Jump to content

Programma sms sūtišanai no datora caur HTC telefonu


keda
 Share

Recommended Posts

Dalamies pieredzē: kurš var ieteikt kādu labu softu SMS sūtīšanai caur pieslēgtu HTC Incredible S telefonu (Android 2.3)? ;)

Vairāk kā gadu lietoju Nokia un Ovi suite un biju ļoti pieradis, ka varu sūti sms no datora, bet tagad ar jauno HTC nezinu kura labākā programma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es izmantoju tādu tooli kā Remonte Desktop no androidu marketa, ne tikai sms, bet redzi arī visu savu telefona saturu, ērti ir tad, ja izmanto kameru dažādām piezīmēm super štelle.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
viesturs0711

 

 

MyPhoneExplorer piemēram...

 

Šovakar uzliku andrim, pēc tam uz kompja! Tāāāāda zaraza, atvilka vēl trīs mēslus līdz, pat atļauju neprasot. Psec  :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Es kaa reiz uzmaniigi luukojos vai nav kaut kur kaadi kjekshi salikti. Nu konkreeti mani uzvilka. Tas crapps peec instalaacijas nemaz negribeeja draudzeeties ar manu trubu.

 

Pissness ibo.

Link to comment
Share on other sites

Tagad Whatsapp ir tāda fīča, bet es visu laiku izmantoju Airdroid.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Whatsappam ir opcija suutiit tieshi sms no desktopa? Te es domaaju tieshi gsm sms, ne whatsappa mesidzhus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Whatsappam ir opcija suutiit tieshi sms no desktopa? Te es domaaju tieshi gsm sms, ne whatsappa mesidzhus.

Nope, piedošanu, nofeiloju, jo tagad var sūtīt tikai Whatsapp ziņas, GSM atbalsts it kā tiek izstrādāts.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Airdroidu papeetiishu riit ko tas labu piedaavaa. Liidz shim izmantoju Remote desktop. Eerts un vienkaarsh, caur web browseri, nav vajadziigs klients uz PC, tikai shaize taada, ka peedeejaa laikaa saaka gljuki paraadiities. Reizeem negrib sleegties klaat no PC.

Link to comment
Share on other sites

Kādi plusi mīnusi Airdoid salīdzinot ar Remote Desktop? Agrāk izmantoju Airdroid bet kaut kā neiedzīvojās tā proga pie manis :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
viesturs0711
(labots)

Par cik iekš google play aplikācija nav pieejama (nezinu kāpēc) un pašam nācās meklēt, tad šeit padalīšos ar Remote desktop (by Kolakowski Damian). Nāvīgi labs un vienkārš apps SMS sūtīšanai, kā arī failu apmaiņai caur WiFi no PC, android tālrunim. Vismaz caur šo appu SMS, kas garākas par 5, netiek konvertētas uz MMS, kā tas ir, ja rakstu no trubas pa taisno.

 

remote-desktop-kolakowski-damian.jpg

remote-desktop_v0.9.4.zip

 

Liidz shim izmantoju Remote desktop. Eerts un vienkaarsh, caur web browseri, nav vajadziigs klients uz PC, tikai shaize taada, ka peedeejaa laikaa saaka gljuki paraadiities. Reizeem negrib sleegties klaat no PC.

 

Izrādijās, ka vainīgs bija LTC Thomsons savā konfigurācijā! 

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...