Jump to content

Rūtera testēšana


Dword
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

Achieves blazing WAN to LAN throughput of over 800Mbps with hardware NAT

jautājums ir, vai uzstādītais DD-wrt to hardware NAT spēj izmantot vai tomēr dara softiski?

  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , ggg97 teica:

Kabelis vai rozīte negļuko?

 

hm, kaut gan man tas kabelis ir nedaudz saraustits laptopā, austiņas nolūzušas, neturas ligzdā.. bet vai tas ko mainīs ?

Varbut vajag rūteri hardresetot vai updeitot kaut kādu pedejo firmares versiju ? ..

Labots - Explo
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Pamēģini citu kabeli tomēr. Man bēdīga kabeļa dēļ ir bijis nomests links no gbita uz 100ieku.

 

Link to comment
Share on other sites

es to saprotu tā - hardware gadījumā ir pašā dzelzī iebūvēts atbalsts NAT funkcijai, kamēr Software gadījumā to dara jau uzstādītā programmatūra, kas nozīmē to, ka to dara minētā rūtera CPU. parasti CPU ir šaurā vieta pie lielām slodzēm, tāpēc max jāizmanto dzelzī iebūvētās funkcijas, jo tās ņem slodzi uz sevi un neslogo CPU.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2019.09.13. , 19:38, lexxx teica:

Pamēģini citu kabeli tomēr


jā. absolūta taisnība. nopirku pa 2 eur citu kabeli un ātrums uzauga virs 200mbps ? ..nezinu vai tas saistits ar kabela kategorijam vai bojājumu, bet jā. Varbut tapec ka man cat.6 kabelis tagad, bet ieprieks mazākas cat...

OK, daleji mana problema atrsinata :good:, bet nu tomer, tas nav tuvu līguma ātrumam ? un jebkura gadijuma, wifi ātrums tikai ap 60mbps grozās....

Link to comment
Share on other sites

vienvārdsakot, uzliku jaunu rūteri un iet ārā visi 800mbps ar kabeli, pat ja ne vairak ? TP links laikam bija nokalpojis savu laiku.

ari wifi nav slikts, 5 Ghz frekvencē izvelk virs 200mbps... . :good:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...