kaut ko,pamaini,var būt sanāks superkompis...

Var būt humoru taisīt tev sanāk uz kādu trijnieku (3).Bet to gan vajadzētu darīt citās lapās.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Gjerevnja. Vai tad tos projektu failus nevar no HDD izcelt un pabeigt pie cita datora??

Link to comment
Share on other sites

energystar

Gjerevnja. Vai tad tos projektu failus nevar no HDD izcelt un pabeigt pie cita datora??

 

tas jau arī tika izdarīts...tik bija tāda lieta, ka vajadzēja uz sitiena, bet ir ok faili vismaz ir tagad

 

Jauneklīt,nepūt nu te miglu. Fāterīši,kuri taisa projektus par tūkstošiem,dundukus saviem kompjiem pat tuvumā nelaiž. Bet te jaunajam ģēnijam pappiņš saka: nu paspēlējies,kamēr es atpūtīšos,pajauc kaut ko,pamaini,var būt sanāks superkompis...

Var būt humoru taisīt tev sanāk uz kādu trijnieku (3).Bet to gan vajadzētu darīt citās lapās.

 

1. es netaisījos tur kaut ko pačakarēt vai pārmontēt, tik saprāta pietiek lai nedarītu neko prātam neaptveramu un nokautu sistēmu...

2. bija nepieciešams mainīt psu, nekad nav bijis problēmu, tad kāpēc lai šis būtu izņēmums un vestu uz servisu lai maina, tam arī laika nav

3. cik tika konstatēs aiznesu pie drauga psu jaunais ir neejošs, kurš visticamāk nokāva sistēmu, vēl bet ļoti maza iespējamība, ka es ar statisko iedevu

4. protams nevar noliegt, ka mana ziņkārība ir tagad noskaidrot, kāds tam visam bija cēlonis!

 

lai vai kā tas tagad nebūtu svarīgākais! aptuveni tika noskaidrots viss paldies par atbildēm

vairs stulbas kļūdas protams nepieļaušu

Labots - energystar
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Tev vecais taisīja projektu un izdomāja, ka baroklis būtu jāmaina?

Vai arī Tava kristāla bumba pateica, ka būtu jānomaina?

Kaut kā nemanu, ka vecais būtu pārstājis funkcionēt- tieši pretēji izrādās, ka vecais PSU šancē tik tā :p

Tad kakova h*ja pēc?

Link to comment
Share on other sites

Pirms bakstīšanās par un ap jauno/veco 100/230V utt., derēja ar voltmetru nostaigāt pa jaunā/vecā PSU kontaktiem. Būtu informācija par līmeņiem. Tos ampērus, protams, nesaskaitīsi, bet kopējai diagnozei derēja.

 

Tā arī nesapratu. Dators iepriekšējā komplektācijā darbojas?

Link to comment
Share on other sites

energystar

Pirms bakstīšanās par un ap jauno/veco 100/230V utt., derēja ar voltmetru nostaigāt pa jaunā/vecā PSU kontaktiem. Būtu informācija par līmeņiem. Tos ampērus, protams, nesaskaitīsi, bet kopējai diagnozei derēja.

 

Tā arī nesapratu. Dators iepriekšējā komplektācijā darbojas?

 

esot neauzmanīgs un ticot ka jaunam jāstrādā liku vienkārši iekšā, protams, pēctam pārbaudot kabeļus voltāžas ar multimetru tur nebija īstie cipariņi, loģsiki tas arī neslēdzās iekšā

 

vai man tagad laikam jāizstāsta ne, kā tur bija...nepieminēju jau faktus, ka bijā vēlme nopirkt jaunu vga nu ne tikai spēlēm brīvajā laikā ļoti patīk veodot, apstrādāt video...fāterītim arī..vga nopirku, bija vajadzība pēc jauna barokļa vecais iespējams ilgi vairs nevilktu - "kāpēc riskēt" tāpat tas vienu dienu būtu nosvilis!

 

nu cūcība sanāca...jāpērk jauna MB. loģiski jāmācās no kļūdām.. vispirms protams jāparbauda viss ko liec iekšā

 

temats var tikt slēgts!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...