Jump to content

Rūtera testēšana


Dword
 Share

Recommended Posts

Sveiki, jautājums, vai ir kāda programma rūtera testēšana? Kāpēc jautāju, stāv rūteris TP Link TL-WR941ND pieslēgts Lattelecom internets 200Mbit/s, bet rāda uz speedtest.net maksimums 42Mbit/s kaut vai PC stāv pie paša rūtera, zvaniju uz Lattelecom'u teica, ka tā ir jābūt, kā Jūs izmantojat/konfigurējat, ir kādi ierosinājumi?

Labots - Dword
Link to comment
Share on other sites

1) 42mbit == ~1/5 no dotajiem 200Mbit? mērvienības pareizas?

2) PC ar vadu vai vairlesu?

3) ja caur vairlesu - kāda standarta kartiņa: G vai N? G vairāk arī nespēj pavilkt.

 

 

4) tam rūterim nav gigabita tīkla ligzdu, tikai 100Mbit. Tātad ja gribi pa vadu, tad upgreido rūteri.

5) N standarta vairlesa kartiņa caur tavu mazjaudīgo rūteri dos max 55..65Mbit. Citi rūteri varētu ātrāk.

 

sīkāk: http://www.wireless-...n-router-review

 

 

Morāle: ņem jaudīgāku rūteri, ja gribi lietot visus 200Mbit uz pilnu klapi.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

burvis, cik sapratu tā ir jābūt, uzlabot tur neko nevarēs ja? Laikam labāk pielikšu kabeli, īstenība ļoti pazūd ātrums. :( bēdīga situācija!! :)

 

usver ar mērvienība viss pareizi, slēdzot caur vadu rāda 206Mbit/s, karte N standarts!!! Tāpēc es ar jautāju, kā ir pārējiem???

Labots - Dword
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Datoram gadijumaa nav G klases adapteris vai 100mbit tiikla karte?? Ja taa tad raadijums ir ok prieksh wifi un tikai mazliet par shvaku prieksh vada.

Link to comment
Share on other sites

ak, jā - TP Link WR1043ND būtu labāk ņēmis. Jaudīgāks vairless utt utjpr. Toties 9 latus ietaupīji, paņemot mazjaudīgāku rūteri! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

usver : Nebija veikalā labāka!! :(

viesturs0711: Nē N standarts

burvis: Nē ar vienībām viss ok!! Tikko ar vadu pameģināju 207.05Mbps ar Wi-Fi 42.20Mbps :(

Link to comment
Share on other sites

1) 42mbit == ~1/5 no dotajiem 200Mbit? mērvienības pareizas?

 

Smagi putro Mbps un MBs. Visi šitie online spēedtesti mēra Mbps

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

rashns : Nav jēgas no tā rūtera Wi-Fi viņš dot tik pat, a caur LAN dot 1Gbit vot i visa atšķirība!

Link to comment
Share on other sites

ggg97: burtā kļūdījos - "42Mbit" bija domāts.

Un kur ir "smaga putrošana"? Tu varbūt domā, ka 42MB dos pa vairlesu un 200MB dod Lattelecom pa drāti? Paskaidro, lūdzu, savu domu gājienu.

Es joprojām domāju, ka visas autora dotās mērvienības ir megabitos. Kas liek domāt savādāk?

 

Es joprojām domāju, ka visas autora dotās mērvienības ir megabitos. Kas liek domāt savādāk?
- šis ir pierakstīts klāt un kopš pievienošanas NAV labots. Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Nevis megabaitos bet megabitos

 

p.s nu re, pats jau izlaboji savu kļūdu

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

ggg97: parādi, lūdzu, ar pirkstu, kur es esmu runājis par megaBAITIEM? Goda vārds, nesaprotu, kur tu kaut ko tādu būtu izrāvis. 0_o Un kur bija kļūda? O_O ja es gribētu rakstīt "megabaiti", tad rakstītu "MB", dooh

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

skaidrs, rītdien rūteri ap sienu sadauzišu! Paskatīšos, cik stipras detaļas :D:)

Labots - Dword
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ruuterim konfiguraacijaa ir N standarts? Te kaut kaa velk uz to, ka laada no ieriicem G modee rukaa.

Link to comment
Share on other sites

Ar pirkstu iebakstīt vairs nav iespējams, jo dāmas savu tekstu, kurš "Pievienots Pirms 11 minūtēm" ir labojušas pirms 9 min

Link to comment
Share on other sites

G standarts nav vainīgs, jo caur viņu var izlaist tikai ~20 mbps Tur jāskatās vai nav ieslēgts tas wireles Qos Wireless QoS, vai kā viņu. Man tas QoS nometa WiFi par 40%

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Dword: jā, lietoju G standarta rūteri - Linksys WRT-54GL klasiku. Jā, es zinu, kāds ir mans ātrums - ne lielāks par to, ko G standarts spēj dot. Un ja upgreidošos, tad uz TP-Link 1043. Bet kādēļ vaicā? Tevi aizskāra mani jautājumi, kādēļ ggg97 domā, ka esmu kaut kur kļūdījies?

 

Ja ļoti interesē - 20Mbit down dod pieklusināts rūteris no sienas skapja caur 2 sienām. Tomato firmvāre ļauj samazināt pārraides jaudu un attiecīgi ātrumu.

 

 

ggg97: esmu tikai rakstījis klāt tekstus, lai nebūtu padsmit komentāru. Raksti pēc atmiņas, ko, tavuprāt, esmu ne tā pateicis - visur esmu izmantojis saīsinājumu "Mbit", 1x nokļūdoties un uzrakstot to kā "mbit". Ko tu uztvēri kā "smagu putrošanu".

Pirmo tīkla vadu svičā piespraudu pirms gadiem 9, tikpat ilgi arī programmējos, līdz ar to atšķiru baitus no bitiem.Jā, es atšķiru. Jā, es zinu, ko runāju. Ja ir komentāri - lūdzu, izsakies sakarīgāk un konkrētāk.

Link to comment
Share on other sites

Autor, To, ar vadu tu mēģināji pa taisno pie LTC optiskā modema? Kāds ātrums ir ar vadu caur rūteri?

 

Var jau gadītīties, ka Tev datorā ir WiFi N kartīte ar ātrumu līdz 150 Mbps, tādā gadījumā dabā tā nelaidīs vairāk par 80 Mbps.

Link to comment
Share on other sites

Caur rūteri ir 100Mbps, jo portiem ir tikai atbalst 10/100Mbps. A tas kas teica, ka noskopojos 9Ls TP Link WR1043ND tam ir Gigabit porti! Bet man tieši interesē Wi-Fi.

 

Nebūtu slikti vismaz 80 :)

Labots - Dword
Link to comment
Share on other sites

3 kanālu wifi kartiņa pimeēram intel 5300 vai 6300

un 40mhz joslas platums pie nosacījuma ka nav citu traucējošo tīklu

tad var dabūt 9MB/s pa wifi. ar jaunāko FW uz rūtera

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

jap šitia ir tikai 2 kanāli vajag 3 kanālu lai butu lielāks ātrums. ja esi sūtijis no ebay tad tur būs lētāk tās intel kartiņas

 

ķirzaka kas tad ir šis te http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-WR941ND#spec

 

vai tad nav wifi N300 un 100mbit LAN/WAN ????

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

un šis mēsls ir tikai pa pāris kapeikām dārgāks par savu TOP brāli TL-WR1043ND :(

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par palīdzību. Tiešām labs forums :) nu ko pagaidām samierināšos, kā ir. :) Parādīsies lieka nauda, tad skatīšos kaut ko prātīgāku! drunk_lizard vispār it kā atsauksmes bija par TP-LINK samēra normālas. A ko tu varētu ieteikt, lai vismaz būtu +/- ātrums 100-150Mbps pa Wlan!! ?

Link to comment
Share on other sites

dw1501 half mini card wireless-N

Autor, iemetu tavu datorkarti googlē un man izleca šitas. Tur rakstīts ka Data rate N standartā max 72 Mbps. Ja neesmu neko sajaucis ar izejas informāciju, tad tie tavi 42 Mbps ir ekselents sniegums un vājais posms ir datora pusē.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 years later...

Turpināši šo pasu tēmu, līdzīga problēma. Ir rūteris TP-Link,  N600 Wireless Dual Band Gigabit Router TL-WDR3600, vairākus gadus atpakaļ  pirku, kā arī uzliku firmwāri DD-WRT v3.0 pēc dažādiem foruma ieteikumiem. Neko neekspirmentēju un nespaidu, tikai updeitoju. Pieslēgums ar kabeli, lattelecom pieslēgums. tā viss ok, darbojas.

Bet vienu dienu skatos ka ātrums 9x samazināts caur šo ruteri nekā solits,  speedtests uzrāda 95 Mbps lejuplādi (līguma pieslēgums 800 Mb/s). Pieliku kabeli pa taisno no modema uz laptopu, un tur speedtest uzrādija 850Mbps. karoč rūteris 9x noēd ātrumu.

Neesmu networka spečuks, varbūt kāds var pakomentēt vai vispār šāds rūteris var panest šo ātrumu? kāpēc vins man ēd nost ? 

Bet ja rūteris  tomēr metams,  tad uz kādu jūs  ieteiktu nomainīt ?

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Explo teica:

 karoč rūteris 9x noēd ātrumu.

Karoč, pačolē ko tavi kaimiņi tur raida ēterā. Vai tik gadījumā tie nav piedrazojuši 2,4Ghz frekvenci, (parādījušies vēl vairāki AP) ka tavs wifi ir sācis klepot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Net teica:

Karoč, pačolē ko tavi kaimiņi tur raida ēterā. Vai tik gadījumā tie nav piedrazojuši 2,4Ghz frekvenci, (parādījušies vēl vairāki AP) ka tavs wifi ir sācis klepot.

ne jau caur wifi, bet ar kabeli...

Link to comment
Share on other sites

Restartē ruteri

 

p.s.

 

Man tas pats ruteris ≥5 gadi. Ar DD-WRT.  800 Mbit/s pieslēgums nekad nav bijis, bet 250Mbit/s savulaik gāja rūkdams, tagad ar tēta dubulto ātrumu man pienākošos 200Mbit/s arī tur.

 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , ggg97 teica:

Man tas pats ruteris ≥5 gadi. Ar DD-WRT.  800 Mbit/s pieslēgums nekad nav bijis, bet 250Mbit/s savulaik gāja rūkdams, tagad ar tēta dubulto ātrumu man pienākošos 200Mbit/s arī tur.

 

Ja, atceros, ari ir bijis virs 200mbit/s..bet reti. visbiezak knapi lidz 100 izvelk. uzstaisiju rebootu, neka  nepalidz. tas pats atrums. Seit peksni lattelecoms piedava 800bitus....vienkārši gribas vismaz tuvu dabūt to, izmanotot piedavāto pakalpojumu. tāpēc domāju vai rūteris pēc defaulta nepavilks šo ātrumu vai arī viņam jādodas mierā.... 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, uldise teica:

spēj

spēj spēj.. pašam tāds bija un lieliski tika galā...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...