Jump to content

Dell Inspiron N5030 Mobile Intel (R) 4 Series Express Chipset Family


nyokimonster
 Share

Recommended Posts

Man ir problēma ar manu nopirkto laptopu >

Dell Inspiron n5030

Video card : Mobile Intel ® 4 Series Express Chipset Family.

Processor: Intel Pentium Dual-Core CPU T4500 2,3Ghz

Installed memory (RAM) : 3 GB

Operating system: Windows 7 32 bit

 

Iet viss kārtībā, ar programām arī, bet sagribējās uzspēlēt kādu spēli, protams, ka kādu no jaunajām, bet nevarēju, jo uzrādas, ka video karte ir par vāju. Kāpēc tā? Datorā uzrādas, ka video karte man ir pieejama līdz 1,3 GB, tādējādi saprotu, ka lai varētu pavilkt kādu spēli, viņš automātiski ņem no RAM, bet nekas nenotiek, vienkārši neiet. Kad ieeju BIOS vinš rāda, ka manas video kartes apjoms ir 32 MB. Kā es to varu mainīt? Ir iespējam kaut kā palielināt, noņemot no RAM ?

To ir iespējam izdarīt man liekas, jo youtube redzēju kā uz tāda paša laptopa kā man spēlēja GTA 4 un Dead Space 2 , bet viņam uzrādījās pie video kartes tā Mobile Intel ® 4 Series Express Chipset Family. total memory - 813 mb.

Tāpēc, ja jums ir kas zinām, palīdziet!

Link to comment
Share on other sites

nyokimonster

Jav esmu mēģinājis caurs bios, bet nevar tur nekā izdarīt, vismaz man nav ne jausmas kā to var izdarīt, man laikam ir bios revision A02

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

Mobile Intel ® 4 Series Express Chipseta grafiskais adapteris nav paredzēts tādu spēlīšu dzenāšanai. Ieskaitot un virss 2007 gadu populārām spēlēm vari nemaz neskatīties virsū!

Biosa neko tu tur nenomainisi (NEVIENS NEVAR) - un ja butu tāda iespēja kādreiz - tas neko nemainītu.

Link to comment
Share on other sites

nyokimonster

kā tad tas ir iespējams ?

esmu arī skatījies netā, ka var caur biosu uzlikt vairāk mb, bet tur ir vecie biosi kā piemēri ņemt kur skatīt info un lasīt kas jādara.

Link to comment
Share on other sites

Es h.jeju.

 

Uz tāda nabaga sasapņojās gta4 palaist. :superstition:

Labots - Bide
Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

kā tad tas ir iespējams ?

nu re! viņš jau ir uzlicis tikai laptopa parametrus aprakstā, bet viņā ir noteikti overklokojis (ar gmaboost) videočipu un vēl kko optimizējis. Un kā redzi ekrānā spēles bilde ir 1:1, un tas nozīmē ka spēle ir uz pašiem mazākajiem settingiem.

Bet lai vai kā: ja viņš ir izmantojis GMAboost - ātri vien tas video adapteris atdos galus, jo vairāk kā 95% laptopu ar DDR2 konfigurāciju Inteļa GMA video čipam nav dzese.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...