Jump to content

Атас!Uwaga! Ķirbji uzbrūk.


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Šogad ietrinos ar ķirbjiem. Saauguši kā sēnes pēc lietus.

 

Ko ar viņiem darīt? (grebt priekš helovīniem neskaitās).

 

P.S burkās jau saliku (tjip etiķī un tad krustangliņas un kanēlis)

Labots - Bide
Link to comment
Share on other sites

flasherr

ķirbju pankūkas

samalts ķirbis ar cieti + pa virsu ķīselis (tjipa saldais, baigi garšīgs),

gari tievi sagriezti gabali, cepeškrāsni - cukādes vai sukādes, aizmirsu nosaukumu

sēklas,protams, izžāvēt un ēst

Link to comment
Share on other sites

darklight

Manā izpratnē vienīgais ēdamais ķirbī ir sēklas :) Nu ja vēl baigi labi samarinē, tad reizi gadā var.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu nez, es varu pankūkas ēst, putru , vai cepeškrāsnī ar gaļu kopā. vēl esmu sulu dzēris - nu tas tāds na ļubitļa, bet veselīgi :D

Link to comment
Share on other sites

Eh, ar ķirbiem ir tā ka ir ts ''lopbarības'' un patiešam forši. Nu parasti tie ''lopbarības'' ir lielie, apaļie un ar izteiktu ķirbju garšu. Man personīgi tā ne pārāk. Bet tie otrie... nu diena pret nakti (garšā , smaržā). Nu šogad kā reize viens tāds.Kaut liels , bet forma kā kabacim. Smaržo nedaudz pēc melones nevis pēc ķirbja. No šitā pankūkas ... ui tas ir kaut kas super. Arī no tiem parastajiem tā neko, bet nav salīdzināmi. Nu ķirbis pa pirmo der zupās tipa pieliek klāt . Nevar saprast kas, bet garša sanāk lieliska. Vel dikti garda ir biezzupa no ķirbiem (nu bez ķirbja iekšā kartupeļi, sīpoli, burkāni) . Principā apcep eļļā sīpolus, pievieno sarīvētus burkānus, pacepina , pieliek kartupeļus un ķirbjus. Sautē kamēr mīksti. Kad liek šķivī ir būtiski pielikt sinepes. Sanāk super .

Link to comment
Share on other sites

Biezzupa.

Ķirbjus novāra ūdenī, tad sablenderē; pieliek dzintarsiera trauku klāt; pieber garšvielas un biezzupa gatava. Var pievienot vēl saldo krējumu.

Pēc ķirbjiem negaršo, sanāk pat ļoti garšīgi.

Kaut kur cāļa respetēs esot šis te.

Link to comment
Share on other sites

Tai kā gribi, vienalga pie pilna saprāta negribēsies lāgā viņu ēst :D

Link to comment
Share on other sites

Ķirbju biezzupa. Te, kautkad, sieva taisīja. Ķirbis, burkāni selerija, sīpoli, saldais krējums (tātad var arī kausēto sieru). Pie pasniegšanas pārkaisa ar grauzdētām, lobītām ķirbju sēklām (tātad var arī ar maizes grauzdiņiem) Un...

Un...

Un pisam nedaudz sasmalcinātu ingveru, bet tas uz cienītāju...

 

Man ķirbis nesocējas ar bērnu špāsīti.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Mēs parasti liekos ķirbjus savāram zaptē ar sarīvētu cidonīju vai citronu. Tāds baigi garšīgs ievārījums sanāk. Ķirbjus ar knapi var just.

Varbūt daudziem tas ir neierasts, bet no tomātiem ar var ievārījumu vārīt, bet pie tā ir jāpierod tā pat kā pie paprikas.

Link to comment
Share on other sites

Ehh būtu man daudz ķirbju. Spied svaigi spiestu sulu un dzer. Ātri aizies tie ķirbji, piespied klāt burkānu vai ābolu, vēl labāk.

Labots - L.R
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pagājušo gadu vārījām zaptē ar apelsīniem un apelsīnu mizu. Izskatās smuki, garšo ļoti labi, jālieto samērā maz cukura.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

manā skatījumā - ķirbjus var izbarot lopiem, - govīm, cūkām - ķirbis ir kaut kas katastrofāli pretīgs (man vismaz).

Link to comment
Share on other sites

Tad jau, ja Tev būtu jāizvēlas dzīvot Fukušimā un dreifēt uz cunami vai ēst ķirbjus, Tu izvēlētos pirmo variantu :wacko2:

:)

Link to comment
Share on other sites

manā skatījumā - ķirbjus var izbarot lopiem, - govīm, cūkām - ķirbis ir kaut kas katastrofāli pretīgs (man vismaz).

 

ik pa laikam varbūt, iespējams, maybe, atrodas kāds ok ēdiens, bet visādi citādi +1

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...