Jump to content

Sauros
 Share

Recommended Posts

Labdien Boot.lv lietotāji !

 

Man ir nepieciešams jūsu viedoklis par man sāpošo tēmu:

Dators sāk novecot ir nepieciešams vai nu jauns, vai arī uzlabot jau esošā dzelžus.

 

Tādēļ es vēlos jūsu viedokli.

 

 

Datora dzelži:

CPU tips: DualCore Intel Core 2 Duo E4600, 2400 MHz (12 x 200)

Videoadapteris: NVIDIA GeForce 8600 GT (512 MB)

2GB DDR2 RAM

 

 

Vēlme ir upgradot datoru tā, lai būtu iespējams palaist tādas video spēles kā nupat iznākušais Rage un Witcher 2.

Ja ir nepieciešama vēl kāda informācija, tad dodiet ziņu.

 

Man ieteica labāk pārdot šo un tad pirkt jaunu. Teica, ka uz 150ls varētu būt. Kādas ir jūsu domas, cik cena varētu būt liela šādam datoram ?

 

Paldies jau iepriekš !

Link to comment
Share on other sites

Kāds pamatplates modelis?

 

 

 

Sistēmas plates nosaukums: Intel Dragontail Peak DP35DP (2 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Sistēmas plates mikroshēmu komplekts: Intel Bearlake P35

 

Kāds no šiem der ?

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs, cik Tu ceri dabūt (cik reāli dabūsi) par šo datoru un cik esi gatavs ieguldīt jaunā. T.b, kādu varēsi atļauties noprikt. Un tad parēķini, cik beigās izmaksā Tev tas lielais prieks tikt pie tām spēlītēm.

Link to comment
Share on other sites

Bet jautājums - vai ir jēga uzlabot šādu datoru līdz tādam līmenim, kāds man ir nepieciešams, vai arī labāk komplektēt kopā jaunu ?

Un es jautaju, cik vispār varētu dabūt par šādu.

 

Un `spēlītes` man ir tikai atskaites punkts jaudas ziņā.

Link to comment
Share on other sites

es savu nesen pārdevu par 140 ls , gf 8500gt 512mb, 2 kodolu 2,20ghz procis, 2gb rams , tāka droši vien ir 150 ls vērts viņš tev

Link to comment
Share on other sites

Anonīmais

Tu varētu pateikt kāds ir tavs budžets, tad arī varētu izlemt, vai labāk uzlabot pašreizejo, vai arī pārdot pašreizejo un iegādāties jaunu... respektīvi, cik esi gatavs iegūldīt šinī pasākumā, neskaitot to ko varētu paņemt pārdodot pašreizējo datoru.

Link to comment
Share on other sites

es savu nesen pārdevu par 140 ls , gf 8500gt 512mb, 2 kodolu 2,20ghz procis, 2gb rams , tāka droši vien ir 150 ls vērts viņš tev

Paldies par informāciju ! Saki, Tu pārdevi caur SS.lv, vai kaut kā savādāk ?

 

 

Tu varētu pateikt kāds ir tavs budžets, tad arī varētu izlemt, vai labāk uzlabot pašreizejo, vai arī pārdot pašreizejo un iegādāties jaunu... respektīvi, cik esi gatavs iegūldīt šinī pasākumā, neskaitot to ko varētu paņemt pārdodot pašreizējo datoru.

budžets būtu tēmēts uz 200ls. Gan jau vēlme būtu i5 procesors (Sandy Bridge, vai Nehalem - vienalga), bet par video karti utt, gan nevaru pateikt.
Link to comment
Share on other sites

Skatoties uz iepriekšējo komplektāciju pieņemu, ka nenosauktās daļas ir vēl lietojams un saglabājamas. Tad vajag mainīt CPU, MB, RAM, VGA. Par savām daļām dabūsi ~60 LVL, ja esi gatavs piemest vēl 200 LVL klāt tad:

CPU - Intel Core i5-2400

MB - kaut vai pieminētā, ja budžets neļauj

RAM - kaut vai pieminētā

VGA - GTX 560 TI

Link to comment
Share on other sites

Nomaini video uz kādu, tjipa, HD6770. Ar to proci varēsi vēl kādu laiciņu dzīvi pavilkt. Būs reizes 3 labāk nekā ar esošo videokarti.

Gribās jaudīgu sistēmu, jāpērk viss jauns.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
BurneRxiii

Kas Tev nepatīk? Es ar tādu kompi Rage uz max izšķirtsējas kapaju (texturas, antianalaising - low), bet tāpat izskatījas loti labi grafiks.

Dirt2, Crysis 2 ar gāja.

Labots - BurneRxiii
Link to comment
Share on other sites

Ziniet ko?Ierosinu tādu sistēmu-katru šādas tēmas autoru banot uz mūžu.Drīz vien šādas tēmas vairs nebūs!

Priekškam ir Tarakāna speciāli veidotā tēma?M?Tikai skata pēc?Nedomāju viss.

Link to comment
Share on other sites

...Ierosinu tādu sistēmu-katru šādas tēmas autoru banot uz mūžu..

Pašu tevi vajag banot. Risinājums ir elementārs sadaļas limits, bet te jau visi ir pārgudri ar lieliem spriedelējumiem.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Normāla mātene, mierīgi visu var modernizēt. Vari sākt ar barošanas bloku, tad lēnām piepirkt RAM; tad nomainīt proci un video uz modernākiem. Veco CPU un video vēl vari kādam nogrūst, nebūs tik trakas izmaksas kopumā uz modernizāciju. Katrā ziņā jeb kurā gadījumā nāksies pirkt labāku video, arī komplektējot jaunu PC no nulles.

P.S. Bet vispār jau šādi topiki sāk apnikt, atgādina poke-portālu. Galva domata ne tikai, lai uzņemtu barību.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...