Jump to content

Meklēju labāko tarifu/operatoru!


j@nis
 Share

Recommended Posts

LilKarums

Katrā ziņā, biedri, kam ir interese par labu piedāvājuma un nākt pie bites ar savu tel.nr. vai jaunu, droši PM.

Link to comment
Share on other sites

LilKarums

Katram klientam pie katra operatora sava kārtība, citam ejot prom no lmt, tele2 nezvana, citam no bites nezvana, citam atkal zvana, ej nu tu saproti kā tas tur darās :D

Link to comment
Share on other sites

Saules akmenī augšā Bitei nav jēdzīgas zonas. Raustās, reizēm sazvanīt vispār nevar. LMT un Tele2 esot teicama zona. LMT un, iespējams, arī Tele2 izmantojo kaut kādu augšā uzbāztu centrāli vai ko tamlīdzīgu. Bet nu aļo, ir 21. gadsimts - kur 20. gadsimtā iecienītais rūmings pazudis, ja zināms, ka 1 vietā zona švaka?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bite jau tā ir letākā by default, ko tad viņiem vēl piedāvāt!

Jau daudzus gadus lētākais ir Amigo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jau daudzus gadus lētākais ir Amigo.

 Tu domā 3.50 ar 100min.? Ko darīt ja mēnesī vajag 5min vai 105min.? Bitei ir 1.42 - 3.99 atkarībā no vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

Ej tu nost, uz ko tikai cilvēki nav gatavi iet lai iesiptu centu(burtiski)... nevis domāt, kā celt savu darba ražīgumu, augtu karjerā, saņemt vairāk, bet vienkārši iesipt centu netērējot laiku šim sviestam. IMO šī ir kaut kāda apgrieztā loģika, izskaidro to, kāpēc Latvija ir tur, kur ir...

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kad uz 2milj. cilvēku ir 3 GSM operatori (triatel neskaitās), ne vien tādus brīnumus būtu jāgaida. Es, protams, gaidu to brīdi, kad operatori piemaksās par to brīdi, kad tu pārvāksies no viena uz citu ;)

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

kāpēc Latvija ir tur, kur ir
 Es tev varu apzvērēt, ka ir labi pelnoši uzņēmēji, kuri uzvedas tieši tā pat.
Link to comment
Share on other sites

Jā, ideāls biznesa plāns... ja godīgi vēl ar vien brīnos, kā tie abi "jaunie" operatori spēj dempingot. Gan jau uz sakaru/infras rēķina... tikai lietotājs fišku nerubī un šiem viss ir bumbās.

 

Laikamtak, zini, pazīstu viarākus no LV augšējā gala cilvēkiem - viņi pat nezina kāds viņiem operators(tiešā tekstā pasākumā prasīju), šiem pofig. Ka tik ir sakari(tie nav neviens no abiem jaunajiem).

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

pazīstu viarākus no LV augšējā gala cilvēkiem - viņi pat nezina kāds viņiem operators
loģiski, jo viņi jau no savas kabatas nemaksā. 
Link to comment
Share on other sites

Ja nebūtu abu "Jauno", vēl jo projām pie vecā maksātu padsmit centus par minūti. Rub, ko mūždien čīksti, kā ēzelītis Iā? Tu pret konkurenci? Nelien svešo makos! Šeit nav produktivitātes lielvalsts.

Link to comment
Share on other sites

Te var piekrist abām pusēm. Klientu ir daudz un kamērt tie maksā, nafig iespringt. Tie , kas cenšās cenu iefist ir ļoi maza daļa no kopējā skaita. Un kamērs klients pats nebakstīs operatoru, nekas nenotiks. No biznesa viedokļa OK, jācīnās par katru klientu, bet gan arī arī klientu daļas aģents dibenu neplēš par savu algu.

Link to comment
Share on other sites

Riebjas šitie pagaldes piedāvājumi, nu tad piedāvā visiem vienu cenu un miers. Viņiem kāds deadlains vai kas, bet 2 dienu laikā ij Bite, ij Tele2 paspēja piezvanīt ar saviem dīliem. Šobrīd aktuālais piedāvājums abiem +/- vienāds - neierobežotas sarunas/sms + 4-5GB par 5 eironaudām. Varbūt vajadzēja parakstīties, pie LMT maksāju vairāk un saņemu mazāk, bet tai pat laikā nevieš nekādu uzticību šie abi operatori.  :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

 

 

loģiski, jo viņi jau no savas kabatas nemaksā.
Dabiski ka nē,bet kāds viņu tumbočkā to naudiņu ieliek!  :)  
Link to comment
Share on other sites

 

 

Katrā ziņā, biedri, kam ir interese par labu piedāvājuma un nākt pie bites ar savu tel.nr. vai jaunu, droši PM.

 

@Normaals.chalis, Zemgalda piedāvājums?

 

Laiks plūst uz priekšu, bet tikumi nemainās - toreiz tik nebij PM tīmeklī, bet tīmeklis ar mutiskiem PM un zemgalda piedāvājumiem bij. :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ej tu nost, uz ko tikai cilvēki nav gatavi iet lai iesiptu centu(burtiski)... nevis domāt, kā celt savu darba ražīgumu, augtu karjerā, saņemt vairāk, bet vienkārši iesipt centu netērējot laiku šim sviestam. IMO šī ir kaut kāda apgrieztā loģika, izskaidro to, kāpēc Latvija ir tur, kur ir...

 

katra topika shada veida tu ieposto cik tu bagaats esi un ka tev ir pilnigi poh par cenu vai 5eir menesi maksa vai 25eir , tev esot pilnigi poh..tikai kapec tu katra no viniem posto to? :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

tikai kapec tu katra no viniem posto to?

 

1) Nevis viņiem, bet tiem;

2) Lai ieskaidrotu, ka ir jēga piedomāt kā nopelnīt vairāk, nevis lāpīt cauras zeķes 3 gadu garumā... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

vai 5eir menesi maksa vai 25eir

Starp citu, par neierobežotām sarunām uz visiem(visiem, nevis lielākajiem - jā, man tas ir aktuāli) tīkliem + neiereobezotu netu (šomēnes jau 300GB saskrējuši, jā, arī šis man ir aktuāli) maksāju nedaudz zem 20 EUR. Un tā ir oficiālā cena, nevis spec piedāvājums. Ja mans esošais operators piedāvātu nomest cenu - OK, neesmu pretī.

Cik ir citiem operatoriem jāmaksā par tādu pašu piedāvājumu? Bitei mākonis - 16.67 (tikai zvani ir uz lielākajiem tīkliem un 100% zinu, ka datu apjoms ir nevis neierobežots, bet tiek limitēts), Tele2 17.99 EUR, problēmas līdzīgas, kā ar biti.  Ja arī būtu piecītis mazāk, es vienkārši neuzdrošinātos palikt kaut vai stundu bez sakariem kamēr operators mainās, stunda, kad klients mani nevar sazvanīt, man izmaksātu dārgāk. Lai ietaupītu piecīti,  es tā vietā labāk paņemšu kādu sīku haltūru un piecītis rokā, nevis stresošu par to, ka varu palikt bez sakariem, vai arī rakņāšos netā kur varētu lētāk dabūt - labāk savus nervus taupu produktīviem stresiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

neuzdrošinātos palikt kaut vai stundu bez sakariem kamēr operators mainās, stunda, kad klients mani nevar sazvanīt,

Nu nez, tas notiek kad mainas datums, pusnaktī. 

Link to comment
Share on other sites

LilKarums

Katra paša vēlme izmantot piedāvājumu vai nē.

Vēl joprojām aktuāli.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Negribu rīkoties kā gnīda, bet vajag pamainīt operatorus. Viss ko vajag, 4gb mēnesī + zvani. Ja nu kādam ir kāds piedāvājums, piekrītu ka man ko tādu piedāvā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

9eur - Bezlimita zvani + Bezlimita internets, Tele2

Gāju jau pie Bites, tele atturēja ar superpiedāvājumu  :D

Bet tas bija jau pirms pāris nedēļām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

9eur - Bezlimita zvani + Bezlimita internets, Tele2

 

Man vakar klients teica, ka bite lai noturētu pie viņiem to pašu piedāvājuši par 8€, tiesa uz pusgadu. Hmm, diez cik ilgi vēl jāgaida, kad piedāvās piemaksāt, lai tikai tu nepārietu pie cita operatora? :yahoo:  

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Nu re, likās ka visiem ceļ augšā cenas, bet mani kā pārbēdzēju no T2 liks mierā..še tev bija :D

 

Atnāca vakar meils no Bites:

"Jūsu numuram 37112345678 būs tarifu plāns Bite 2 GB. Šī tarifu plāna standarta maksa ir 11,50 EUR mēnesī. Jums šobrīd spēkā ir īpaši nosacījumi, tāpēc arī tagad Jums esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu – līdz 31.12.2018 Jūsu tarifu plāna maksa būs 8,05 EUR mēnesī"

 

Iepriekš maksāto 5 eiro vietā un 4GB datu saņemšu 2GB un 8 eiro rēķinu..ohoho, kāda laime :angry:

 

Kādas jums izmaiņas paredzamas?

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Savādākais ir tas, ka pat Kariņš teica, ka cenu celšanai nav pamata, jo tika ierobežoti arī viesabonēšanas vairumtarifi, kas liek domāt, ka izmaksas operiem jau neaugs tik ļoti. Bet ēst gribas visiem. Tad vēl tā Viašrota pirkšana.

Protams, mums jau tie tarifi tā kā tā ir zemākie... 

Man uzņēmumam arī atnāca šādas "izmaiņas" no Bites - pēc sarunas ar menedžeri nedaudz pielietojot asprātību, rēķinu summa praktiski nemainījās. Protams mazliet tracina, ka jāmeklē, kas šobrīd ir menedžeris (tas kretinē, ka tie regulāri tiek rotēti) un jāiepazīstas un jāborē šim prātu. Bet nu patīkamā puse ir ka agrāk pie T2 es varēju menedžerim kaut vai Linkin park stilā savu problēmu dziedāt un efekta nekāda, bet pie Bites var panākt savu. Protams, ar to nav domāts, ka Bite ir ideālais operators - ne tuvu ne! Bet nu man firmā nav citas izvēles - T2 "sako" attieksme un menedžeri bet ar LMT bija izlemts neslēgt līgumus, jo savulaik trekno gadu beigās mēs gandrīz vai uz ceļiem lūdzāmies lai no 800 uz 700Ls samazinātu rēķinus un kad nomigrējām uz T2 ar 3x mazākiem rēķiniem, LMT gribēja piedzīt negūto peļņu pēc viņu "spec formulas", kas bija ierakstīta līgumā un kāds alnis no firmas to bija parakstījis. Protams, ir jau variants tas virtuālais operators, kas piedāvā LMT, bet nu tas pats jau vien būtu un + vēl tam... Jelgavas centrā, mūsu veikalā vēl šobaltdien (7 gadu laikā) LMT "zona" nav normāla. 

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kurā vietā Jelgavas centrā LMT zona nav normāla? Dzīvoju centrā un nav nekādu problēmu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kamēr bite un tele zvejoja klientus, lmt gulēja uz lauriem. Un izskatās ka joprojām guļ... Biznesa guru jopt...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 4 stundām , CAP teica:

Interesanti, kurā vietā Jelgavas centrā LMT zona nav normāla?

Būvmateriāli veikalā Pilsēta... 

 

Pirms 31 minūtēm , Zin... teica:

LMT labi nosmēla mājas interneta krējumu :)

Pats (nu, mans darbs, ja precīzāk)viņiem treknajos gados maksāju ap 60-70Ls vairākus mēnešus pēc kārtas, kad no slimnīcas remotā strādāju - tajā laikā vēl nebija i-birojs un citi šiti - tikko tika ieviests 3G. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...