Jump to content

Līguma laušana ar Viasat Latvija


Phunk
 Share

Recommended Posts

Aspire

Ar VIASAT man tikai rūgta pieredze.

Mēslu kantoris.

Link to comment
Share on other sites

esgarzemi

Pagājušā nedēļā ļoti viegli un nesāpīgi tiku no viņiem vaļā. Aizbraucu uz dzelzavas ielu ar kartiņu, atdevu, laipna meitene teica, ka jāuzsaka vispār ir mēnesi iepriekš, tā kā būšot vēl par šo mēnesi jāsamaksā. Bet nu es varot paņemt arī "brīvdienas", tad man būs tikai jāuzraksta vēl viens iesniegums (pati uzrakstīja, es tikai parakstījos), un tad viss būšot kārtībā, viss ir samaksāts un jauku dienu. Plus viņu jau atsūtītais rēķins par kartes gada maksu arī tikšot anulēts. Tā, lūk. Nesūdzos.

 

Nesaki "Hop!" pirms neesi pārlecis grāvi! Pagaidi apm. mēnesi pēc līguma beigšanas un tad varēsi lielīties. Es ceru, ka tev līgums ir savādāks (lai gan tie varētu būs slēgti vienā gadā) kā man un būsi ticis no viņiem vaļā.

 

Pēc mana līguma teksta sanāk, ka izmantojot "brīvdienas" līgums tiek pagarināts par brīvdienu termiņu. Ja tev būtu tāds pats līgums kā man, tad "laipnā meitene" būtu nevis palīdzējusi, bet konkrēti iegāzusi! Tavs 24 mēnešu līgums pārvērstos par 26 mēnešu līgumu (mēnesi "brīvdienas" un pēc tam brīvdienu atstrādāšanas mēnesis). Ņemot vērā, ka kartes gada maksa ir par 12 mēnešiem, tev nepamatoti izrakstītais gada maksas rēķins kļūtu ļoti pamatots plus vēl maksa par to mēnesi, kas nāks pēc brīvdienām.

 

Vēl reiz vēlos brīdināt visus! Tieši līguma izbeigšanas moments ir tas brīdis, kad Viasat vampīrs iecērt savus ilkņus jums kaklā. Drīzāk var uzticēties čigānam centrālās stacijas tunelī nekā "laipnam" Viasat darbiniekam. Visi vārdi, kas nāk no viņu mutes ir domāti jūsu apmuļķošanai! Pēc tam nevienam nepierādīsiet ka šāda saruna vispār ir bijusi. Lasiet paši savu "līgumu"! Ja braucat uz viņu midzeni noteikti ņemat līdzi savu "līgumu". Kad viņi jums stāstīs, kas jādara turiet priekšā savu līgumu un visam ar pirkstu velkat līdz. Noteikti nevajadzētu rakstīt nekādus iesniegumus, kurus jums iesaka uzrakstīt viņu darbinieki, un kurus jūs paši iepriekš neesat gribējuši uzrakstīt. Ja jūs šaubāties par kādu punktu, tad tas jāsaprot pretēji tam kā to izskaidro Viasat darbinieks. Ja jums iesaka kaut ko, kas izklausās loģiski, taču nevarat pārliecināties par to līgumā, nepiekrītat! Viņu noteikumi veidoti tieši pretēji veselīgi domājoša cilvēka loģikai. Centieties neielaisties ar viņiem nekādās sarunās! Ja kaut kas tomēr jārunā runājiet īsos nepaplašinātos teikumos, vislabāk tikai "jā" un "nē". Tie sarunu ieraksti, par kuriem jūs brīdina ir domāti viņiem nevis jums. Viņi ar to var manipulēt kā vēlas. Visi viņu "izdevīgie" piedāvājumi kā "labam klientam" slēpj sevī daudzas briesmas, kas jums tiek apzināti noklusētas. Pareizā attieksme ir iztēloties, ka runājat ar krāpnieku recidīvistu. Vienīgais pēc kā varat vadīties savās attiecībās ar Viasat ir jūsu "līgums" un nekas cits.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

esgarzemi,

 

Tas pēdējais citāds adresēts indivīdiem, kuriem galvā pilnīgas skaidas un nespēj paši patstāvīgi pieņemt lēmumus? Nocitē kādu līguma tekstu, kuru normāls cilvēks nespēj saprast un 100 reizes jāskaidro vai jāintepretē.

Link to comment
Share on other sites

esgarzemi
(labots)

Lai gan man nav priekšā līguma lai citētu, tur ir tāds formulējums kā Viast noteiktā kārtība. Tas attiecas uz kartes atdošanu. Tas jādara viasat noteiktajā kārtībā. Nekur līgumā nav izskaidrots kāda ir šī kārtība. Tātad iespēja interpretācijām.

Tālāk. Tad kad es "slēdzu līgumu" viņiem nebija klientu apkalpošanas centra Rīgā. Bija tikai kaut kāda nožēlojama abonenta kastīte! Līgumā noteikts, ka karte jāatdod darba kārtībā. Kā klients var būt pārliecināts, ka sūtot pa pastu karti aploksnē pasta darbinieks sitot zīmogu nesabojās karti? Kurš pārbauda karti? Cik ilgā laikā tas notiek? Redzi, tikai par karti vien ir daudz vietas interpretācijām.

 

Bet padomāsim no loģikas viedokļa. Kāpēc viņiem vajag to karti atpakaļ? Vai tam ir kādi tehniski iemesli? Kāda problēma būtu vienkārši atslēgt jūs pēc termiņa beigām? Lattelekom nevāca izlietotās telekartes. Jūs jau par visu esat samaksājuši. Man pārliecība ir tā, kas tas tiek darīts, lai būtu iemesls jums piestādīt soda naudas un nepadarītu tik vieglu jūsu aiziešanu. Varbūt Rīgā to grūtāk iztēloties, bet lai kaut ko aizsūtītu līdz pastam vispirms ir jātiek. Un viss maksā naudu. Te jau cerība tiek likta, ka jūs nokavēsiet tās piecas dienas un būs iemesls soda naudām.

Labots - esgarzemi
Link to comment
Share on other sites

Kad ņēmu skaju Anglijā,arī līgumu nelasīju,sapratu ,ka saistības ir tikai uz 12mēn. Palietoju 2gadus laikam, pazvanīju pateicu gribu slēgt nost,vispār bez problēmām pateica, ka vēl mēnesi jāpalieto, jo tālīgumā rakstīts.Nekādas kartes nebija nekur jāsūta,visi nevērtīgie dzelži palika lietošanā....šad tad vēl pazvanīja aģenti piedāvāja pieslēgt atkal pa zemāku mēneša maksu,pie kāda trešā nē likās mierā...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Ir kas mainījies 2020 gadā? Gribu ateikties no viasat vel 12men ligums. 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Paņemt kaktusu pēcpusē būs patīkamāk.

 

7cafa9d9a3132877992f34c0f41ad92a.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Sleepy teica:

ligums

līguma sadaļu par atteikšanos no pakalpojumiem slabo izslasīt?

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , CAP teica:

līguma sadaļu par atteikšanos no pakalpojumiem slabo izslasīt?

Tas man skaidrs.... Bet ka ar komunikaciju? Ātri var tik vaļā no viņiem? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Tuubijs teica:

Izmeiģini un tad pastāsti mums ar, cik “ātri” tiki vaļā!

Zvaniju! Jagaida 5 dienas kad atzvanis atpakaļ 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Sleepy teica:

Zvaniju! Jagaida 5 dienas kad atzvanis atpakaļ 

vinji velk laiku!

jaaiet nodot luuzhnji uz klientu apkalposhanas centru,

ja 3x3m kambari ar vienu pazemotu meichu var taa nosaukt

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Sleepy teica:

Zvaniju! Jagaida 5 dienas kad atzvanis atpakaļ 

Ar tādu attieksmi nekad no viņiem vaļā netiksi..

 

Pazvani viņiem vēlreiz, un pasaki, ka nākošais zvans būs uz BezTabu, PTAC, 4.studiju..un citiem taisnības kantoriem..

Atzvanīs uzreiz..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bez Tabu ir tas pats Home 3 (aka TVPlay Home, aka Viasat), tāpēc par savējiem sūdīgu sižetu netaisīs.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc es pieminēju pārējos meža brāļus.

Par BezTabu skaidrs.. Bet nu tas tāds lamuvārds vienkārši..?


Kad iemitinājos pašreizējā dzīvesvietā, arī zvanīju uz Balticomu ar velmi pieslēgt netu un TV.. Tuvāko iespējamo meistara laiku piedāvāja pēc nedēļas.. Teicu, -ok, vainu UZREIZ.. vai zvanu nākamajiem..

Lieki teikt, ka meistars pēc 20 minūtem jau zvanīja pie durvīm..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vispār internetā atrodamā līgumā ir noteikts, ka 30d pirms līguma laušanas ir jāinformē.. zvanot/rakstot iesniegumu.. attiecīgi pēc līguma laušanas jānomaksā attiecīgi sarēķinātais līgumsods par atlikušo termiņu + jānodod tehnika. Izpildām, kas līgumā norādīts un problēmām nevajadzētu būt.

 

Kur te ir kas sarežģīts vai laika vilkšana? Paši cilvēki nelasa un tad visi vainīgi.. PTAC tak sen jau viasat (tagad home3) par šo visu paņēma priekšā...

 

Pats pagājušā gadā, kad atteicos no Baltcom (tagad gan atkal esmu klients :D ) viss bija vienkārši.. eparakstīts iesniegums.. sagaidīju rēķinu un viss... Man gan tik internets bija, tāpēc bija tik vk.. atnāca tet.. vadu novāca līdz sadalei un ievilka savu. :D

Labots - CAP
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Visa maize jau sākas pie līgumtermiņiem..

Es operatoriem vienmēr uzstāju - kaut vai pāris eiro vairāk, bet man lūdzu beztermiņa līgumu.

Līdz ar to viņus arī var mainīt kā zeķes un tādā veidā iegūt smukus ciparus piedāvājumā.

Daļa jau iekrīt uz šitām muļķībām - oh, jā nets+TV uz pusgadu par saldu ciparu.. un pēc pusgada, pakalpojums par pamatcenu.

Labots - Stasss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Stasss teica:

var mainīt kā zeķes

nu.. ja santīmņemšana un darīt nav ko, tad var arī izpausties :D (nē nē.. nekas slikts jau nav, bet prasa laiku un lieku ņemšanos dažu eur dēļ)

 

Pirms 28 minūtēm , Stasss teica:

pusgadu

tā dara tikai daži.. bieži vien tā akcija ir uz visu to pirmo termiņu..

Link to comment
Share on other sites

Paldies veči! 

Šodien sazinājās ar mani. 70euro sods un 70 euro par bites ruteri kopa 140 euro. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Sleepy teica:

70 euro par bites

What?

Vari nedaudz sīkāk padalīties?

Cik bija līguma termiņš? Cik mēnesī jāmaksā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

What?

Vari nedaudz sīkāk padalīties?

Cik bija līguma termiņš? Cik mēnesī jāmaksā?

Līgums bija uz 24 mēnešiem palika 12 mēneši ko maksāt ikmēneša maksājums bija 36 euro kopā ar bites internetu. Līgumsods 5.69 par katru atlikušo mēnesi (12men) + jāizpērk bites ruteris 70euro

Link to comment
Share on other sites

par to bites rūteri gan neizprotu.. laikam noformējas kā nomaksa? bet redz.. vai tad bija tik sarežģīti? :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Sleepy teica:

Līgums bija uz 24 mēnešiem palika 12 mēneši ko maksāt ikmēneša maksājums bija 36 euro kopā ar bites internetu. Līgumsods 5.69 par katru atlikušo mēnesi (12men) + jāizpērk bites ruteris 70euro

A  Home3 tagat zvanās... piedavā  līgumu uz diviem gadiem divus pieslēgumus  15 eiro menesī..."cik sapratu pamat paka"X2. kas zem tā slēpjas!?

Labots - Chocoton
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Chocoton teica:

A  Home3 tagat zvanās... piedavā  līgumu uz diviem gadiem divus pieslēgumus  15 eiro menesī..."cik sapratu pamat paka"X2. kas zem tā slēpjas!?

Nekas neslēpjas! Ir vairākiem zināmiem pieslēgts. Tas tjipa VTV alternatīva. Tur nav nekādu papildus fīču kā tik tv pamatpaka.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , CAP teica:

par to bites rūteri gan neizprotu.. laikam noformējas kā nomaksa? bet redz.. vai tad bija tik sarežģīti? :D

Aha nomaksa kopējā summa par rūteri bija 144 euro. Ja nebija tik grūti kā raksta... 

Link to comment
Share on other sites

Citēt

Līgumattiecības var izbeigt bez līgumsoda par līguma pirmstermiņa izbeigšanu, ievērojot elektronisko sakaru pakalpojumu līgumā noteikto kārtību.

https://www.home3.lv/saturs/

 

Šķiet varēji par brīvu lauzt līgumu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Māšuks teica:

Nekas neslēpjas! Ir vairākiem zināmiem pieslēgts. Tas tjipa VTV alternatīva. Tur nav nekādu papildus fīču kā tik tv pamatpaka.

Jā un daudzi dēļ tā ka  no vtv noņēma NBA kanālu un ir pieejams šiem šai piedāvājumā....

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Chocoton teica:

Jā un daudzi dēļ tā ka  no vtv noņēma NBA kanālu un ir pieejams šiem šai piedāvājumā....

Sportu neskatos, bet vai tad NBA nebija sporta pakā VTV? Tad jau tāpat sanāk dārgāk kā Home3 pamatpaka.

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Māšuks teica:

Sportu neskatos, bet vai tad NBA nebija sporta pakā VTV? Tad jau tāpat sanāk dārgāk kā Home3 pamatpaka.

NBA vtv sportu pakā no vasaras  vidu vairs nav!Melna bilde,kanāla nosaukums "Tech test" un tā jau pus gadu! DomKino vietā uzlika 21 kanālu  un tagat  atkal nomainījās pret  kinokomedij !

Protams ka sanāk dargāk,bet  ja vtv skaties kā  humāno palīdzību  tad prēkš prastā mirstīgā ļoti ideāli! A tā jau nu  lēnām pāreju  uz IPTV

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

gan jau tāpēc, ka nba tiesības nopirka amb :D un tāpēc tas ir home3/go3 :D man gan pašam po. Saistībā ar go3 abonēšanu ir pieejami daži kanāli, uzslēdzu un uzreiz gribas slēgt ārā.. jau gadiem parasto tv neesmu skatījies.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Chocoton teica:

NBA vtv sportu pakā no vasaras  vidu vairs nav!Melna bilde,kanāla nosaukums "Tech test" un tā jau pus gadu! 

Vietā ir parādījies kanāls KINOMIX , tas pats, kas NTV+ pakā!

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Rudiger teica:

Vietā ir parādījies kanāls KINOMIX , tas pats, kas NTV+ pakā!

No tiem klāstiem,šis ir tagat  kur bija domkino pēc tam 21 kanāls- tagat šis  

kinokomedija.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
BigBoss

Home 3 jeb tā saucamais viasat ir sūdu kantoris ,kas no sākuma tev pastāsta ka pa brīvu dabūsi visu ko vēlies,bet beigās dabūsi sūdus vairāk nekā gribēsi . Tāpat ir gadījies man ! Paņēmu home 3 nets+TV ,viss skaisti, viss ideāli pa telefonu čalis skaidro ka pirmie 4 mēneši par velti testam .Sadomājies ka pēc 3,5 mēnešiem par velti atteikšos no TV izrādās ir tūtē ,jo atsakoties ir jāmaksā līgumsods ,jo atteikties par velti varēja 14 dienu laikā no līguma slēgšanas dienas . Līdz ar to līgums man ir uz 24 mēnešiem ,mēneša maksa 30 euro un ja gribu atteikties,tad man līgumsodos sanāk pāri pa 300 euro vienkārši brutāli iegrābos sūdos.Un pirmais rēķins jau atnāca pēc 3 mēnešiem,jo esot priekšapmaksas televīzija.Sacepos un februārī zvanīju uz kantori,lai atteiktos no televīzijas,bet viņi baidīja ar līgumsodiem ,bet izrādās ka varēja atteikties bez maksas ,jo mainījās kanālu saraksts,bet viņi man to neteica un tgd jau ir marts taka atteikties vairs nevar bez līgumsoda.

Tagad domāju pārrakstīt uz citu cilvēku līguma un tad viņš atteiksies 14 dienu laikā cerams ka izdosies tikt no viņiem vaļā,jo netaisos tam žurku kantorim kko maksāt !

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , BigBoss teica:

kas no sākuma tev pastāsta ka pa brīvu dabūsi visu ko vēlies,bet beigās dabūsi sūdus vairāk nekā gribēsi

 

Pirms 23 minūtēm , BigBoss teica:

Tāpat ir gadījies man ! Paņēmu home 3 nets+TV ,viss skaisti, viss ideāli pa telefonu čalis skaidro ka pirmie 4 mēneši par velti testam .Sadomājies ka pēc 3,5 mēnešiem par velti atteikšos no TV izrādās ir tūtē ,jo atsakoties ir jāmaksā līgumsods ,jo atteikties par velti varēja 14 dienu laikā no līguma slēgšanas dienas .

 

Ja pats esi mud@ks, tad tur neviens palīdzēt nevar..

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Animēts attēlojums tam, ko tu tagad taisies darīt..

 

https://youtube.com/watch?v=sglZGSwK6ow

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

 

 

Ja pats esi mud@ks, tad tur neviens palīdzēt nevar..

Jā tieši tā tas pats  bites piedāvātais go3 ! Itkā 3 mēnešus pa velti -sāku  pieteikties testam...lēnam pa solim - pirmais,tā nezametna tiek pieprasīts e pasts,uz kurieni domāju aizsūtīs piekļuves kodu!Nefigā  tur tevi aizved uz  līgum pieteikšanās anketi :) >kur  jaievad visi  personas dati !!! UN pie tā ar  es apstājos- bezmaksas test  pervērtos par akmeni kaklā!

Un skatoties vinu  piedāvajumā nav ne 360  ne STV...vēl kas nebīja!

Tāpēc vaig izvēlēties alternatīvu,nebūs nekādu līgumu!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Chocoton teica:

go3

nav kkas ekskluzīvs bitei.. turklāt pieejams līdzīgi kā netflix.. maksā skaties // nemaksā neskaties, atcelt var jebkurā brīdī..


Pirms 48 minūtēm , Chocoton teica:

nav ne 360  ne STV

haha.. kas nu cilvēkam svarīgs :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , CAP teica:

haha.. kas nu cilvēkam svarīgs

Nesmej. Tur iet diezgan visādu sakarīgu kino..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iespējams, bet es tomēr labāk pats izvēlos ko skatīties un labākā kvalitātē. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...