Jump to content

Zaļa svītra uz LCD TV ekrāna


eedzhus
 Share

Recommended Posts

Sveicināti! Es vēlos, lai Jūs man palīdzētu tikt galā ar manu problēmu. Man ir LG televizors 32lg2100. Un pirms 2 dienām uz ekrāna parādījās zaļa vertikāla svītra, kura it kā tek no augšas uz leju... Kādi varētu būt iespējamie iemesli no kā radās šis defekts? Un, kā es varētu tikt vaļā no šīs svītras? Ko man darīt?

Paldies! Pievienoju arī bildi, lai Jūs konkrētāk saprastu par ko es runāju... post-91847-0-92587000-1319723098_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kā tikt vaļā ? Nu protams, nomainot bojāto matricu (vai TV, ja esošais ir vecs). Iemesli - nu nekas nav mūžīgs, cik veca ir tā kaste?

Link to comment
Share on other sites

NEDERĪGS CITĀTS

 

Televizors nav vecs, nopirku pirms gada, bet garantija jau beigusies pirms 2 mēnešiem. Kas tā ir par tādu matricu? Cik tāda matrica maksā un, kur to matricu var nopirkt?

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

NEDERĪGS CITĀTS

 

Sorry, mazliet nepareizi uzrakstīju... Tv nopirku 2010.gada augustā. Tagad ir 2011.gada oktobris, tādēļ jau ir pagājis 1 gads un garantija beigusies pirms 2 mēnešiem.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

NEDERĪGS CITĀTS

Vēl tikai atliek atrast garantijas talonu ar visu čeku... :jump: :dntknw:

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Latvijā pirktai precei privātpersonām garantija ir 2 gadi (firmām 1 gads) neatkarīgi no tā ko norāda ražotājs(izņemot detaļas kas nolietojas dabiski), tā kā stiep atpakaļ uz veici. Tā kā tā ir zināma priekšrocība mums un nedaudz attaisno lielākas cenas.

Labots - Kanibaals
Link to comment
Share on other sites

Paskatoties uz to TV gribas teikt, ka matrica un maiņa izmaksās kādas 2/3 no tā TV pašreizējās vērtības. Ja nav garantijas, tad stipri jārēķina.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, Kanibaal! Vismaz tagad esmu nomierinājies, ka mana TV vēl ir garantija, bet, kā jau es teicu, tad tagad tikai atliek atrast garantijas talonu ar visu pirkuma čeku... :smoke:

Link to comment
Share on other sites

jā, interesanta lieta ar tām garantijām. Ražotājs dod gadu, bet likumdošana 2 gadus. Bet ja pērk uz firmu, tad atkal tikai gads garantija.

Link to comment
Share on other sites

Pikseļu līnija ! matricu jāmaina...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
popjazix

ja pirkts jauns tad 2 gadi garantija ka minimums, bet vel ari ir lietoto precu veikali, kur garantija ir tikai 12 meneši, nezinu gan cik tas ir likumīgi, bet nu ta laikam tas ir, arī lietotām precem ir obligāti jabūt 24 menesiem, tad padod ziņu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...