Jump to content

RAM no portatīvā uz stacionāro.


maiss
 Share

Recommended Posts

Čau visiem gan matainiem gan lisiem.

 

Tātad man ir sekojoša interese.

 

Man nobeidzās laptops Toshiba Satellite P200D-12O

 

Tiku pie veca stacionārā. Pentium 4 3.0

 

Saprotu ka tur laika, jāsakatās vai socketi sakrīt vai kautkas tāds.Kur var noskaidrot kada man matesplate?

Varbūt ir kāds kas varētu apzskaidrot.

 

Negatīvā viedokļa un spamerainie viedokļi lai paliek pie sevis.

Ja nav ko treikt tad nesaki! :)

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

ja es ieliksu matesplates modeli tam pentiumum tad man kads pateiks der vai neder? aa un ja varbut kada cita detala man der tam pentiumam no laptopa?

 

Sistēmas plates nosaukums Intel Glen Ridge D915PGN

Link to comment
Share on other sites

mākam blje:) (es vienkāršī piekopju sistemātisku netici visam kas rakstīts tapēc gribēju vairākus viedoklus sagaidīt)hdd sen jau ir iebazts stacionaraja.Ja nevar neko vairāk pa hdd pārlikt, tad varbut kadam vajag toshibas donoru?

 

labi pierunājāy velviens jautajums :) Tātad man tajā stacionarajā uz matesplates ir 4 horizontāli rama sloti pirmajā no kreisās ir iesprausts rams tāds plats ar zelta apvalciņu tad 2 slots ir tukš 3 slota ir arī rams bet bez zelta vaciņa un 4 slota ir tuksums.(ielikts ķipa čerez odnu) tiko dabuju ka donoru vecu athlon kasti kurai rams laikam 512. atveru vala tur ari ieksa divi rami pec lieluma izskatas ka tadi pasi. tatad ir jega likt ieksa un ja ja tad kādā secībā?

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Ļizard, lai tak puika ņemas iebāzt kur ko var. :>

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

iebaazu tagat raada ka ir 2.5 rams :) bet sledzot ieksa vins man pirms windows sak ladeeties nodibens par kautkadiem tur 333mhz un timing kautko taadu press any key ti continue nozspiezot aizgaja talak. kas tas pa 33mhz un timingu?

 

Cik tev gadu ka tu mani sauc pa puiku?

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja sakarīgi uzdod jautājumus tad var gaidīt arī sakarīgas atbildes. Te izskatās pēc "Jauki, man Jauki piektdienas vakars, sataisi man kompi man fiksi aliņš jāiet sūkt" :hunter: :hunter: :hunter:

 

Ramus vari droši neraut ārā. Visi Rami darbosies zemākā Ram frekvencē un tas arī viss. :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...