Jump to content

Portal 2 - gada spēle?


Z0brats
 Share

Recommended Posts

Balvu - gada spēle Zelta Džoistikos (Golden Joysticks) - ieguvusi neviena cita spēle, kā Valve's šī gada hīts - Portal 2. Šo titulu spēle ieguvusi, apkopojot 2 miljonus cilvēku balsu. Objektīvi runājot, personīgi pārāk daudz vēl nevaru strīdēties ar doto izvēli (galu galā, Portal 2 bija tiešām, tiešām labs sīkvels), tomēr interesē, ko gamez lietotāji uzskata par šī gada datora datorspēli (Battlefield 3, pieņemu, būs topos).

Link to comment
Share on other sites

Argumentēšu ar katru, kas piesauks BF3 kā gada labāko spēli. Jā, spēle ir laba, bet mani nevienu brīdi nepameta sajūta, ka spēlēju to pašu BC2 ar pāris uzlabojumiem. Inovāciju trūkums neļauj man jūsmot par šo garadarbu.

Pagaidām labākā spēle, ko šogad esmu baudījis, būtu (kāds pārsteigums) Deus Ex HR. Jā, ļoti neinteresanti un "nehipsteriski", bet nav jāvelk skeleti no skapja - Deus Ex bija lielisks gandrīz visās jomās. Rādītājs jau bija tas, ka spēle tik ilgi noturēja pie monitora - izgāju pāris piesēdienos. Un neieslīgstot kritērijos - vai tad galvenais nav vecais labais "fun" faktors?

Tad vēl bija tāda indie spēlīte SpaceChem, bet te laikam savā sajūsmā būšu vienīgais. Vai varbūt vēl kāds ir spēlējis un var dalīties atzinībā?

Link to comment
Share on other sites

Būdams galīgs sliņķis un aizmārša, tikai tagad pamanīju, ka Space Chem nācis līdz pēdējam HumbleBundle. Būs jānoprovē un jāizsakās.

Link to comment
Share on other sites

Pāris mēnešus atpakaļ, kad izgāju P2, tur nebija divu domu, kas saņems GOTY titulu, bet tagad es sāku nosliekties uz Arkham City pusi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MW2 un Call of duty Black Ops katra nopelnīja vairāk naudas nekā daža laba lielbudžeta holivudas filma...Domaju MW3 ,kas iznāca 8 nov. sitīs pušu visus rekordus....tas mans viedoklis,esu bišku safanojies ar šīm četrām spēlēm.

Link to comment
Share on other sites

@ nhs

Smieklīgi. Vai tad pārdošanas apjomi nosaka spēles kvalitāti? Analoģija būtu, ja, piemēram, Krēsla saņemtu Oskaru par labāko filmu.

Link to comment
Share on other sites

Mucā audzis? Tieši pārdošanas apjomi arī galvenokārt nosaka vai spēle ir mēsls vai OK...protams nevajag sekot pūlim,bet šinī gadījumā vajag.

Labots - nhs
Link to comment
Share on other sites

nhs, arī šai gadījumā nevajag. Piesēdos, izskrēju cauri, nodzēsu.

 

Par tēmu - Portāls nenoliedzami labs. Jāpagaida kāds brīdis un jāizlēkā vēlreiz. Bet skaidri redzams, ka gāmju meikeri ir par fišku vispār aizmirsuši. Nav fiškas vairs. Ir tikai mežonīga reklāma un naudas taisīšana. Fui.

 

Kur ir, piemēram, kaut kas līdzīgs Dungeon Keeper? Vai Porshe?

 

P.S. Priekš šitām divām un vēl dažām gāmēm saskrūvēju specmašīnu ar Woodoo 3, Aureal un Win98. Vo, kur štelle !!!

Link to comment
Share on other sites

Mucā audzis? Tieši pārdošanas apjomi arī galvenokārt nosaka vai spēle ir mēsls vai OK...protams nevajag sekot pūlim,bet šinī gadījumā vajag.

 

Drausmīga tumsonība. Pārdošanas apjomi gandrīz pilnīgi neko nenosaka, piemērs ir inovatīvas indie spēles, kas gandrīz vienmēr tiek pārdotas mazos apjomos. Sekojot baram var gūt tikai ļoti nelielu priekšstatu par spēlēm un industriju. MW3 ir ļoti slikts piemērs, jo spēlei ir diezgan traģiska - orientēta uz pirmspubertātes vecuma bērneļiem un izceļas ar jebkādu inovāciju trūkumu. Bet es pieņemu, ka daudziem indivīdiem šādi produkti patīk, paši jau vien ir zaudētāji šajā gadījumā...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, neesmu spēlīšu slimnieks(kačātāji,torentu vergi , kas oficiālu disku nav mūžā redzējuši,un brilles kā pudeļapakšas), vienīgais ,kas man patīk ir Rome total war uz pc, un MW1,2,3 uz PS-3. Pēdējais ,jo storijs ir sakarīgs un misijas saistosas.Skaņa arī ir 5.1.Pirmspubertātes bērniņi nemaz MW nevar spēlēt ,neviens viņiem disku nepārdos , tikai no 18, ja nu vienīgi mamma vai tētis var nopirkt!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...