Jump to content

HP DV6000 WebCam un Audio draiveri prieks Win7....?


Aivis2
 Share

Recommended Posts

Saskaaros ar saadu idiotisku probleemu...

Vajag portatiivajam HP uzlikt Kameras un Audio draiverus prieks Win7 Ultimate 32bit.

Labaakais ka uz monitora ir HP Pavilion dv6000, apaksaa zem laptopa ir dv6500 un DV6635en...

Kurs ir iistais modelis????????

Razotaaja lapaa nav iespeejams ne noteikt modeli ne arii atrast draiverus prieks win7.....

Caur win update atrada tikai man nevajadzigos draiverus, bet kamerai nav! Audio ir uzlikusies no Microsoft, bet ar siem kaa jau parasti mikrafons nedarbojas...

Ceru uz juusu ieteikumiem!

Paldies!

Labots - Aivis2
Link to comment
Share on other sites

Diemzeel Audio draiveri nedereeja un webcam draiverus neatradu.

Veel nav skaidrs kaapeec es HP web lapaa nevaru noteikt laptopa modeli ne pec modela nr, ne arii seerijas nr...

Kaut kaads pagriides meesls laikam... :)

Vispaar par HP man ir radies vissliktaakais prieksstats... ( Ne jau tikai peec saa gadiijuma vien)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Veel var skatiities peec ieriices id ieksh device manager. DV6000 Seerijai ir kaut kaads sviests, ka HP web lapaa pietrukst dtaiveru atsevishkjiem modeliem. Es parasti skatos ko var dabuut piemeeram DV60

.., jo daudzi draiveri modeliem sakriit.

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par atbildeem! Sobriid atdevu iipasniekam to laptopu. Audio atradu ka var paarsleegt ieriices tam mikrafonam, un tas aizgaaja. Tikai taa kamera neizdevaas. Kaut kad pameeginaasu atrast peec HW.

Veelreiz paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dv6 audio un webcam vienmēr ir aizgājis jau ar generic win7 drivakiem, līka tev tā instalācija.

Link to comment
Share on other sites

Win7 audio driverus ieinstale pats,esmu nonemies ar tiem hp dv6*** loti daudz. Slikti ir tas,ka oficiali DV6*** neupgreidojas uz win 7 no vista.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...