Jump to content

Wireless kautko lāg neķer.


batzack
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir HP somu kompis. HP pavilion dv6-3012so. Ar Atheros wireless. Jaunajās universitātes telpās pamanīju, ka man neķer netu. Visiem citiem wireless iet, bet man ar trīs vai četrām svītrām neķer. Nu neko. Kādreiz varēja būt divas svītras un tad ķēra, bet tagad nekā.

 

Kā arī, pat ja ir visi pieci bar'i , tad neta ātrums drastiski tiek samazināts. Čomam - lejuplāde 8mbiti, man 0,96mbiti , viņam augšuplāde 17mbiti, man 0,30mbiti. Nezinu kas notiek.

 

Kāds mošk var palīdzēt. Esmu jau driverus instalējis kādas 4 reizes, kā arī biju piefiksējis, ka man vienu brīdi nebija īstais driveris. Lai nukā. ko iesakāt darīt.

 

Šodien plānoju nomest pat Win7 . Daži teica, ka mošk reģistri ko sačakarējušies.

 

 

p.s: Starpcitu, stāvēja man virsū, kāds cits draiveris, kad pamanīju problēmu, noņēmu nost uzliku atheros 9.2/9.3 (neatceros, karo4 kautkādu jaunāko) un pēc tā man rādija tikai trīs rūterus , tos kuriem bija pilna zona(5/5) , kojās vajadzētu uztvert kādus 20 wi-fi , neko nometu visu nost, un ļāvu windows7 pašam uzlikt draiverus. Tagad atrod visu cik ir, bet konektējās tikai tad ja zona ir 5/5, dažkārt (ļoti reti ) atļauj arī 4/5

 

 

tātad kāds iesakāt ko lai dara , kā lai izlabo problēmu

 

manas wireless : Atheros AR9285 802.11b/g/n WiFi Adapter

 

p.ss: Salaboju, atvēru vāku, un man no adaptera vienas antenas vads bija atnācis vaļā. Piespraudu un nets atkal lido :)

Labots - batzack
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...