Jump to content

maiss
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Man ir pavecs dators:

 

Mātesplate - Intel Glen Ridge D915PGN

Procesors - Intel Pentium 4 3.0 GHz

Videokartre - nVidia 7600GS

RAM - 2GB (gribu vismaz 4 vai vairāk)

 

 

Tātad uzzinstalēju everestu, lai noskaidrotu kadas tad kompītim ir iekšas

pie ramiem ir rakstīts :

 

Moduļā izmērs - 1024 MB (2 ranks, 4 blanks)

Atmiņas tips - DDR SDRAM

Atmiņas ātrums - PC3200 (200 MHz)

 

Sapratu ka man lai palielinātu atmiņu vajag meklēt DDR SDRAM. Ierakstiju salidzini.lv DDR SDRAM izlec šitāds http://www.dogmar.lv/?sec=inside⊂=482&id=400142 pa 5Ls, bet viņam Atmiņas ātrums ir 1333MHz(PC3-10600).

 

Un ir otrs variants ierakstot DDR SDRAM PC3200 (tādu kādi jau man iekšā) tad izlec http://forlife.lv/lv/info/desktop-memory-device-patriot-pc3200-ddr-sdram1gb400mhzpc3200cl3non-eccdimm-184-pinunbufferedunregistereddual-rank-retail-131516140728.html šāds variants kur ir 4. reizes dārgāks.

 

Palīdziet man ar izvēli un apskaidrojiet ko dod tās ātruma starpības.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

meklē pēc "DDR 400" vai PC3200

vislabāk iet mīļākajā internetveikalā un pie filtriem uzlikt lai nerāda DDR-2 un DDR-3 atmiņas, jo Tev der tikai DDR

Link to comment
Share on other sites

everesta rāda ka man esošajām atmiņam ir ķipa 200 MHz ? Tad kapēc DDR 400? tas kautko uzlabos? tagatdējās atmiņās stāv viena 1. slotā un otra 3. slotā. Ja es paņemšu to 400MHZ tad man viņas labāk likt pirmajos slotos?(kā viņas izkārtot lai būtu tā saucamais maximum perfomance) Varbūt kādam no jums mājās mētājās šādas atmiņas kuras var iegūt savā īpašumā par užavniekiem?

 

 

 

Lētākaos variants tad sanāk šis http://www.dataleks.lv/lv/item/ram:5649 ?

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

DDR nozīmē Dual Data Rate, tātad 200x2

Un uzzini, kāds ir lielākais atmiņas apjoms, ko tā mātesplate atbalsta. Man ir aizdomas, ka vairāk par 2GB neatbalstīs.

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies Iexxx. paldies Zh ka zinu tagat ka 4gb max. Tātad tagat atliek tikai noskaidrot lētāko variantu! Varbū jums kādam mājās mētājās kaut viens DDR 1gb rams? Ja nav bet zini kur var atrast loti leti uzrakti šeit pat tēmā. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Dataleksā neieteiktu pirkt neko... Kad palasa sudzibas.lv par šo kantori, neko labu par šiem cilvēkiem nevar spriest

Link to comment
Share on other sites

Iesaku paskatīties kite.teh.lv. Tur lietotus DDR noteikti dabūsi par gandrīz apmierinošu cenu.

Skatījos, viņiem lapā rakstīts, ka nav veikalā 1GB DDR400, taču droši vari pazvanīt un pajautāt.

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

DDR 1gb rams.. .. zini kur var atrast loti leti uzrakti šeit pat tēmā.

Šitos RAM 1gb lielumā pa lēto vairs nedabūt.

 

A kāpēc tam kompim RAM trūkst?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Nu man ir Win7 un gribās kautko uzlabot, lai fiksāk strādā. Zinu ka teiksiet ka tadā gadījumā, lai ņemu jaunu kompi, bet tik daudz līdzekļu šobrīd nav.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...