Jump to content

Epson S 22 4-colour


kkmen
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vēlos iegadāties printeri studiju vajadzībām. varat man te nerakstīt, lai eju printēt kur tuvāk mājām. Printēts tiek melnātumsā, pēdējā vakarā.

no sākuma vēlējos pirkt daudzfunkcionālu. līdz 40 Ls, palasījos forumu un sapratu, "kas der visam, neder nekam"

Nu tad paliku tikai pie Tintes printera. Pamatā jau vajag tikai tekstu, bet pa reizei kādu krasainu bildi.

Izvēlējos šādu. http://m79.lv/epson-...3321_80686.html Agrāk bija viens Epson nokalpoja 3 gadus ar visādiem kreisajiem kārtridžiem, bet tagad jau esot visādi čipi un citas ģielas, kas neļauj tik viegli šmaukties.

Gribēju jautāt vai šitas ir tas piemērotākais variants, kreisajiem kārtridžiem vai pildīšanai.

Droši varat ieteikt arī kaut ko labāku. līdz 45 Ls. :) Bet stabili zinu, ka vairāk par 11 Ls par tinti nevēlos maksāt. :)

Man arī tā būs jāmocās, lai pierunātu printeri strādāt? Tur protams viss izskatās nopietni, kaut kāds tintes sūknis. man pilnībā pietiktu ar kreiso kartridžu iemešanu kastē un lai printē tālāk. Tā vismaz es darīju pirms 4 gadiem.

[media]

[/media]

 

Baigās mokas atrast, zinu ka olimpijā pārdod kaut kādas kārtridžas. Ebay tādas šteles var ņemt? vai tomēr labāk latvijā?

Labots - kkmen
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...