Jump to content

Mistika ar barošans blokiem!


energystar
 Share

Recommended Posts

Nopirku jaunu barokli Whitenergy 500w atx 2.2

 

nu ko tagad nomainu, pc vair vienkārši neslēdzas iekšā, mātes plates lapiņa deg bet nekā

cenšoties ieslēgt, div-reiz sāka itkā griezties ventilatori uz 1s tad viss!

 

Domāju varbūt brāķis, lieku atpakaļ veco barokli, tas pats arī neslēdzas iekšā!

 

vadi visi sasprausti kā vajag 100%

 

 

Uz tā jaunā barokļa rakstīts pentium 4 un athlon x2...nevar jau būt, ka viņš vienkārši neņem manu intel...smieklīgi!

 

Varbūt, kādam ir risinājums, kā dabūt pc pie dzīvības

 

(mātesplate: asus p5g41t)

 

Varbūt mātesplate nobruka, murgs kaut kāds!?

Link to comment
Share on other sites

energystar

kādā veidā tas var notikt? :mda:

tātad jaunais baroklis vainīgs?

un ko tad pērkot jaunu pamatplati ar šitā var nobeigt

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, ja gramstoties gar techniku nelieto zemējuma aproces (un 99.99% šitāda veida darboņu to nedara), tad, zin, reti, bet gadās ar, ka elektroniku izdauza.

Link to comment
Share on other sites

Mans minējums būtu tāds kā jau te iepriekš teica. Vai nu statiskā strāva, vai sūdīgs barošanas bloks. Ir bijuši gadījumi, kad pat fleshatmiņas sprāgst kā mušas no kārtīgas statiskās. Kā es to zinu? No pieredzes, rauj fleshu ārā un dabūju pa nagiem tā, ka nosprakšķ un maza dzirkstele parādās. Bija arī gadījums, kad pilnīgi jaunai mātesplatei piespraudu kkādu vecu sūda psu un nekā. Arī štukoju, štukoju, līdz beidzās varianti un aizvedu atpakaļ uz garantiju, kur pateica, ka dēļ sliktas barošanas kkāda mikrene nodegusi.

Link to comment
Share on other sites

energystar

labi, paldies par info!!!

Tātad pērkam jaunu pamatplati, sasodīts vairāk nekad neskaršos ar pirkstiem pie dzelžiem!

 

elektrolīti izskatās labā kondīcijā ;)

Link to comment
Share on other sites

Ir bijuši daudzi gadījumi, kad grābstoties "uzkarina" "pulksteņus" dažādām elektroniskām ierīcēm. To nezinot bieži vien pat pārlodē mikreni, bet pietiek ar vienkāršu resetu.

Lai nenobeigtu elektroniku pietiek, ka pieskaras pie datora korpusa, vai kāda cita sazemēta priekšmeta.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Skarties var, bet labāk valkāt apģērbu, kas nesatur sintētiku. Vēl labāk savienot savu ķermeni ar zemējumu, vai vismaz izlādēt uz ķermeņa esošo lādiņu pieskaroties zemētam priekšmetam.

Link to comment
Share on other sites

energystar

baroklim var pievadīt 110 vai 230 AC

tikai nav neviena slēdža lai pārslēgtos piem 230 (protams tam vajadzētu būt atomātiski iestatītam uz 230v)

 

kaut ko nogļukojuši ražotāji un baroklis izsit mātesplati

 

Man tikai grūti noticēt, ka būšu nobeidzis kompi ar statisko, lai gan viss kas varbūt!

man tas baroklis tāds aizdomīgs šķiet, bet pamatplate ir beigta! šķiet, ka pārējie dzelži veseli, tad vismaz būtu kaut kādas dzīvības pazīmes, ja vienīgi lielākā daļa komponentes ir beigtas...

Link to comment
Share on other sites

Esi pārliecināts, ka vienkārši neesi pieslēdzis 4pin 12v līniju pie plates (cpu soketa tuvumā)?

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

energystar

nu ir 20pin +4pin mātesplatei galvenais kabelis! tas ir

un cpu 4pin arī ir ;)

video kartei 6pin ir

hdd abiem viss ir

protams DVD

 

kas tad vēl, neko jau otrādi arī nav iespējams pievienot ;)

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Latvijas veikalos nevarētu būt barošanas bloks uz 110 voltiem. Tevis aprakstītās pazīmes liecina par pamatplates bojāeju. Kādā ziņā tev barošanas bloks šķiet aizdomīgs?

Link to comment
Share on other sites

energystar

nu neko, iešu pie drauga pieslēgšu šito jauno barokli, ja viņam nobeigšu mātesplati, tad skaidrs kur ir vaina ;D

 

lai vai kā sen jau jaunu mātesplati vajadzēja...pie reizes varētu i3 nopirkt!

ja vien fāterīts, kā sponsors, kurš vēl nezin par to, ko es šodien paveicu ar pc!

Link to comment
Share on other sites

Saslēdz zaļo un melno vadu īsajā pie tā barokļa un skaties vai griežas ventilators. Ja negriežas, tad baroklis, ja griežas, tad mātesplate..

Link to comment
Share on other sites

energystar

diez gan lēti dabūju vēl tāda ekstra kā dual rail!

cena!

 

tā jau šķiet, ka visam tur vajadzētu iet!

 

paskatīšos!

 

pa 17ls baroklis...bet codegen vēl lētāks un citiem iet kā smērēts!

Link to comment
Share on other sites

110-230, - tāpēc ka stāv APFC, vai arī domāts tikai eiropas tirgiem.

Sāc ar komponenšu spraušanu pa vienai un reseto BIOSu.

Link to comment
Share on other sites

vispār kas rakstīts uz tā etiķetes? cik pa 12V, 5V, 3.3V? Izskatās pēc kārtējā poļu brīnuma...

Link to comment
Share on other sites

energystar

ir ir...barokli speciāli pirku jaunu, jo ieliku video karti, lai gan kādu mēnesi pc gāja ideāli bez jauna barokļa bet kad parādijās nauda tad nopirku, tagad mainu un viss vairs neslēdzas iekšā arī ar veico barokli!

 

jaunajam:

 

-12v - 0.5A

12v1 - 18A

12v2 - 18A

3.3v - 28A

5v - 36A

5vSB - 2.5A

 

var arī būt tā ka bez sprakšķa, dzirksteles esmu izsitis pamatplati, nekas tāds nebija!

pieskarties gan sanāca!

Labots - energystar
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā neticas :superstition:

 

Izskatās pēc pārmarķētā vecā standarta barokļa... cik kopā pa 12V1 un 12V2 nav norādīts? ko tas velk? Kāds procis, kāda VGA, cik cietie? Kāds bija vecais baroklis? :blind:

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

energystar

nav norādīts!

 

Tas ir dīvaini! Tātad mēģināju veco barokli pieslēgt atkal...tagad TIKAI pieslēdzu 20+4 galveno kabeli, NEKO citu nu ko kompis itkā ieslēdzās cpu ventilators griezās..hmm domāju slēgšu tagad atkal jauno un testēšu tāpat, dators nereaģē, arī tikai galvenais kabelis pieslēgts...

 

nesapratu slēdzu atkal veco uzmetu šo uz pc kastes aši pieslēdzu TIKAI galveno kabeli, cpu ventilators vairs negriež,

tad pie vecā slēdzu klāt lēnām citas iekārtas hdd, pieslēdzu 12v 4 pin kabeli viss ir ok hdd strāda, tik atkal negriež cpu fan

 

video karte bija visu laiku iesprausta, bet tagad pieslēdzu atsevišķu 6 pin barošanu un dators vairs pat iekšā neslēdzas!

 

pilnīgs sviests!

 

cpu: celeron x2 e3400

video: hd 5750

ram: ddr3 4gb

vecais baroklis: acme p4 pfc 350w pie 12v rail - 16A (kaut kāds galīgi bezfirmīgs neatradu nevienu saitu kur acme ražo barokļus)

Link to comment
Share on other sites

Ārprāc, lai slēgtu klāt ACME barokli, ir jābūt mazohistam :D

Link to comment
Share on other sites

energystar

Ārprāc, lai slēgtu klāt ACME barokli, ir jābūt mazohistam :D

 

tādu man viņu sakomplektēja ;D

vairs nekad gatavus draņķus nepirkšu

Link to comment
Share on other sites

energystar

lai gan jāatzīst, ka tas acme baroklis labi strāda ar visu video karti, pilnīgi nekādu problēmu ;)

vienkārši tagad mainot uz jauno kompis vairs neslēdzas iekšā...tikai kad atvieno video kartes barošanu..it kā slēdzas, tik cpu fan negriežas...saķumā griezās, kaut kas pilnīgi nesakarīgs, cerams, ka pie vainas tikai pamatplate

Link to comment
Share on other sites

energystar

droši vien ka cpu jau arī nokāvu lai vai kā man parāva besi, kad būs nauda nesu uz remontu, lai viņi tur tiek galā!!

Bet vēl ceru, ka tikai pamatplate ir tā, kas sūdus taisa!

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Sūdus taisi tu pats.Nedrīkst tā uz dullo bakstīties un slēgt barošanas kabeļus,kā pagadās.Gan jau nobeigsi vēl kaut ko,ja papucis ar siksnu neapstādinās.

Link to comment
Share on other sites

energystar

uz dullo jau gan neslēdzu, vienkārši mēģināju noteikt, kas ir pie vainas...man ir tāda tendence ;D

bet izskatās, ka tur vienkārši jāstiepj uz servisu..tad arī pateiks, ko vajag jaunu pirkt!

 

tā šķiet, ka kaut kur uz īso iet!

Link to comment
Share on other sites

Nav izslēgts, vecais ACMe dod labāku strāvu nekā tas Whitenergy. Un Tava sistēma jau nemaz tika daudz nepatērē:

http://www.bit-tech....50-1gb-review/7

kādus 200W max. (Tas ACMe jau īstenība, laikam arī ir 200W)

Jādabū kāds normāls baroklis, tipa kaut vai šāds http://www.semicom.l...917161_364.html

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

energystar

aizvedīšu uz servisu gan ar veco gan ar jauno barokli, tad lai viņi tur arī konstatē..un ja būs pie vainas jaunais baroklis! Tad, lai viņi man sedz izdevumus! nez ta redzēs...

 

kaut kā aizdomīgi šķiet, ka vienkārši video karte būs nobeigusies...2 gadu garantija gan ir ;)

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk dēļ brāķīga barokļa Tev neviens izdevumus nesegs. Ja būtu paši slēguši un kaut ko nokurinājuši, tad vēl ja godīgs kantoris, iespējams kaut ko domātu bet šādā gadījumā visticamāk par tādu pasākumu vari aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

energystar

tā gan! baigā draņķība...man ir savs minējums...pilnīgi ziņkārība māc kas tad īsti ir pie vainas, un kas tagad jāmaina!

 

pārbaudīju jauno barokli, šķiet, ka tas draņķis nemaz nestrādā ventilators tik uz 1s minimāli izkustas, kas saslēdzu power on un ground (zaļo un melno) vadu īsajā!

nu laikam tas tad arī tā būs izdedzinājis man video karti un cpu arī iespējams...vot draņķība

 

jo kad pielieku veco barokli..visus vadus salieku, tik neiespraužu 6pin video kartei...tad viss itkā iet, tik cpu ventilators negriežas...un ja pieslēdz video kartes barošanu, tad vispār neslēdzas iekšā

 

tikko pieleca...baigā stulbība laikam visiem psu v2.03 ir arī -5v bet atx 2.2 nav tāda, reāli laikam tad pieslēdzot šito bez -5v joslas laikam kaut ko nodedzināja!

Link to comment
Share on other sites

ņeee, tagad man liekas, uz platēm vairs nav -5 un -12, >>>

 

vienkārši baroklis nevelk, vai dēļ pārslodzes dod tādas strāvās svārstības, ka m/b sūta viņam signālu lai aizveras, POWER_NOT_GOOD, > un viss noslāpst...

 

1.3 standarts paredzēja max, strāvu pa +5V līniju, jo tajos laikos proči un pārējais barojās no +5V... bet vajadzēja baigi daudz Amperu (>30 un vairāk) un pirmie attapās Intel un uztaisīja lai viss barojās pa 12V, jauno standartu nosauca ATX 2.XX, tagadītēs jau ir 2.3 versija (kas paredz aktīvo PFC) kur viss kompis pārsvarā tiek nobarots pa 12V līniju, kamēr 5V un 3.3v līnijām atmet pa kādiem 15-20 Amperiem. :TPON:

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

m/b sūta viņam signālu lai aizveras, POWER_NOT_GOOD

Pirms runājam muļķības, palasam kaut vai Wikipedia:

http://en.wikipedia....TX#Power_supply

PWR_OK or Power good is an output from the power supply that indicates that its output has stabilized and is ready for use. It remains low for a brief time (100–500 ms) after the PS_ON# signal is pulled low.

 

Tas gan nemaina to, ka slikts PSU var nespēt uzcelt/noturēt spriegumu un tādēļ neuzlikt/noņemt PWR_OK signālu.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Man gan šķiet,ka atkal kārtējais pusaudžu jociņš. Kā gan citādi sevi izrādīt.

Datora iespējamo nosvilināšanu sauc par jociņu, njā....

Link to comment
Share on other sites

energystar

Man gan šķiet,ka atkal kārtējais pusaudžu jociņš. Kā gan citādi sevi izrādīt.

 

jā jā jociņš labs, kad fāterītim ir jāpabeidz projekti, un tūliņ viņam vajadzēja failus no hdd

nu ko iespējams, ka 1200ls manis dēļ, tas ir nepabeigta projekta dēļ izčabēs

 

ja tev tas ir joks tad ej jokojies, kur gribi!

 

es vienkārši gribu saprast. kas par vainu

rēālais varinats ir tāds, ka dēļ tā neejošā psu ko pieslēdzu, būs kas nokūpējis

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...