Jump to content

Raustās video skatoties internetā !


mlauberts
 Share

Recommended Posts

Skatoties filmas vai animacijas internetā bilde nedaudz raustās ! kur varētu būt vaina ?? mans pc

 

CPU AMD Phenom II X4 Black Edition 955

MB asus m4n68t v2

GPU radeon HD 3450 256 mb

 

Paldies jau iepriekš !

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja filmas un animaacijas no kompja neraustaas tad varbuut internets gluko, pa leenu. Vai tu viens pats uz kabelja seedi?

Link to comment
Share on other sites

Ja raustās, skatoties internetā, bet novelkot uz datora, rāda normāli - 99,99 tīkls par švaku. Nu vēl jau var Flash Playeris gļukot - ja runa par flv failiem - jau bez filmām, vienkārši lapās esošā draza spēj radīt problēmas.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tev gadijumā torrenti nepumpējas filmas lūkojoties?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man līdzīga problēma.

 

Samaksāju par Lattelecom interneta TV - vienā kompī (2006.gadā pirkts Dell portatīvais ar Windows XP) bilde un skaņa nebremzē - viss ok, bet divos pārējos (2008.gadā pirkts Lenovo IdeaPad ar Windows XP un 2011.gadā pirkts Acer portatīvais ar Windows 7) - bilde ir ar aizturi un raustās, kaut skaņa izklausās ok. Kur varētu būt problēma? Izmēģināti visi populārākie pārlūki. Visiem visi softi it kā vienmēr ir atjaunoti uz jaunākajām versijām.

 

Interneta (un bezvadu rūtera) vaina tā nav toč, jo uz viena iet, uz diviem neiet, pat neskatoties vienlaicīgi. Tā pati bildes raustīšanās ir arī ar jebkuru citu video no web - Youtube u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Man tas apts. tā nav interneta vaina, flash playeris ir vainīgs. Uz chrome iet, uz firefox raustās tik nenormāli, ka neko nepaskatīsies. Rij visu ramu un cpu

Link to comment
Share on other sites

Ražotāja draiveri videokartei varētu atrisināt šo problēmu, ja ir virsū Mikrosofta WDDM draiveris.

Link to comment
Share on other sites

Man tas apts. tā nav interneta vaina, flash playeris ir vainīgs. Uz chrome iet, uz firefox raustās tik nenormāli, ka neko nepaskatīsies. Rij visu ramu un cpu

Man raustīšanās uz konkrētajiem datoriem ir caur visiem populārākajiem pārlūkiem - IE, FF, Chrome, Opera, Safari ...

 

Ražotāja draiveri videokartei varētu atrisināt šo problēmu, ja ir virsū Mikrosofta WDDM draiveris.

Tik dziļi neesmu nekad līdis ... Kā noskaidrot, kādi dzelži ir iekšā, kādi draiveri ir virsū un kādus vajag uzlikt, lai problēma pazustu?

Link to comment
Share on other sites

Rij visu ramu un cpu? Un vai ir ko rīt? ))) Un ko VGA pa to laiku dara?

PS

Ups, kā te viss ielaist ) Nu līdzēt varētu GPU-Z un CPU-Z, piemēram. Un vēl vesels bars softu, ko var atrast ar Google palīdzību.

PPS

Vai man vienam rodas iespaids, ka biedrs mlauberts rīko atjautības konkursu? Kurš nu uzminēs )))

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

Rij visu ramu un cpu? Un vai ir ko rīt? ))) Un ko VGA pa to laiku dara?

Par RAM un CPU komentēt nevaru - vakarā palūrēšu (CPU laikam var caur Task Manager, bet kā RAM?).

Kas ir VGA?

Link to comment
Share on other sites

Man tas pats. Kautkāds AMD II dual-core 3.0Ghz, 3GB RAM, optika. Video normāls gforce kaut kāds (Q3 iet uz max setingiem, neko vairāk nav testēts). Nets tas toč nav, visticamāk flash playeris sūds. Ar' gribētu saņemt kādas zāles pret šo. HD video (720) iet bez problēmām.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...