Jump to content

Video kameras izvēle sporta aktivitātēm


burkaans456
 Share

Recommended Posts

otrā ir pilnīgs sūds. Pa 15 dolāriem var tikai drazu nopirkt. pirmā, nu pirmās vispār nav :D

Link to comment
Share on other sites

burkaans456

Es jau neatteiktos no gopro, bet maciņš mazlietiņ par plānu.

Labots - burkaans456
Link to comment
Share on other sites

GoPro ir sakarīgākais variants.

Vēl tauta saka, ka tīri lietojama esot Contour kamera, bet pats neesmu jamo taustījis.

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu skatīties tikai uz gopro kamerām, ir hd bijusi lietošanā, kvalitāte piec, skatos, nesen izlaista otrā, atjaunotā versija ar daudz labāku gasimjūtību, nebūs trūkumi krēslā, kā tas bija pirmajai gopro hd kamerai. Maksā arī manuprāt smieklu naudu 300bakšus par tādu kvalitāti.

 

http://gopro.com/hd-hero2-cameras/

Link to comment
Share on other sites

No pieredzes arī iesaku tomēr GoPro.

Paši lietojam gan laivošanā, gan slēpošanā GoPro Hero HD.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Pacelšu mironi.....

Droši vien kaut kas pamainījies tirgū pa šo laiku. 

Interesē iegādāties kameru MTB braucieniem. Tā, lai aksesuāri nemaksā otras kameras cenu.

Par GoPro HERO7 zinu, par Sony FDR-X3000R arī. Par  Sony it kā labākas atsauksmes, bet dēļ savas formas, laikam nav īsti piemērota.  

Prasības nav īpašas, lai labi filmē, GPS un pārējās fīčas nezinu vai vajag, bet var padomāt par tām.

Varat kaut ko vēl ieteikt sakarīgu ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kaads teica:

bet dēļ savas formas, laikam nav īsti piemērota.  

Kā nepiemērota?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kaads teica:

Tā, lai aksesuāri nemaksā otras kameras cenu.

Varbūt arī kamerai nav obligāti jāmaksā pusi no ričuka cenas.

Nezinu, ko tu ar tiem video domā darīt, bet ja gopro, tad neredzu iemeslu ņemt kaut ko krutāku par ceturto, varbūt piekto, tās arī tagad lietotas pa lēto met pakaļ. Vai session - mazāka, vieglāka. Ja negopro, tad arī kaut ko tajās cenās, ap simtu, ne jau pa trīssimtpieēsmit vai vairāk, kā septītais gopro vai ciknutassonīmaksā.

 

Pirms 8 minūtēm , ju teica:

Kā nepiemērota?

Sony formas dēļ atšķirībā no gopro nevar uzlikt uz krūtīm, bet tāpat kā gopro var uzlikt uz ķiveres virsū, var arī uzlikt ķiverei sānā, nezinu gan vai veloķiveres gadījumā kameras svars nešķiebs ķiveri uz sānu.

 

Par vienu vecāku sony modeli kaut kur tepat forumā bija labi vārdi, kaut kas tur viņam esot krutāks nekā gopro, neatceros, sensors vai stabilizācija vai abi vai vēl kas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , 138 teica:

bet ja gopro, tad neredzu iemeslu ņemt kaut ko krutāku par ceturto,

Sākam ar to, ka GoPro HERO7 ir tikai ar  1080p un 1440p izšķirtspēju, GoPro HERO7 Silver jau ir arī 4K.  Mūsdienās ņemt jebko bez normālas 4K izšķirstpējas nu galīgi nav prāta darbs, to montāžā/apstrādē ātri sapratīsi.

Pats elementārākais  - 4K mierīgi vari izkadrēt pat 1/3 no kadra bez r3edzamiem kvalitātes zudumiem,  1080 un 1440 pat tikai pusi kadrējos, jau bilde būs rūtaina.

Nav par ļaunu iespēja pielikt ārējo mikrofonu, bet tad jau uz HERO 8 jāskatās. DPS u.c. draza gan mazsvarīga.

 Nez vai stiprināšana pie ķiveres ir laba izvēle - ar labu gimbal stabilizatoru pie stūres vai rāmja priekšā būs daudz labāka izvēle.

   
   
Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

Mūsdienās ņemt jebko bez normālas 4K izšķirstpējas nu galīgi nav prāta darbs, to montāžā/apstrādē ātri sapratīsi.

 

Pirms 36 minūtēm , 138 teica:

Nezinu, ko tu ar tiem video domā darīt

 

Un PC priekš 4K video apstrādes točna vajag laba (pēc @Regisss mērauklas :king2:) ričuka cenā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , 138 teica:

Un PC priekš 4K video apstrādes točna vajag laba (pēc @Regisss mērauklas :king2:) ričuka cenā.

Normālu videokarti vajag un viss skrien arī uz viduvēja kompja.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ju teica:

Kā nepiemērota?

To  pie krūtīm nevar pielikt.  Uz ķiveres noteikti nelikšu, tīri no drošibas viedokļa.

Mākslas filmu arī noteikti nefilmēšu. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , 138 teica:

(pēc @Regisss mērauklas :king2:) ričuka cenā.

Opā... es pat nezināju ka ir mana mēraukla... interesanti cik tas ir absolūtajos ciparos EUR? ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Regisss teica:

Opā... es pat nezināju ka ir mana mēraukla... interesanti cik tas ir absolūtajos ciparos EUR? ?

2020.06.2. , 19:15, Regisss teica:

Tīri braucamu MTB var salasīt par kādiem 1.6-1.7k EUR

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, Sony uz krūtīm neuzliksi, lai gan atkarīgs, kādas krūtis, kādām pat stiprinājumu nevajadzēs, tieši tādu sony varēs pa vidu iespraust :)

Sony uz ķiveres tad jau drošāk pat likt, tā forma plakana, vēl sānā uzliekot cieši pie ķiveres, tad droši. 

Es ar te visu laiku štukoju, ka vajadzētu kaut ko, bet tad tieši pie ķiveres, lai filmē tieši vairāk to ko es pats redzu.

 

Sony kaut kad atpakāl it kā bija krāsu spektrs bildei labāks/korektāks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ju teica:

Sony kaut kad atpakāl it kā bija krāsu spektrs bildei labāks/korektāks.

Sony kaut kādos testos  pārāks ir. Ja nav ar ko salīdzināt, tad parasti labs ir tas , ko lieto pats :D

Ja liek uz ķiveres to kameru, tas filmētais materiāls tāds haotisks liekas sanāks, jo braucot tu visu laiku  grozi to galvu, tur uz spidometru uzmet aci, , tad uz priekšu, tad vēl kaut .kur.Ja uz krūtīm liek, tad tā bilde tāda ''vienmērīgāka''. Vismaz man  tā liekas. Protams var jau pēc tam kameru pielikt, tur, kur uzskati  par labāku vietu.

Link to comment
Share on other sites

Es jau ne tik sačos braucu, pamatā vairāk ceļoju, un tad doma ir pēc tam mājiniekiem parādīt, ko pa ceļa interesantu redzēju. Šo to sanāk noftografēt, bet ir lietas, kas vienārši paskrien garām. 

Man vairāk interesētu kamera ar max bateriju, un pietiktu FullHD.

Link to comment
Share on other sites

It kā full hd kvalitātē izvelkot 2-3 h. Man jau  vajadzētu min.  2.5h , lai izvelk.

Negribētos tādu variantu piekopt :D.

 

image.png.7f7d2dc379843242b1451b5a34a698d5.png

Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, ju teica:

Man vairāk interesētu kamera ar max bateriju

Jebkura, kas prot filmēt ar pievienotu powerbanku. Principā, strādā pat hotswap tādā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...