Jump to content

Meklēju labāko tarifu/operatoru!


j@nis
 Share

Recommended Posts

Mans mini izskatās ļoti ok, laikam šo arī atcerējos :)

 

Arī bite izskatās ok.

 

 

Varētu ņemt arī kādu priekšapmaksu bet tur būs vijebons ar papildināšanu, ko parasti aizmirst izdarīt, lai izejošie zvani netiktu slēgti... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko tauta ieteiks GSM apraidei no pieslēguma tipa veida? Vajag sūtīt sms, vajag, lai var sim karte var veikt zvanu, bet saruna faktiski nenotiek, t.i - ilgums nekāds.

 

Bišku pakašķējos ar Biti, jo man vajadzīgajā vietā sakarus nenodrošina (Venecuēla), bet lētākais tarifs paliek ar vien dārgāks. Pieslēdza man Starta Tarifu. Tb. kamēr esmu šeit - neko nemaksāju. Kad būsu atpakaļ .lv - slēgšu atpakaļ Piektdienu. Prasīju, vai šo manipulāciju varēs atkārtot - mierīgi, tikai iesniegums salonā jāuzraksta. Šādai zvanīšanai, kur saruna reāli nav - man liekas, ka visideālākais variants. Jo tur abonēšanas maksa ir nulle, bet jāmaksā par zvanu minūtēm un sms. Cik - nav ne jausmas, droši vien var sagooglēt, jo lapā tāda infa vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Interesē lētākais mobilā neta pieslēgums? Gan jau cik izlieto, tik maksā nav? Nepieciešams cilvēkam laukos... Zona visiem OPiem ir. 

Link to comment
Share on other sites

ņem lmt brīvību būs tev mobīlais pieslēgums un lētakais internerts lasi 50 mb ar pilnu ātrumu un pēc tam ar iespējams samazinātu ātrumu cik izmantosi un piemaksāsi tikai ja gribnēsi pilnu ātrumu .... kan pensionaram visdrīzak nav aktuāli Jā svetkos lmt pieslēdz šim tarifam pilnu ātrumu parasti.... Ja tiesi internets majas tad LMT 1 ,pakete pa 17 eiro mēnesī tas ir letakais bez trafika ierobezojuma un slepatajiem maksajumiem mobīlais internets . Tele 2 analogs būs jau 20 eiro bitei analogs jau 23 eiro .... Te nu bija visletaka un labaka bite .... :boredom: 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Visleetaakais tomeer buus Amigo par 10 eiraam.

Link to comment
Share on other sites

Tele2 ir jaunie Zelta tarifu plāni. Zelts ar 6gb datu maksā 12,99, bet LMT sanāk lētāk par neierobežotu tarifu. Pie noteikuma, ja runā maz.

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, ka iemīlēt kapeiku dažiem ir sports, bet nu cilvēki mīļie - nevajag slimīgi ar to aizrauties - 5€ starpību jūs noēdat vienu reizi Lido karbonādi noēdot, vai Statoilā kafiju ar bulciņu paņemot. Enerģija un nervi, mētājoties starp operatoriem, dīcot atlaides un gaidot nākamo rēķinu salīdzināšanai, manuprāt ir daudz vairāk vērti.

 

LMT Brīvība + Atvērtais + Neatkarība = 19€ mēnesī par pieslēgumu, zvani, raksti un kačā cik vēlies, maini uz jaunāko īPonu katrus 6 mēnešus bez papildus maksas, stabilākais un ātrākais 4G tīkls vislielākajā Latvijas teritorijā, un vispār neķer kreņķi ne par ko.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Centu nefisīsi pie eināra netiksi

Tu laikam sajauci kapitālismu ar sociālismu. Kapitālismā krāt naudu zem spilvena ir pilnīgs stulbums - naudai jābūt apritē, lai tā atnesu vairāk naudas atpakaļ. 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

@@J.Reinis,5€ šur.. 5€ tur.. un salasās laba summiņa.. un kāpēc gan man jāmaksā par to pašu vai par pat mazāk.. vairāk.. ja var maksāt mazāk :) un tā tas ir visur.. Neba katrs ēd LIDO karbonādes vai katru reizi Statoilā bulciņas ēd.. un labāk jau tad LIDO to karbonādi apēst kā operatoram uzdāvināt.

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir Brīviba skarbais variants bez papildus ātra interneta ... Pa 9.95 es varu zvanīt visiem parastajiem numuriem plus vairumam saīsināto ne  maksas numuriem un lietot internetu telefonā bez apjoma limita par šiem pašiem 9.95  ... Visiem citiem mobīlajiem operātoriem par to ir japiemaksā .... Kad pārvacos pie LMT savam bijušajam operātoram Tele2 vaicāju vari uztasīt tarifa Brīvība varaintu pa to pašu naudu .... Atbilde nevaram ....  Pavisam nesen zvanīja Bite un atkal tas pats jautajums pa šo summu varat uztaisīt analogisku pakalpojumu .... Atbilde nevaram ..... ;) 

Link to comment
Share on other sites

http://www.lmt.lv/lv/isie-numuri Pievērs uzmanību cik Brīvībai ir bezmaksas īso numuru, kuri nav valsts palīdzības dienesti :) Pārējiem visi ir pa papildus maksu. http://www.lmt.lv/lv/briviba Pievērs uzmanību tam ka uz Visiem tīkliem Latvijā nevis tikai uz 3 kā Tele2 vai Bitei  http://www.lmt.lv/lv/internets-telefona atver sadaļu  Kas notiek brīdī, kad Internets telefonā iekļautais apjoms iztērēts? Šausmas samazina ātrumu vai papildini apjomu pie kam tev automātiski neuzskaitīs papildus summas par internetu, ja gadījuma tavs limits būs beidzies ....Ta ka nekādu nepatīkamu pārsteigumu par mobīla interneta rēķiniem ....  nekadu idiotisku atgādinajuma īszinu vai specialas izmaksu kontroles tikai lapa kura vari izveleties maksāt un saņemt pilna ātruma internetu vai palikt pie zema ātruma interneta .... Nevienam no citiem operatoriem tā visa nav .... Pie kam izskatas ka pašam personiski ta lapa neparādas kaut gan reāli mēnesi sanak savi  60-200mb .... Tā teikt maksa par lojalitāti ... Kopā ar Brīvibu nu jau 2.0 gadus :) Apmierināts kā zilonis :) Iesaku :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Runa ir par tikai mobilo internetu, ko lietot PC.

Es jau tev ieteicu pashu leetaako. Amigo. Maksaa 10eiro un pumpee bez ierobezhojuma.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es saprotu, ka iemīlēt kapeiku dažiem ir sports, bet nu cilvēki mīļie - nevajag slimīgi ar to aizrauties

Varētu jau darbadevēji pielikt kādu lieku desmitnieku pie algas, bet nē, desmitnieku neietaupīsi, pie tūkstoša ( dažreiz pie miljona) netiksi. Nav runa tikai par mūsu vietējiem darbadevējiem, bet par vienu otru starptautisku kompāniju. Maksima labākais piemērs, jo īpašnieks ir miljardieris. Par citām kompānijām arī šis tas dzirdēts, ka sāk taupīt, lai gan agrāk tas nebija novērots.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Svētais Ezītis

Nestandarta risinājums vajadzīgs.

Ir uzņēmums, 4 Latvijas mobilie numuri. Tuvākā nākotnē numuru skaits varētu pieaugt līdz 7-8.

Ir vajadzība, lai sim kartes var reģistrēties visos trīs Latvijas tīklos: LMT, Tele2, Bitē. Izmantotie pakalpojumi: zvani, sms. Datu pārraide nav nepieciešama.

Kurš Latvijas operators, ieskaitot maziņos, spēs nodrošināt šādu nestandarta pakalpojumu?

Izmaksas nav kritiskas. Zvana minūtei uz šiem numuriem, ja tie atradīsies pie kāda maza operatora, arī nav nozīmes. Numuriem ir jābūt sazvanāmiem no visiem Latvijas tīkliem (Camel Mobile platforma līdz ar to neder).

 

Ko ieteiksit?

 

P.S. Sim karšu hostings un pāradresācijas nederēs.

Labots - Svētais Ezītis
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Ir vajadzība, lai sim kartes var reģistrēties visos trīs Latvijas tīklos: LMT, Tele2, Bitē.
Wut?... 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Ezīti - tu tupī vai kā? Neviens operators nevienā valstī neabonē visus infrastruktūras turētājus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

Ja nav ko atbildēt pēc būtības, lūdzu lieki nespamot un izmantot iespēju paklusēt.

Link to comment
Share on other sites

Baidos, ka tevi neviens nesaprot... Ko tu īsti gribi panākt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

MVNO, kas nodrošinās Latvijas numuru un iespēju reģistrēties visos Latvijas GSM tīklos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man izskatās, ka vienīgais variants ir atrast citas valsts operatoru, kura viesabonēšana Latvijā ļauj izmantot visu 3 operatoru tīklus. Tikai samērā padārgi tas sanāks. Drīzāk ir izdevīgāk izmantot katram lietotājam 2 telefonus: vienu ar 2 simkartēm (2 operatori) un otru ar atlikušo 3. Nu jā tikai 3 numuri sanāk uz katru lietotāju 2 telefonu variantā.

 

Vispār jokaina vajadzība, bet tas nu tā. 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Būs jāvēršas pie katra no 3 operatoriem, lai konkrētu IMSI diapazonu laiž konkrētajā VLR.

Link to comment
Share on other sites

Ir vajadzība, lai sim kartes var reģistrēties visos trīs Latvijas tīklos: LMT, Tele2, Bitē. Izmantotie pakalpojumi: zvani, sms. Datu pārraide nav nepieciešama. Kurš Latvijas operators, ieskaitot maziņos, spēs nodrošināt šādu nestandarta pakalpojumu?

 

Viesabonēšana Latvijas tīklos nav iespējama.

Ja nepieciešams pieslēgties visiem Latvijas tīkliem, jāizmanto ārvalstu operatora sim karte.

 

Ja interesē tikai zvani un īsziņas, risinājums ir LMT vai Amigo pieslēgums.Zona labāka nekā pārējiem brīnumiem kopā ņemtiem.

Labots - VIL
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, kāpēc gan tas būtu vajadzīgs?

Padomāju, sapratu... Vienkārši tā gribās. Tad neko nepadarīsi. Tad nāksies vien meklēt risinājumu. Iemesls taču svarīgs - vot, gribu tā... :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tele2 EE vai LT  varētu būt optimālais variants šādām izvirtībām. 

Labots - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
(labots)

ok, pabakstīšu savu veco topiku ar jaunumiem kapeik*isēju lauciņā :D

 

zvanija pagājušonedēļ bite un sarunas rezultātā nomainīju esošo

 

Tele2:bezlimita zvani+sms+500mb pa EUR 4.09

 

uz

 

Bite: bezlimita zvani+sms+4GB pa EUR 4.93

 

Tarifs Bitei saucās "Brīvdiena" - standartā ar bezlimita zvaniem+sms+2GB pa 9.67, bet pārbēdzējiem dod 80% atlaidi + papildus 2GB pa 3 eiro!

Biju domājis attiekties no tiem papildus GB, bet Bite atteica, ka tas esot komplekts un nevajadzīgos 2GB atslēgt nav iespējams!

Numurs tiek pārnests šodien..ar interesi gaidi TELE2 zvanu..

 

ps. savilku kopā savu "kapeik*isēja karjeru" :D

 

Tele2 - Brīvais 6
8.54 €
200minūtes

Tele2 - Brīvais 3.5
4.98 €
350minūtes
100sms
50mb

Tele2 - Nr.3
4.09 €
bezlimita minūtes
bezlimita sms
500mb

Bite Brīvdiena
4.93 €
bezlimita minūtes
bezlimita sms
4096mb

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Pats arī var piezvanīt bitei un pieteikties šim brīnumam (bezlimita zvani+sms+4GB pa EUR 4.93)? Jo pašlaik jūtos apčakarēts :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

es jau zvanīju, piedāvā izvēlēties vienu no mājaslapā esošajiem tarifiem, nekādas brīvdienas ar papildinternetiem nav!!!

Labots - ozis
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

Tele2 pa 12,99€ Lmt brīvība + zvani uz EE. Un Lt un bezlimita internets līdz 01.01.17 tēmu dzēsa uzrakstīšu postu te

Link to comment
Share on other sites

apdeits:

BITE kautkādas spešal akcijas ietvaros no jauna piesaistītos numurus pārnes savā tīklā tikai ar rītdienu...

un man jau likās, ko man TELE2 visu šo laiku nezvana??

šodien uzzvanija atsūtija sms(laikam saprata ka nav vērts cilvēkstundas uz tiem kapeikp*sējiem tērēt :D )

j2nsxswkil5v0xgbjlc.jpg

..pa 43 centiem lētāk un papildus 1.5GB :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

BITE kautkādas spešal akcijas ietvaros no jauna piesaistītos numurus pārnes savā tīklā tikai ar rītdienu...

3 dienas jebkura operatora maiņa!

Link to comment
Share on other sites

 

 

3 dienas jebkura operatora maiņa!

gribējās ja? :D

numuru migrācijai pieteicu 01. jūlijā

kurjers numuru atveda 04. jūlijā

(visu nedēļu gaidīju zvanu no Tele2 ar "superpuperpiedāvājumu")

zvanu nesagaidiju, zvaniju 11. jūlijā Bitei, kas atbildēja, ka šīs akcijas ietvaros piesaistītos klientu numurus migrēs 13.jūlijā..

kas arī atbilst sistēmai, ka esošais operators dod ziņu dienu iepriekš ;) 

Link to comment
Share on other sites

Rīt vajadzēja būt pārejai uz biti. Šodien zvans no LMT, 200min sarunas, neierobežoti sms un neierobežots internets, viss pa 9.99. Protams paliku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...