Jump to content

4gb vai 8 gb ram?


zhuks13
 Share

Recommended Posts

(labots)

Vai šamējiem pročiem veiktspējas starpība ir tā vērta?

 

Ir runa par nekonkretizētiem i5 un i7.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Ja ir jāuzdod šāds jautājums, tad nē, nav jēgas.

Ja nopietni, tad nezinot programmas, kuras paredzēts izmantot, atbildēt nav iespējams, jo standarta programmām arī ar 2Gb pietiks.

Un arī 32 bitu OS spēj izmantot līdz pat 127Gb RAM.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un arī 32 bitu OS spēj izmantot līdz pat 127Gb RAM.
Jā, bet jebkurš viens softs nevarēs izmantot vairāk par ~3GB, ja vien tas nebūs īpaši tam paredzēts. Un šādi softi, kas tam īpaši paredzēti, ir reti. Bet, davai, nesāksim atkal cilāt šo nodrāzto tēmu, OK? :)

 

Autoram: ja vari atļauties, liec vien 8GB. Par daudz RAM nebūs. Ja neizmantosi šodien, izmantosi rīt. Ja vien neplāno tāpat kompi mainīt pēc gada. Tad gan varētu nebūt to vērts.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Pats strādāju uz lapša ar adobes progām AI, PS, AU,AE,PR

ir w7 64bit ultimate

second gen i7

4x2gb rams

 

lapsis prieks PR un AE ierullē, izmanto <6.5gb tīri progās.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos tad 2008 AutoCAD vel ir tikai 32-bit versija un prot lietot tikai vienu kodolu. No 2009 sākās, sķiet, vairāku kodolu un 64-bitu versijas.

Tā daudzi ierāva auzās ar dual-core sapirkšanos, dualcore strādāja lēnāk nekā kautkāds 3,4GHz Pentiums :)

Bet vispār nesaprotu to slims cilvēksmu ar portatīvajiem. Nu kāda sūda pēc vajag portjiku? Lai lielāki izdevumi?

Link to comment
Share on other sites

Kram!

 

Gribētu redzēt kā tu savu stacionāro i7 staipītu līdzi ikdienā! Šeit nekāds slims cilvēksms nav. Jaudīga kaste, mazā, kompaktā korpusā, kur var paņemt visur līdzi. ja iet runa par ofisa kārbu kur darbs tikai uz vietas, tad tā ir cita lieta, bet šodienas apstākļos, uz vietas neatmaksājas visu laiku sēdēt!

Link to comment
Share on other sites

Nu uz portika 15" ekrāna bakstīt AutoCad ir tīrākais mazohisms (pret sevi)

Link to comment
Share on other sites

A ko tu uz tās "vietas" dari? tev nepietiek ar Vieweri uz vietas?

Kas tā pa dīvainu darba organizēšanu ja vsu laiku skraidā apkārt? Tagad modē ir rasēt kautkur vizinoties? Tas ir ērti?

Link to comment
Share on other sites

Es par rasētājiem gan neko nezinu, bet varu iedomāties, ka, ja esi freelanceris, varētu arī nākties atkarībā no konkrētā projekta doties pie klienta strādāt uz vietas. Un tad vakarā mājās mazliet paturpināt. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Es par rasētājiem gan neko nezinu, bet varu iedomāties, ka, ja esi freelanceris, varētu arī nākties atkarībā no konkrētā projekta doties pie klienta strādāt uz vietas. Un tad vakarā mājās mazliet paturpināt. :rolleyes:

Es arī neēsmu rasētājs, bet es droši vien klāt stacionārām piepirktu lapsi, mājās vai offisā 100 % ir daudz patīkamāk strādāt pie diviem >=22' moņiem un normālas klavieres ;)

Link to comment
Share on other sites

Da viņi visdrīzāk pērk tos laptopus skaidrā naudā, lai lietotu nelegālu autoCAD. Nekādus citus iemeslus mocīties ar portatīvo es nevaru iedomāties. Nu ja nu tikai tupums.

Link to comment
Share on other sites

Nevienā brīdī neminēju ka rasēju, bet ja iet runa par kādu AI, PR, AE faila likšanu pie klienta, tad tas visnotaļ ir ērti, vismaz man notiekti. Atstiep mājās, pieliec pie 24collām un rukā tālāk. aatkārtoju vēlreiz, ja darbs ofisā uz vietas, skaidra lieta ka no stacionārās kastes ir lielāka labuma.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...