Jump to content

VW BETA RADIO KODS


arla
 Share

Recommended Posts

Labsvakars,

tika nopirkts 14.gadīgs golfs, pēc akumulatora maiņas radio prasa kodu, grāmatiņā kas nāca līdzi cītīgais vācietis to kodu ir smuki izgriezis, ja kāds var palīdzēt dodiet ziņu, VWZ2Z2T1658357

Link to comment
Share on other sites

uz maģa nekā nav izņemot sērijas nummuru, maksas pakalpojumus es pats māku atrast, tas maģis pats maksā tik cik prasa par atkodēšanu,

ir jau man citi maģi bet gribētos atstāt oriģinālo, ja var palīdzēt "na haļavu" tad ok , ja nē tad lai stāv plauktā, bet nu vienalga paldies par atbildēm

Link to comment
Share on other sites

Ārzemju forumos šitādus kodu prasītājus bano vai vismaz uzliek postēšanas aizliegumu. Nekas personīgs, tikai saku kā ir.

Link to comment
Share on other sites

It kā netā mētājas kautkādi kodu ģenerātori. Pāris novilku, bet nepalaidu, jo avira bļauj, ka zvēru dārzs iekšā. Interesanti, ko oficiālie dīleri saka (prasa :)) par šādu jautājumu?

Link to comment
Share on other sites

tikko vienā poļu forumā man iedeva kodu, rīt pārbaudīšu, pēc tam atrakstīšos

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Godigi sakot man taa pati probleema. Sharanaa staav tas pats VW Beta radio un kad sanaak noņemt aķim klemmi, tad šis nokodeejas uz kaadu nedeeļu. Peec tam apdomaajas un saak viena stacija skaneet. Šobriid tas laikam bija LR1. No servisa gramatiņas kods smuki izgriezts. Mekleet jaunu nopietnu grabuli arii negribas, tas pats Beta labi der viduskonsolee. Manaam vajadziibaam gandriiz pietiek ar taadu. Paskatiisimies kas Arlam sanaaks .

Link to comment
Share on other sites

Viss darbojas, paldies poļiem, rememberme atsūti radio nummuru pamēģināšu dabūt arī tev

Link to comment
Share on other sites

uz radio korpusa jābūt kaut kam līdzigam VWZ2Z2T????????, to nummuru arī vajag lai uzģenerētu jaunu kodu

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Huuu, beidzot dabuju to dranķi aaraa. Numurs ir VWZ1Z2Y5182119 Paskaties luudzu Arla, vai braļukas poļi var šim uzģenereet kodu. Un kaa peec tam vins pareizi jaaievada ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Rememberme, varbūt jams bij kodu domājis kā aparātu ko vajag atkodierēt? 

Link to comment
Share on other sites

labdien Tauta!  Nu lieta man taada! Meklejot pa auto kapsetam manam vw caddy dallas, uzgaaju arii originaalo magiiti, bet koda tur nebija, domaju gan jau pie gudriem tautiessiem uzzinaassu, atrodos pats es norvegija, taapec pie atkodeetaaja nevaru aiziet, jo cik es zinu te tadu (Bergena) nav, bet ja arii buutu tas man maksaatu, nu sameeraa lloti daudz, un tas nav taa veerts!!!

 

p.s centos griesties ieprieks privaati pie BIEDRIEM bet nu rezultaata pagaidaam nekaada ,  nu vng iznnemut ka tjipa es:- 

 

 spaarda miroņus  

 

ja ir kaads/a  kas vareetu paliidzeet dabuut kodinnu, tad izpalidziet!

 

jau iepriekss paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 years later...
Znaminitays

Man ar vaig kodu uz vw sharan magis beta kas var palidzet  vwz1z2c8044772 

Labots - Znaminitays
nav pareiz teksts
Link to comment
Share on other sites

raivix95

Parasti ar maģisku pogu kombināciju var dabūt skanēt uz 5 minūtēm arī bez koda. Tipiskā latvieša-dīzelista-kūpinātāja ikrīta 2km braucienam uz darbu vajadzētu pietikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...