Jump to content

Laptops neatpazīst USB peli


alusuncigaretes
 Share

Recommended Posts

Tātad ir sekojoša sāpe. Uz HP 6730s laptopa ir orģinālā windows Vista. Sākumā viss bija ļoti jauki, līdz kādu dienu piespraustā pelīte(MX518), pakustinot datoru, uz brīdi izslēdzās (dators izdvesa to skaņu, kad ir atvienota un pēctam atkal pievienota usb ierīce). Vēlāk jau ik pa bīdim pelīte ne tikai atslēdzās, bet jau sāka rādīt paziņojumus, ka USB ierīce nav atpazīta, taču pārspraužot jebkurā citā portā viss atkal gāja normāli. Kādu mēnesi atpakaļ jau bija jāspraudelē entās reizes, lai kompis saprastu, ka tā ir pele. Šobrīd ir tā, ka spraud, kur gribi un cik gribi - nekādu rezultātu, tikai paziņojums par to, ka ierīce nav atpazīta.

Starpcitu, tie USB porti gāja pilnīgā "randomā" - vienu dienu iet viens, citu - cits. Citas USB ierīces strādā normāli.

 

Esmu entās reizes pārinstalējis tos logitech peles draiverus, taču nekāda rezultāta. Pa ārzemju forumiem arī esmu rakņājies, bet neesmu varējis atrast neko piemērotu.

 

Vai varat kāds lūdzu palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cik tā Vista ir svaiga - bez SP, SP1, vai SP2?

Link to comment
Share on other sites

Kapēc izmest peli dēļ Vistas vai kaukāda vīrusa gļuka?

LiveCD vispirms vajag palaist!

Link to comment
Share on other sites

alusuncigaretes

Akdies, es laikam esmu slims cilvēks! :D

Nogriezu vadu pirms vietas, kur tas ieiet pelē un pārlodēju. Viss bumbās. Nezkāpēc iepriekš domāju, ka tā ir softa vaina. Laikam pārāk ienīstu to vistu!

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Kā Tu iedomājies to vadu griezt? Varbūt visu tā centies labot, vai arī piemirsi pateikt, ka vads ir sačakarēts?

( neiet televizors- hujakš štepseli nost un citu vietā, neiet čaiņiks- hujakš štepseli nost un citu vietā, čibriks nestāv- hujakš galu nost......) :mrgreen:

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

alusuncigaretes

Tu mani tagad reāli noliec par to, ka atrisināju savu ķibeli? xD

Un vadam vizuāli nebija nekādu defektu, bet parcik tā ir default vaina elektroierīcēm (smalkiem vadiem salūzt locījuma vietās). Aizņēmos testeri no kaimiņa Vasjas un secināju, ka viens vads nevada strāvu!

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Malacis, ka salaboji, bet es laikam būtu rīkojies, kā to ieteica "piedzēries- ķirzaks" . Man nebūtu pacietības ņemties ap to štepseli, bet būtu priecīgs par iespēju tikt pie jaunas žurkas :p

Link to comment
Share on other sites

alusuncigaretes

Malacis, ka salaboji, bet es laikam būtu rīkojies, kā to ieteica "piedzēries- ķirzaks" . Man nebūtu pacietības ņemties ap to štepseli, bet būtu priecīgs par iespēju tikt pie jaunas žurkas :p

Logitech mx518 nav tāda lētā maksimniece, ko es varētu tā vienkārši bez sirdsapziņas pārmetumiem izlidināt musorā! :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vairākas G sērijas Lodžitekus esmu šādi palīdzējis paziņām salabot - defekts - zūd savienojums vietā, kur vads ieiet peles korpusā, no slodzes un intensīvas lietošanas saiet čupā vads.

 

Cik čak un gatavs :> Tiesa, ne uz dullo, bet defektu iepriekš konstatējot.

Link to comment
Share on other sites

kaada skjrba par sp? tak izmet to peli.

Aklila ošibsa, stadu nužen novaja voģila. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Cerēju ka Tu nēsi nodevies mārketingam , izmet nopērc un vel divus, mēs laukos, paskatamies varbūt var salabot. Ja izdosies panākt vidējo amerikāņu līmeni, varam visi kopā meklēt citu planētu, bet visiem nepietiks.

Tava atbilde, bija izmet, nevis paskaties un padomā kur ir problēma . Ar dauņiem vari mētāties uz saviem bērniem, ja tādi ir sanākuši :) ..

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

DL!

Es jau teu 1reiz teicu, bet laikam jau tu nesaproti ne kritiku ne realitāti. Tu esi labs lodāmurs, bet tu ne sūda nesajēdz no finansēm un lemšanas. Un patreizējā kalendāra un ekonomikas.

Es arī esmu pārlodējis pelei kreisās pogas slēdzīti. Pele lētā, samaksa - 2 ali. Bet ja teu ir "donors" un tajā brīdī ir laika, kapēc sūtīt klientu pirkt jaunu?

Jaunas peles ražo Latvijā? NĒ! Tātad pele ir kas? IMPORTS! Ja pareizi atceros teu pašam ir bērni! Teu šitā "ekonomika" vel baigi nenokaitēs, a bērniem? Saproti ko nozīme ka imports pārsniedz exportu?

Cik izmaksā uz 10min ieslēgt kaukādu sīko lodāmuru?

Vot padomā!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Krams es shitaa nto skaitu zhurkas esmu labojis. Gan daargaa, gan leetaa gala. Ja rokas no d...sas neaug un galva ir uz pleciem tad attieciigi. To zhurku no veikala veel ir jasagaadaa un ja tu dziivo kaut kur Vitenpiskaa kur liidz tuvaakam Rimchikam vai datorbodei attaalums ir kaa liidz Kjiinas muurim, tad panemt rokaas lodaamuru buus leetaak. ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...