Jump to content

DCR-VX2000E - Sony slikta video kvalitāte


jackdanielss
 Share

Recommended Posts

Iegādājos DCR-VX2000E - Sony .

pafilmēju pāris video - istabā - opk nav pati gaišākā vieta - bet - kad ierakstīju datorā - secināju, ka kvalitāte ir diezgan pašvaka priekš tādas kameras - vismaz man tā liekas - ar telefonu pat lielaka tā bilde sanāk:D

paskatījos video pie propertijiem

 

frame width 352

frame height 288

Data rate 3000kbps

Frame rate 25 frames/second

 

tas skaitās normāli - vai arī es esmu kaut ko pie kameras uzstādījumiem ne tā salicis - vai arī datora ierakstīšanas programmai kkas jamaina... ?

 

izmantoju Ulead VideoStudio 11 SE DVD neko neesmu pie uzstādījumiem mainījis - tur viss stāv pa defu...

Labots - jackdanielss
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas tev tur pilnīgā atejā ar capture settingiem.

Skaties Uleadam pie capture iestatījumiem, lai ciparo DV, nevis kaut kādu mazbitreita MPEG kaku.

 

P.S. Domājams, ka tu raksti uz kasetes, nevis uz MemoryStick kartes, kuru tai kamerai arī var iespraust (ja pareizi atceros, vecās VX kameras ļāva kaut kādu galīgas nekvalitātes video rakstīt arī uz kartes).

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

jackdanielss

man nav capture iestatījumi - vai arī esmu akls -

caur MENu skatoties -

Manual set: 1) auto shtr 2) prog. scan

Camera set: 1)digital zooms off 2)16:9 on 3) steadyshot on 4)frame rec off 5) int. rec off

Tape set 1) rec mode SP 2) audio mode16 bit 3) remain auto 4) mic level auto

 

 

varbuut kkur citur jaaskataas? kaut kaada atseviska poga???

 

 

vel ir atseviskas pogas

program AE

Sgutter speed

whit bal

audio level

 

 

rakstu uz min DV kasetes

Labots - jackdanielss
Link to comment
Share on other sites

rec mode SP - šis nosaka kvalitāti rakstīšanai, bet problēma visticamāk ir pie rakstīšanas datorā, programmas kvalitātes uzstādinājumos. Ar kādu vadu pieslēdz kameru pie datora?

Link to comment
Share on other sites

ja tu izmanto usb, nav brīnums, jo pastāv ūber labā konversija, jā izmanto fireware

Link to comment
Share on other sites

Ne jau kameras settingos vaina, bet pašā montāžas programmā, ar kuru tiek dzīts datorā.

 

Sony DV kamerām FireWire izeja nav atslēdzama un ārā dod tikai DV signālu, tieši tādu pašu, kāds tas ir ierakstīts uz kasetes.

 

Te kāds ieminējās par SP režīmu. Tiešā veidā SP un LP režīmā attēla kvalitāte neatšķiras - bitreits saglabājas nemainīgs. Atšķiras tikai ātrums, ar kādu dati tiek ierakstīti uz lentas aļa datu blīvums. Ja kaut kādi gļuki parādās, tad tikai un vienīgi lentas dēļ - dropout'i n' shit.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

95% kapčurēšanas problēma. Pats mocījos ar miniDV kamerām...

Link to comment
Share on other sites

jackdanielss

izmantoju Ulead VideoStudio 11 SE DVD programmu. Nāca līdzi Firewire PCI kartei.

Link to comment
Share on other sites

Lūk tā arī ir pareizā atbilde kādēļ kvalitāte klibo ! Nekādus em-pegus-fegus capcurējot, tīru DV AVI ! Jā, vietu aizņem pamatīgu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...