Jump to content

Kartupeļu pīrāgs ar gaļu.


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Labas dienas visiem boot.lv lietotājiem šajā rudenīgajā dienā.

 

Apnika man ēst kartupeļus ar gaļu tradicionālajos viedos, tāpēc šodien uzcepu sava veida pīrāgu.

 

Nepieciešamās sastāvdaļas:

*Kartupeļi un gaļa(attiecībā 2:1)

*dažas olas ~3gab

*milti kādas 3ēd. karotes

*burkāns, sīpols

*garšvielas-gaumes lieta

 

uwq9rf1ao49p0j1v893p.jpg

 

 

Pagatavošana:

Tā kā man ir slikta, veca gāzes cepeškrāsns, tad gaļu iepriekš apcepu kopā ar sarīvētiem burkāniem un sakapātu sīpolu. Kartupeļus var rīvēt gan skaidiņās, gan putriņā. Pievienoju olas, miltus, garšvielas, visu samaisu. Tad klājam iekšā cepam traukā, pa kārtām: kartupeļi, gaļa un kartupeļi. Kartupeļu masa traki atsulosies, lieko šķidrumu es nospiedu, jo negribējās sautējumu, bet gan pīrāgu ar garoziņu. Liekam cepeškrāsņi, tā kā manējai nav temperatūras, tad es cepu uz izjūtām ap 40min. Citur rasktīts, ka nepieciešamie grādi ir 200. Bet domāju, ka tas ir ļoti individuāls pasākums ar to temperatūru.

 

6hb943ikcqahqdj3t8nv.jpg

 

2f3gvmc2eraaz2488e3l.jpg

 

659oy23jjfwl982ii71e.jpg

 

Labu apetīti !

Tiem kam kārojas jaudīgāku šo ēdienu, var kādas 5min pirms izņemšanas uzbērt rīvētu sieru. Ēd ar krējumu un piedzer sev kāroto dzērienu, man tas ir kefīrs.

 

jcn6mmbp9707p7m5kky0.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Liekam cepeškrāsņi, tā kā manējai nav temperatūras, tad es cepu uz izjūtām ap 40min.

Ar kādām tieši izjūtām Tu cepi? :polling:

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Izjūtas nav tas pats, kas jūtas, tas tā ;)

 

Izmantoju divas maņas no piecām - ožu un redzi -, kuras kontrolēja kunģis :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Piesējās... :shok: Tak atslābinies un baudi!

 

P.S. sen receptes nebija papildinātas.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās kkas līdzīgs tam ko savā laikā pamatskolā/vidusskolā baroja. Viens no garšīgākajiem ēdieniem. Tik tur laikam tie (kartupeļi) bija smalkāk sarīvēti. Šis variants noteikti tiks noprovēts.

Link to comment
Share on other sites

Pagājušajās brīvdienās bija doma - kartupeļu pankūkas pildītas ar malto gaļu. Noslinkoju, būs šitas to vietā jāpamēģina.

 

..veca gāzes cepeškrāsns.., ..nav temperatūras.., tad es cepu uz izjūtām

Ja ir vismaz iedaļas no 1-5, tad rādītājs uz 1 ir 50­­°C, 2-100, 3- 150, 4-200, 5-250°C. Kaut kā tā ir krieviniecēm.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ui jau lasot vien siekala noteceeja. :) Uztaisiishu un noproveeshu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man arī patīk šāda veida paēdieni - ēd kaut ar karoti un viss jau pussagremots (samalts, sarīvēts).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...