Jump to content

RAM palielināšana ātrdarbībai


Snoop Cauna
 Share

Recommended Posts

Pagaidām izmantoju vienu celiņu no četriem kas ir uz mātes plates.

Lai palielinātu datora ātrdarbību plānoju pievienoti vēl RAM, tikai kādus RAM izvēlēties? Uz doto brīdi iekšā ir DDR2 512MB 533 MHz .

 

Vai es pareizi domāju kad RAM palielināšana novērsīs Flash player uzkāršanos Firefox vidē un būs iespēja darboties ar vairāk atvērtiem logiem vienlaicīgi?

Vai Vienkārši mans PC fiziski ir novecojis un tas pat nespēs nekad pilnvērtīgi darboties izmantojot tikai i-netu? :)

 

 

Pentium 4 630 3.0 Ghz

DDR2 512 533 MHz

SATA2 80GB 7200rpm

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

os jau varēji pieminēt !

mb modelis ar nav.

pieliekot vismaz vēl vienu tādu moduli vajadzētu strādāt dual channel režīmā.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja tev plate atbalsta Dual chanel režīmu tad ideāli būtu katros divos slotos vienādus RAM. Vari darīt tā: 512MB + 512MB un otros divos 1GB + 1GB. Palasi iepriekš MB manuāli cik lielu apjomu tava MB atbalsta. var gadīties ka tikai 2GB kopā. Tad visos četros slotos pa 512MB (tie tagad kapeikas maksā!)

 

Nav jau nemaz tik sūdigs tev kompis. Padzer barbiturātus un nomierinies. :hunter: Interneta plašumus velk.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu 512MB ir galīgi par maz mūsdienās. Vis maz vēl tik pat, kaut vai, sākumam..

Link to comment
Share on other sites

Nelauz galvu - nopērc klāt 1GB moduli un miers. Maksā zem 10Ls. Labāk būs, bet vai FF nekrašos - iespējams, ka tas nav saistīts ar RAM.

 

Un kompis priekš neta ir ok, pilnīgi pietiekams.

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

lūk pārējā informācija:

 

OS ir Win XP pro

Main circuit board:

Board: Hewlett-Packard 09F0h

Serial Number: CZC5350YZN

Bus Clock: 800 megahertz

BIOS: Hewlett-Packard 786D1 v01.03 05/18/2005

 

Es nezinu vai mana plate atbalsta Dual chanel, varbūt pēc augstāk minētajiem MB datiem kāds spēs pateikti vai man atbalsta Dual chanel un cik ir max GB RAM ko var pievienoti. Un ,protams, ko konkrēti pirkti? tās pašas DDR2 ar 533 Mhz?

 

Gribu līdz 2GB vismaz palielināti RAM.

 

 

Paldies par labo vēsti, ka PC netam ir ok :)

Labots - Snoop Cauna
Link to comment
Share on other sites

spriežot pēc biosa, tev ir šitāda kaste, vienīgā problēma varētu būt ar pirmā pāra savietojamību (ja pērc klāt 3x512mb moduļus), retos gadījumos dažādi modeļi negrib darboties pārī

533 ddr2 diez vai tagad plaši pieejamas, bet 667 moduļiem arī jadarbojas ar zemāku frekvenci

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Jā kaut kas tāds man ir tikai nestāv guldenis procesors, man ir HP Compaq dc7600 CMT Base Unit.

 

Vai pēc šis atrastās informācijas pareizi saprotu kad man der tikai šie divi veidi RAM?:

 

''The Intel 945G Express chipsets support non-ECC DDR2 PC2-4200 (533-MHz) and PC2-5300 (667-MHz) memory.''

 

Tātad man jāpērk vismaz divas šīs RAM ?? , vai labāk divas šadas?

 

Un ja pareizi sapratu ''nnoname'' tad var gadīties kad mans vecais RAM var nesadarboties ar jaunajām 667MHz RAM, ja?

Labots - Snoop Cauna
Link to comment
Share on other sites

manuprāt nav vērts tādai kastei pirkt jaunus ramus, ja lietotus 1,5gb var nopirkt par 10-12 latiem ar visu moneyback nesavietojamības gadījumā

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

manuprāt nav vērts tādai kastei pirkt jaunus ramus, ja lietotus 1,5gb var nopirkt par 10-12 latiem ar visu moneyback nesavietojamības gadījumā

 

Esmu gatavs pirkti lietotus ja ir tāds piedāvājums! Būšu pateicīgs ja pateiksi kur varētu iegādāties lietotus RAMUs manai kastei :)

Link to comment
Share on other sites

rams ir pieejams - dodu 5 dienu moneyback, tik neredzu specifikācijā, kā ir ar 2gb moduļu izturēšanu, bet tam jau moneyback.

 

6. DDR2 2Gb A-DATA 667MHz (PC2 5300) Model ADQPE1B16 – 12Ls
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Snoop Cauna

Iegādājos RAM un tagad dators darbojas krietni ātrāk plus vēl pazuda negācijas ar Flash player.

Pieļauju kad vēl pāris gadus mierīgi esošo datoru interneta lietošanai varēšu izmantoti.

 

Pašreiz iekšā ir 2,49 GB RAM (rāda iekš my computer) , pievienoju 2GB moduli.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

grozies kaa gribi - procesors ir aizveesture, moraali novecojis, divreiz. Pieliekot ram buus bish labaak, vareesi atveert vairaak, bet taapataas smagaas flash/js lapas visticamaak bremzees un taa kaa tas ir vienkodola procis - pakaars visu sisteemu piereizes.

 

edit: nepamaniiju, ka jau ir pienjemts leemums. Ja ir ok, tad ir ok. Man pasham dazhaart ar pavecu dualcore shis tas apstaajaas....

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...