Jump to content

RAM ir mazaks neka vajag.


reinisaa
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem,

Esmu šeit jauniņais un par datoriem neko principā nesaprotu.

Man ir daži jautājumi.

Tātad, iegādājos datoru, viņam bija rakstīts, ka RAM ir 4GB, un Video Karte ir integrēta. Ieslēdzu datoru un nolēmu paskatīties cik ir RAM, man parādīja, ka RAM ir 1.74 GB. Jautājums, kur pazuda 2.3 GB?? Pie tam nevienu spēli nespēlēju, ko, tas nozīmē, ka displays ēd 2.3GB?Vai nevar kaut kur apskatīties, cik RAM ir kopā?

Neatceros precīzi, bet liekas, ka bija Intel integrētā video karte.

Lūgums izskaidrot, visu "saprotama valoda."

 

P.S. Es atvainojos, ja tēma nav gluži izveidota pēc foruma noteikumiem. (Tomēr pirmais topiks).

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Integrētā videokarte arī noēd to ramu. Lielumu vari pamainīt biosā!

Link to comment
Share on other sites

Bet ne tik daudz. Iegādājies everest un paskaties, kādas atmiņas ievietotas.

Link to comment
Share on other sites

Es vienkaarshi apskatiitos Biosaa, par to nekas nav jaamaksaa. Pie datora starteeshanaas arii apskaties, kas ir jaaspiezh. Ja neko nepiedaavaa, tad uz dullo spaidi Delete vai F1, F2, F10 u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Es vienkaarshi apskatiitos Biosaa, par to nekas nav jaamaksaa. Pie datora starteeshanaas arii apskaties, kas ir jaaspiezh. Ja neko nepiedaavaa, tad uz dullo spaidi Delete vai F1, F2, F10 u.t.t.

 

Spaidiju tas pogas, nekas neiesledzas.

 

NAUDA ir mazāk, nekā vajag.

 

Ibio, ko nu?!

 

Nu neko, mēģini nopelnīt vairāk-mani darbu :)f

Link to comment
Share on other sites

Blad, nes atpakaļ uz veikalu - saki, ka neesi apmierināts.

Nu ko lai Tev citu iesaka,a?!

 

P.S. Es atvainojos, ja tēma nav gluži izveidota pēc foruma noteikumiem. (Tomēr pirmais topiks).

 

Un ja kas... Par pirmo slepkavību (or whatever) Tu arī teiksi - Piedodiet, pirmā reize, palabojiet manas kļūdas un vairāk tā nedarīšu.... un paliksi nesodīts? :mrgreen:

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Izskatās jau, ka ir tikai 2GB ielikts. Nu, ja pieņem, ka ir 32bit OS - tātad jāredz un jāizmanto ap 3GB (ja ir). Interesanti, kura videokarte noēdīs gandrīz 1,3GB ram, pie tam tukšgaitā.

Tev pārdevējs teica, vai garantijas talonā rakstīts ka 4 ? Tad vai nu viens modulis nedarbojas, vai nav vispār ielikti tika 2GB - jebkurā gadījumā nes atpakaļ un pasaki visu, ko par viņiem domā.

Link to comment
Share on other sites

uzspied ar labo peles pogu uz uzdevumu joslas un palaid Task Manager

Tad sadaļa "Performance" - tur apakšā ir cik ir physical memory

 

Otrs variants - ar labo uz my computer, tad uz datora novērtējuma un tad uz "View and print detailed information"

Redzēsi precīzi.

Video kartes draiveris neaprij visu atmiņu kā tur teikts, tā vienkārši ir viņam pieejama JA to vajadzēs.

Parasti tik daudz nevajag. Cik patreiz apēd video karte var redzēt pie tās draivera.

 

raiviic - Intel pēdējo paaudžu integrētās video akurāt rezervē pie 1.2GB, bet tas nenozīmē ka tā visa tiešam ir aizņemta.

Link to comment
Share on other sites

Blad, nes atpakaļ uz veikalu - saki, ka neesi apmierināts.

Nu ko lai Tev citu iesaka,a?!

 

 

 

Un ja kas... Par pirmo slepkavību (or whatever) Tu arī teiksi - Piedodiet, pirmā reize, palabojiet manas kļūdas un vairāk tā nedarīšu.... un paliksi nesodīts? :mrgreen:

 

 

Jā, moderators te ir ļoti laipns, izņemot tevi neviens ar stulbiem komentāriem neizceļas, visi cenšās palīdzēt. Rīts gudrāks par vakaru, ej izgulies ;)

 

MārcisB, es iegāju Task Manager un, tur rādija total memory; 1831412 (k) Ko tas īsti nozīme, cik GB :D?

Labots - reinisaa
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bija rakstīts vai ir rakstīts? Ja reiz pavadzīmē ir minēts, 4GB, tad stiep datoru uz bodi, lai labo vai pieliek klāt iztrūkstošo atmiņu. Ja nav rakstīts, tad samierinies ar esošo komplektāciju.

Tātad, iegādājos datoru, viņam bija rakstīts, ka RAM ir 4GB...

 

Citu variantu nav.

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu neizpalīdzīgs vai stulbs vai ....

Es vienkārši saprotu, ka nav jēga Tev mēģināt palīdzēt, jo Tev saprašana nulle, kā jau minēji un pierādīji:

tur rādija total memory; 1831412 (k) Ko tas īsti nozīme, cik GB :D?

 

 

Tīri informācijai - nav jau jāsaprot no datoriem kaut kas, pietiek, ja ir kaut nedaudz smadzeņu galvā un ir vēlme uzzināt to, kas nav skaidrs. Atslēgvārdi - www.google.lv

Link to comment
Share on other sites

Sanāk, ka 2.

 

A kompis kāds ? - laptops jeb stacionārais? Iespējams, kantoris paķēris uz muļķi - ierakstījis - MAX Ram = 4

 

Jebšu arī pirms pārdošanas nav notestējuši, (ja uzsūta jau gatavus kompjus tirgošanai)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ai, ko jūs te zīlējat, lai autors izvelk ārā papīrus un paskatās, ko ir nopircis.

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

 

Papīri uz dotu brīdi nav pie manis.

Red, laptops, bet tam jau vairāk nav nozīmes drīz dabūšu papīrus un visu apskatīšos.

Gribēju uzzināt vai tas ir iespējams, ka video karte ēd 2.3gb. Esmu visu noskaidrojis. :)

 

Liels paldies visiem :)

Labots - Mežavecis
Citēšana
Link to comment
Share on other sites

Vari darīt tā:

1) Uzspied Start jeb Windows logo ekrāna kreisajā stūrī, lejā

2) Atver "run"

3) Ieraksti tur msinfo32.exe un nospied enter

4) Pirmajā lapā atrodi Installed Psyhical Memory (RAM)

Šis skaitlis ir RAM lielums, kurā iekļauts arī tas, kas nepieciešams videokartei. Tam vajadzētu būt 4gb. Vai tā ir?

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Sky-High, pārbaudīju, RAM ir 2GB.

Total Physical Memory 2 048.00 MB

Available Physical Memory 1.11 GB

Total Virtual Memory 2.00 GB

Available Virtual Memory 1.96 GB

Page File Space 3.60 GB

Page File C:\pagefile.sys

Link to comment
Share on other sites

Ja datora papīros rakstīts "4GB" tad vari droši ņemt datoru, papīru un iet uz veikalu lamāties "kur ir mani otri 2GB?!".

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

->reinisaa

Svarīgs kakraz ir "Installed Physical memory" lielums, kurš tā arī netika nosaukts. 'Total Physical Memory' jau ir ar video izgrauzto caurumu.

Link to comment
Share on other sites

Ja datora papīros rakstīts "4GB" tad vari droši ņemt datoru, papīru un iet uz veikalu lamāties "kur ir mani otri 2GB?!".

 

 

Kā jau pirmīt teicu, nav pagaidām papīru. Tas sū** interneta veikals, tāds sū** nopirkām datoru, bija defekts HDD, nevarēja uzlikt Windowsu, apmainījām otro reizi un atkal bija, tas pats defekts. (tur tālāk garš stāsts) Bet beigu beigās aizvedām uz garantijas remontu.

 

->Baigais Janka, tur nav tāda "Installed Physical Memory".

Link to comment
Share on other sites

Ejam uz Control Panel -> System un tur būs skaidri gaiši rakstīts - Installed memory (RAM): X.00 GB (X.X0 usable)

Link to comment
Share on other sites

Ejam uz Control Panel -> System un tur būs skaidri gaiši rakstīts - Installed memory (RAM): X.00 GB (X.X0 usable)

 

Tur nebija rakstits, tikai tas, ka RAM 1.74gb,

 

P.S. Man ir Windows XP. Windows 7, ja nemaldos, tur pie ''system'' viss bija rakstīts.

 

-> stendec, tev nepareizi liekas :)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tad ieej biosā un apskaties, kā jau tika ieteikts.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka autors mēģināja Windows XP bez sata draiveriem instalēt, tāpēc arī HDD bija beigts. :)

Šādus klientus nenovēlu nevienam. Un vispār ja meklē lētāko variantu, tad pats arī uzraujies uz attiecīgu servisu.

Link to comment
Share on other sites

reinisaa, kas traucē apskatīt pašu RAM moduli/moduļus? Uzreiz taps skaidrs, kas lācītim vēderā.

Link to comment
Share on other sites

 

Tur nebija rakstits, tikai tas, ka RAM 1.74gb,

 

P.S. Man ir Windows XP. Windows 7, ja nemaldos, tur pie ''system'' viss bija rakstīts.

 

 

Jā tas ir Windows 7. XP tagad tak nu jau ir nestandarta gadījums, tas ir jānorāda pirms vaicāt par kādu risinājumu problēmai.

Link to comment
Share on other sites

Tak ko jūs te peraties pie pieGdienas...

 

 

Autoram ir laptops. Fakts konstatēts - RAM ir 2GB - viss rādās pareizi.

 

a) Kā jau pieminēju - reklāmās maziem burtiņiem raksta - RAM 2GB, MAX RAM 4GB (ko izceļ)

b) Rūpnīcas brāķa modulis - iet viens no 2viem

c) Viens modulis (otru nogopījuši)

d) Bojāts RAM slots

 

 

:hunter:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak ko jūs te peraties pie pieGdienas...

 

 

Autoram ir laptops. Fakts konstatēts - RAM ir 2GB - viss rādās pareizi.

 

a) Kā jau pieminēju - reklāmās maziem burtiņiem raksta - RAM 2GB, MAX RAM 4GB (ko izceļ)

b) Rūpnīcas brāķa modulis - iet viens no 2viem

c) Viens modulis (otru nogopījuši)

d) Bojāts RAM slots

 

 

:hunter:

Es arī nesaprotu, visu, ko es gribēju noskaidrot, es noskaidroju RAM ir 2gb.

Jau biju teicis "esmu visu noskaidrojis"

 

-> ediots, jā atvaino, biju piemirsis, to uzrakstīt :D Sorry.

 

-> martino, topiku var taisīt ciet :)

 

Paldies visiem vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...