Jump to content

Meklēju labāko tarifu/operatoru!


j@nis
 Share

Recommended Posts

Tur bija minēts, ka būšot vairāk interneta, bet kam?? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , _dunduks_ teica:

Nu ko, saņēmāt jau vēstuli no Tele2 par tarifu paaugstināšanu no 1.aprīļa.

Būtu labi, ka tas būtu tikai aprīļa joks, bet diez vai.

hmm. ieejot portālā rakstīts ka atlaižu līmenis un termiņš saglabājas. attiecīgi ir neliela cerība, ka jātne ar kaulēšanos izpaliks...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , snukurins teica:

500 pieslēgumus un 1MB.

Un bundžiņu ar utīm prēmijā?

Link to comment
Share on other sites

romajo
2019.02.28. , 17:05, ervie teica:

hmm. ieejot portālā rakstīts ka atlaižu līmenis un termiņš saglabājas. attiecīgi ir neliela cerība, ka jātne ar kaulēšanos izpaliks

Man ir tāds ieraksts:

Citēt

Pieslēgtais abonēšanas maksas atlaides procents un termiņš, kā arī papildu datu apjoms un termiņš saglabājas.

... tas nozīmē, ka bez izmaiņām pakalpojuma cenā neiztiks, jo, ja man ir 50% atlaide no 8,50 tad tagad no 10,99. Kādreiz, ja piešķīra īpašu tarifu, tad tas visu termiņu nemainījās lai vai kas. Tā man domāt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Sveiciens! Varbūt kāds zina, kādi brīnumi tagad notiek Bite un Tele2? Šodien zvanīja Bite, piedāvāja savu GO3, bet ne par to stāsts. Prasīju, ko var piedāvāt telefonam, interesē bezlimits. Saņēmu atbildi, ka tikai visu pa pilnu cenu, jo esmu iekļauts melnajā sarakstā, jo pirms gandrīz diviem gadiem aizgāju pie Tele2 un nepaliku pie viņiem (jo slikta kvalitāte). Tā nu sāku domāt. Vai tur kāda vienošanās un T2 arī visus metīs atpakaļ? Vai tikai Bite šis notiek? 

Link to comment
Share on other sites

NU ja tu esi pimpis, kādēļ kādam ar tevi būtu jārunā? Par ko apvainojums?

 

Link to comment
Share on other sites

Takš ja jau vienreiz viņiem piekakāji dvēseli ar skarbiem vārdiem un aizgāji, kāpēc lai viņi tev gribētu kaut ko atkal dāvināt?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

NU ja tu esi loceklis, kādēļ kādam ar tevi būtu jārunā? Par ko apvainojums?

 


Īsti nejūtos viņiem kaut ko parādā, jo tā viņu 3€ atlaide varēja arī nebūt. Zinu, ka citi maksā 7.90€, tur es saprastu iemeslu. Manā situācijā, laikam apbižojās, ka gāju prom, jo teicu, ka neapmierina interneta kvalitāte. Tā kā pim** statusu es dodu viņiem. 

Link to comment
Share on other sites

Tu man vari netaisnoties, dzīve izved korekcijas un tu viņas saņēmi!

 

Link to comment
Share on other sites

Tev bija jautājums, man atbilde. Nevienam netaisnojos. Un netaisos. Tīri interesēja vai tā tagad pieņemts. Thats all! 

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kā tu tad iedomājies, tu esi piedirsis māju, aizsit durvis un vēl pasaki, ka viņi ir vainīgi, un tu nebūsi melnajā sarakstā! Izdari tā aviokompānijā, ļoti bieži viņas ar info mainās, dabūsi dārgās biļetes! Mūsdienās par savu iespēju, loti bieži ir jāmaksā, bet simtiem tūkstoši tādēļ dabū visu lētāk, jo ir lojāli pircēji, bet nu es atkal diršu, vajag viņiem vietu norādīt, jo tu taču esi īpāšs!

 

Link to comment
Share on other sites

Ja jau viņš ir “melnajā sarakstā”, tad huļiš Bite viņam zvana un piedāvā savu šņagu?! :D

Es par to, ja Tu man zvani, lai piedāvātu kkādu savu pakalpojumu, tad piedāvā arī attiecīgu offer, lai es ietu prom, autora gadijumā, no teles. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
20.08.2022. , 23:11, Aigus teica:

Pirmo reizi dzirdu par tādu melno sarakstu mainot operatoru un atgriežoties atpakaļ..

 

Tā jau bite, krāpnieku kantoris. Tie nogriež ātrumu ja pārāk daudz 'kačā' jo redz tiem ir 'godīga interneta lietošana' politika. un tie tevi uzreiz uskata par pirātu. paprasi viņiem lai sniedz kādu pierādijumu ka kādŗeiz esi dalijies vai ņēmis ko negodīgi tiem aaa un bee un taa un šī bet nevar. protams sajēgas tiem jau arī nav kas ir serveri un ka var leitot lielus datu apjomus arpus filmiņu kačāšanas.


Reklamē ka bezlimita internets galvenais.

 

Tas pats ar sarunām :D atstāj klausuli vaļā 4h un nobloķē tevi kamēr nepazvanīsi skaidroties.

21.08.2022. , 05:06, Tuubijs teica:

Ja jau viņš ir “melnajā sarakstā”, tad huļiš Bite viņam zvana un piedāvā savu šņagu?! :D

Es par to, ja Tu man zvani, lai piedāvātu kkādu savu pakalpojumu, tad piedāvā arī attiecīgu offer, lai es ietu prom, autora gadijumā, no teles. 

 

Ganjau viens no tiem tirliņiem kas lēkā pa operatoriem katrus ~3-6 menešus un diedelē labākas atlaides un apnika kādam otrā pusē.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Man viens operators gadus 25 vai pat vairāk. Tolerants bez gala, gaidu, kad šie sāks tirgot arī automašīnas, par ienākumiem un kredītiem nekad nav interesējies, kā ko pasūtu, tā otrā dienā ir klāt :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 26 minūtēm , aoma teica:

Man viens operators gadus 25 vai pat vairāk. 

Tev varbūt pat NMT truba šķūnītī mētājas :D

Link to comment
Share on other sites

Vot vot.. lojālam (par tēmu runājot) būt, ir izdevīgi! Es arī 10+ gadus sadarbojos ar vienu un to pašu kompāniju - rezultāts neliek vilties. Aš tiek piešķirts kredītlimits, kurš neizmantošanas gadījumā tiek palielināts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Grossmeister teica:

Tev varbūt pat NMT truba šķūnītī mētāja

Vairs nē, brālēnam nosprāga, atdevu, lai nepaliek bez sakariem :)

Man jau tai brīdī bija kāda kabatā iebāžamā Nokia :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

Man jau tai brīdī bija kāda kabatā iebāžamā Nokia

Tā jau vēl jauna.😁

Link to comment
Share on other sites

Tas gan, ilgi nenosvēros, Ericsson vai Nokia, beigās pēdējā, nenožēloju, arī pirmais  viedtālrunis, kaut budžeta, bija Nokia 5. Sievai es vienmēr pērku krutākus, bet ir ok, man patlaban Nokia G21, aizvakar 12ais androids uzlikās. 

Atcerējos - Nokia 5110, nenokaujams aparāts, vienā pjankā Kuldīgā zvanīja, pat iekritis Ventā, pēc tam beidza funkcionēt, nu nekas, izjaucu, noliku, lai saulē pažūst, pēc stundas viss bija čikiniekā :)

Otrs tāds modelis ir 6303i. :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 51 minūtēm , Mõbijs teica:

Aš tiek piešķirts kredītlimits, kurš neizmantošanas gadījumā tiek palielināts.

Respektīvi, priecājies par piešķirtu "bonusu", kuru neizmanto?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Nokia 5110, nenokaujams aparāts, vienā pjankā Kuldīgā zvanīja, pat iekritis Ventā, pēc tam beidza funkcionēt, nu nekas, izjaucu, noliku, lai saulē pažūst, pēc stundas viss bija čikiniekā :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , aoma teica:

Tas gan, ilgi nenosvēros, Ericsson vai Nokia, beigās pēdējā, nenožēloju, arī pirmais  viedtālrunis, kaut budžeta, bija Nokia 5. Sievai es vienmēr pērku krutākus, bet ir ok, man patlaban Nokia G21, aizvakar 12ais androids uzlikās. 

Atcerējos - Nokia 5110, nenokaujams aparāts, vienā pjankā Kuldīgā zvanīja, pat iekritis Ventā, pēc tam beidza funkcionēt, nu nekas, izjaucu, noliku, lai saulē pažūst, pēc stundas viss bija čikiniekā :)

Otrs tāds modelis ir 6303i. :)

viena pjanka Kuldīga, lukturis ieslēgts, eju pa krastu- vēls pavasaris, bet mēms lietus, bija, dubļains. ja vel pēc paslīdēšanas nebūtu atsitis galvu un atrubījies, mošk savu 2 dien veco telefonu būtu sameklējis. nu drošvien aizpeldēja kopā ar tām vimbām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , AlCohol teica:

viena pjanka Kuldīga

Ciemojies pie Kluča :alcoholic::biggrin:?

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , versatile teica:

Respektīvi, priecājies par piešķirtu "bonusu", kuru neizmanto?

Izmantoju jau gan, bet tikai tad kad ir vajadzība. "Uzaudzēju" lielāku ciparu un tad var jaunu TV vai ko citu dārgāku atļauties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , raiviic teica:

Ciemojies pie Kluča :alcoholic::biggrin:?

tpu, tpu, tpu. tas saucas gribējās pacopēt un jauna truba aizpeldēja. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Laxe teica:

Ganjau viens no tiem tirliņiem kas lēkā pa operatoriem katrus ~3-6 menešus un diedelē labākas atlaides un apnika kādam otrā pusē.


Nekur neesmu lēkājis. Izvēlies labāk izteicienus un nebrūķē muti te. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...