Jump to content

HTC telefons ap 200-250Ls


Gigenieks
 Share

Recommended Posts

Sveiki. :)

 

Tā kā īpaši neorientējos kas un kā saistībā ar telefoniem, vēlos pajautāt zinošākiem.

Situācija ir tāda man viens draugs vēlas iegādāties tieši HTC telefonu un principā ir tikai 1 prasība:

  1. Lai būtu maksimāla "laba" kamera. T.i., lai noteikti ir zibspuldze un ir saprotamas bildes tumsā. Vēlams 5Mpix. Minēja arī vienu pielietojumu - vēlēsies fotografēt tekstus no lapām.

Ekrāna izmērs kaut kur no 3.5" un uz augšu.

 

 

Ja ir kādi vēl ieteikumi sakiet...

 

Paldies. :)

Labots - Gigenieks
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tekstiem vajag autofokusu, nevis macro.

Link to comment
Share on other sites

Super, es arī palasīšu citu viedokļus, jo pats arī vēlējos ielikt šāda veida topiku par tiešu tādu pašu summu.

Man ir tikai vēl viens jautājums (ja topika autors atļauj, varbūt pašam arī noder).

Varbūt iesakiet arī interneta veikalu, kur iegādāties telefonu uzreiz?

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku HTC Mozart(8Mpix) vai HTC Trophy(5Mpix), jo tiem ir saldas cenas, ja salīdzina ar Android.

Link to comment
Share on other sites

kaaarlis

jau pusgadu lietoju Samsung S8530 http://www.gsmarena.com/samsung_s8530_wave_ii-3536.php

ko lai saka man viņš patīk : 3,7 collu ekrāns, 5 mpix, filmē 720p zibspuldze kamerai ir arī režīms tekstu fotogrāfēšanai

iekšā ir latviešu valodas T9 līdz ar to sms vai epastu rakstīt ir ļoti ērti

vienīgi nav visu mīlētais androīds

bateriju pie vidējas lietošanas sanāk lādēt apmēram ik pēc 4 dienām

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Autoram, nevienam no HTC telefoniem nav labas kaneras taapeec ja prioritaate ir kamera, smartphone, liela ietilpiiba tad skati uz Samsung, vai nokia. Windows Phone ir labas cenas darbojas vienkaarshi lieliski, bet nu saulee redzamiiba ir caur pakalju. Shajaa gadiijumaa runaaju par HTC HD7.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Pashlaik gaidu HTC Radar paradaamies veikala plauktos ar cerību, ka arī maksās ap 250ls, nu ja nē tad jāņem vien būs tas trophy vai mozart, jo hd7, nerunaajot jau nemaz par HTC Titan ir baigie milzenji priekš tadas izskjirtspeejas :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...