Jump to content

Jauns tarifu plāns — Nr.5


Ant_LV
 Share

Recommended Posts

Tagad arī veicu pārēju uz Nr5 pa 3 LS, bet neliek mieru tas 5.10 punkts līgumā, ka ja vēlos doties pie cita operātora, sods jāmaksā 50 LS. Paši T2 saka, ka šis punkts uz nevienu nettiecas. :D

Link to comment
Share on other sites

Paši T2 saka, ka šis punkts uz nevienu nettiecas.

Attiecas tikai uz tiem, kuriem atsauce uz šo punktu ir līguma pirmajā lappusē.

Bet uz cik ilgu laiku tad ir tie Ls3 ?

Max ko redzēju ir 12 mēneši, bet tas bija pašā "akcijas" sākumā, tagad standarts ir 6 mēneši, bet gadās, ka pārāk piekasīgajiem klientiem ir pat tikai uz 3 mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
snaipers1987

NR 5 ir labs tarifs,varbut reizem biski pietrukst MB netam,bet visuma latos 8 var ieklauties mierigi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Atvainojos, ka postoju vecā tematā, bet ja kādam ir vajadzība pēc tarifa Nr.5 par 3Ls/mēn uz 6 mēn. ar beztermiņa līgumu, tad PM man līdz rītdienai, man būs saruna ar TELE2 menedžeri, pats vēl neemsu izlēmis vai iešu pie TELE2 vai nē, man nepatīk, ka viņiem nav izmaksu kontroles.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Šodien saņēmu zvanu ar piedāvājumu pāriet uz Nr.5 par Ls 3. Termiņš - 6 mēneši. Lauzt varot jebkurā brīdī. Līgums vēl nav, to minēto "5.10" punktu redzējis pilnā apjomā neesmu, bet cik sanāca sagooglēt, tad tas attiecas uz "klientiem, kas saņem īpašus bonusus no Tele2" - ja tā, tad 40% atlaide IMHO kvalificētos kā "īpašs bonuss". Tiesa, pēc tiem 6 mēnešiem nekā īpaša vairs nebūs.

 

Atliek cerēt, ka 500MB nepārtērēsies ;) LMT par pārtēriņu pofig, nekas bez atsevišķas piekrišanas nav jāpārmaksā, bet kā Tele2 izsekot līdzi?

 

Vispār feina "dzimšanas dienas dāvana" (kā viņi tā uztrāpīja?!)… Sen jau prātoju, ka vajadzētu pāriet uz to Nr.5, citādi ar LMT "Savējie/Mūsējie" pēdējos mēnešos sanāk krietni pārmaksāt :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

zeltas patreiz pie T2 ir pa 6.68Ls laikam vai k-kā tā 

tur 2GB :) 

Link to comment
Share on other sites

es domāju ar "speciālo " atlaidi tada cena 

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

es domāju ar "speciālo " atlaidi tada cena 

Ar speciālo 6.49Ls un beztermiņa līgums,soda sankciju nekādu nav,pats nomainīju tarifu un nebij jāmaksā 50ls. :D  



 

 

Atliek cerēt, ka 500MB nepārtērēsies LMT par pārtēriņu pofig, nekas bez atsevišķas piekrišanas nav jāpārmaksā, bet kā Tele2 izsekot līdzi?
Ja,tev androīds,tad iebūvētajam datu skaitītājam uzliec limitu uz 400mb,un brīdinājumu uz 350mb. Tad tiešām nepārtērēsi,man tā uzliks un viss normā. 
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars, neba nu visi androīdi ir vienādi - cik nu lasīju, tad iebūvētais skaitītājs tik 4. droīdiem esot. Jautājums paliek atklāts :)

Jā, zinu, ka ir kaut kādi traffic monitori, bet nu negribās mēģināt visas x MB lielās aplikācijas pēc kārtas, gribētos kaut ko, kas darītu minimumu un nesvērtu megabaitus - truba pašvaka, atmiņa maza, androīds 2.3.4.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nu, 5 - 3 =  2 Ls x 5 cilvēki ģimenē = 10 Ls/mēn x 12 = 120 Ls gadā.

pa 120 Ls var kautko nopirkt. Prieks, ka citi saņem pietiekoši lielu algu, lai nošķaudītu uz 120 Ls/gadā. :)

Link to comment
Share on other sites

5 cilvēku ģimenē var iztikt ar vienu telefonu. Ietaupījums 4*5 = 20Ls/mēn x 12 = 240 Ls gadā. (341.49 euro)

Prieks, ka citi saņem pietiekoši lielu algu, lai nošķaudītu uz 341.49 euro/gadā.

Link to comment
Share on other sites

VIL, kas ir? Atbalsti maksāšanu par figņām, no kurām nav nekādas jēgas? Tik pat labi var ugunskurā mest to naudu, ko pārmaksā par pakalpojumiem - būs vairāk jēgas.

Link to comment
Share on other sites

Šajā pasaulē ienākam pliki un aizejam to tās pliki. Pa vidu visam, rupji vērtējot, nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir "tava filozofija" - tu tad arī dzīvo ar to. Citiem ļauj dzīvot pēc "viņu filozofijas", nevis centies uzbraukt par to, ka kāds vēlas ietaupīt, nezaudējot "dzīves kvalitāti" ;)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

CAP, laupīt ta' laupa, par to nestrīdos, bet foršāk tomēr, ja viena pieslēguma vietā ir viens pieslēgums + vēl kāds štrunts (kāds mini-ceļojums, nedēļas nogale atpūtas bāzē vai vēl kas cits) no tā laupītāja :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

pa 120 Ls var kautko nopirkt.

 

neko vairs nevar nopirkt. var tikai samainīt pret eiro bankā.

Link to comment
Share on other sites

CAP, savulaik man ~8 gadus bija ZZ. Tad paskatījos, ko piedāvā pieslēgumi, parēķināju. Sanāca, ka gada laikā uz 1 trubu pārmaksāju kādus 40-50 Ls. Ar to jau pietiek nevis wc papīra iepakojumam, bet kaut vai braucienam no Rīgas līdz Liepājai, tad līdz Daugavpilij un tad atpakaļ uz Rīgu.

 

Pēc tava komentāra spriežot, tu plāno "izvilkt" max mēnesi ;) Manos plānos ir dzīvot drusku ilgāk, tā ka ietaupījums ir mērāms nevis pāris latos, bet nu vismaz dažos simtos ;)

 

Nē, es nesaku, ka taupu visur kur vien var taupīt. Bet nu ir drusku muļķīgi maksāt par to, ko cilvēkam nevajag, ja tas ir acīmredzami un no tā var viegli izvairīties. Vēl jo vairāk - ja tie lētākie sakari izrādās arī nesalīdzināmi kvalitatīvāki (subjektīvi, protams) ;)

Link to comment
Share on other sites

CAP, toreiz nebija, it īpaši, ja visiem radiem bija LMT ;) Tagad… Nu hz, Tele2 pieslēgumam zvani uz "visiem populārākajiem tīkliem" + 500 MB/mēn par 3-5 Ls/mēn sanāk. LMT ar tādu pašu lietošanu 5 Ls nesanāca iekļauties. Par tagadējo ZZ neesmu interesējies.

Link to comment
Share on other sites

@@binary, http://www.zeltazivtina.lv/balss-tarifi/visi-tarifi/visi-zz-balss-tarifi/nr5/ 7.11€ + bonuss no ienākošajiem.. izdevīgāk kā nr.5 pieslēgums :D bez neta vēl izdevīgāk http://www.zeltazivtina.lv/balss-tarifi/visi-tarifi/visi-zz-balss-tarifi/visi/

 

@@VIL, VIL sorry, bet kļūdies.. šoreiz ZZ ieliek Amigo.. un pamatīgi..

 

Amigo vs ZZ VISI

Cena: 3.98 vs 3.99€

zvani: 350 min vs unlimited

sms: 150 vs unlimited

bonuss: nav vs 1¢ pēc 2. minūtes

.

Link to comment
Share on other sites

@@CAP, man Nr.5 kādu laiku ir par 3 Ls/mēn ;) Pēcāk - faktiski tie paši 7.11 eiro kas ZZ gadījumā. Nav ne par kripatu izdevīgāk. Bonuss no ienākošajiem? Man neviens nezvana -> nebūs bonusu ;)
Bez neta varbūt arī ir izdevīgāk, bet… Vajag kaut vai zināt, pa kādiem ceļiem 100km dienā braukt ;) Tas nets telefonā tomēr kļuvis par diezgan pierastu lietu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
bonuss: nav vs 1¢ pēc 2. minūtes

Inspektori arī vēl nav informēti :D /Tas tā,liriska atkāpe/ Te būs sīkā druka,kuru mūžīgi neviens nelasa. 

 

Svarīga informācija – lai nodrošinātu izdevīgākos tarifu plānus, ZZ atceļ ienākošā zvana bonusu.

Sākot ar 7. februāri, par ienākošajiem zvaniem vairs nesaņemsi ienākošā zvana bonusu. Lai saņemtu jau uzkrāto summu, veic kartes papildināšanu līdz 31. martam.

Lai uzzinātu, cik naudas esi uzkrājis, ej uz manazz.lv vai sastādi telefonā kombināciju *113# un nospied zvana taustiņu - uzkrātā bonusa summa parādīsies tava telefona displejā. Šis ir bezmaksas pakalpojums.

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
nu.. tas vēl tikai būs,

 

Tad labāk salīdzināt maksimālo "multipaku" zvani,sms,internets (max++) priekšapmaksā:

 

bite - 4.27+12,09=16,36Eur/mēnesī 10GB+(zvani/sms bezlimita uz 5pop)

ZZ 3,99+13,99= 17,98Eur/mēnesī par to pašu,bet ZZ ir alternatīva,tiem kas daudz lādē un nepieciešams ātrums

ZZ - 19,99+3,99=23,98Eur/mēnesī 20GB+(Zvani/sms bezlimita uz 5pop)

tajā pašā laikā bitē tas sanāktu 4,27+12.09+(1024*0,04)=425,96Eur/katrs nākamais mb 0,04Eur)

 

okarte.amigo - nav pieejams salīdzināšanai,jo nav pat bezlimita sms vienam no šiem,bet otram nav zvanu bezlimitā.

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

@@tumsasgars, Tāpēc jau katram jāskatās pēc savām konkrētām vajadzībām. :)

 

p.s. pašam ir LMT pirmais ar 1.līm. telefonu.. sievai savukārt ir ZZ+Okarte.. aktīvi gan lieto ZZ.. 4€/mēn. par bezlimitu ir ok..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vajag bieži mainīt operatorus- es dabūju uz gadu Nr.5 pa 3 Ls :-)

Privātpersona vai korporatīvais?

Link to comment
Share on other sites

karliskrekis

Privātpersona. Tas man ir hobijs, paskatīt, ko piedāvās, un kā runās operators, 

no kura eju prom. Ne visu var izmērīt naudā :-)

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

Tas man ir hobijs, paskatīt, ko piedāvās, un kā runās operators,
Tad jau šo tu izlaidi? Tagad bija akcija, 2mēneši bezmaksas,tev un draugam,ja pārej uz Zelts. :)  
Link to comment
Share on other sites

Lietoju Tele2 tarifu Nr5, bet ir jau līdz kaklam tās "ķezas":

Vienu mēnesi neatnāca sms, ka beigušies megabaiti, rezultātā padmist latu rēķins,

VID mājaslapā rakstīts, ka informatīvajam tālrunim parastais tarifs. Tele2 tomēr to uzskata ārpus parastajiem tīkliem LMT, Tele2, Lattelecom, atkal pārtērēta summa, jo VID tik viegli nesazvanīt, jāklausās meldiņš. Šajā lietā Bitei kruti, tas rejošais suns par maksas tarifu.

 

Vārdu sakot, ja vien man Tele2 nebūtu piedāvājušī baigās atlaides, sen būtu aiztinies uz Biti. 

Link to comment
Share on other sites

Nu mani Tele2 arī savā ziņā uzmeta. Ar internetu gan, nevis ar telefonu.

 

Turbo datu plāns. Pagājušā gada nogalē bija akcija - noslēdzot uz 12 mēnešiem, uz gadu cena Ls ~18 vietā ir Ls 9.99. Neko ļaunu nedomādams, aizgāju un pārslēdzu beztermiņa līgumu uz tiem nelaimīgajiem 12 mēnešiem. Šomēnes saņemu rēķinu - pie EUR 4.27 par telefonu + EUR 14.16 par internetu pieskaitīti vēl EUR 23.79 par pārtērētajiem MB. Mājas lapā minēts, ka par pārtērētajiem MB jāmaksā tad, ja pēc tarifu plānā iekļautā vēlas turpināt lietot internetu bez ātruma ierobežojuma - tādā gadījumā tas ir pašam jāpieslēdz. Sāku interesēties, kas un kā - man saka, ka es 28. decembrī esot pieslēdzis tos "papildus MB". Tas nekas, ka toreiz ne vārda nebija par papildus MB pieslēgšanu, tikai par līguma pārslēgšanu no beztermiņa uz 12 mēnešiem… A tur, kā izrādās, KAC darbiniece smalkajā drukā tos papildus MB pielikusi…

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

Sāku interesēties, kas un kā - man saka, ka es 28. decembrī esot pieslēdzis tos "papildus MB". Tas nekas, ka toreiz ne vārda nebija par papildus MB pieslēgšanu, tikai par līguma pārslēgšanu no beztermiņa uz 12 mēnešiem… A tur, kā izrādās, KAC darbiniece smalkajā drukā tos papildus MB pielikusi…
Tā ir līgumu nelasīšana. :) Man kad pārslēdzu līgumu,to iedeva un skaidri un gaiši lejā rakstīts,pieslēgta maksa par MB un cena ,datu plāns klasiskais. (klients 6gadus) 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...