Jump to content

Meklēju labāko tarifu/operatoru!


j@nis
 Share

Recommended Posts

darklight

Skatos pamazām Teles virzienā (ja ar Biti neizdosies ko sarunāt - man rēķins pieaug tieši 2x) un secināju, ka manām vajadzībām ZZ ir patīkamākas cenas nekā pieslēgumam. Kāds varētu pāris vārdos apstāstīt, ar ko ZZ pēcapmaksa atšķirās no pieslēguma?

Link to comment
Share on other sites

romajo
(labots)

Bitei tagad akcija, - 30% no tarifa par 6,50. Nezinu, lapā tāda nav, vakar pabiju bites salonā tur tādu piedāvāja uz gadu par 4,55. Vispār gribēju muterei pieslēgt bite priekšapmaksa par 4,75, bet piedāvāja tādu un pēcapmaksā, piekritu, ej sazin, kas pa gadu var notikt, ja kas, var jau nolekt. Tarifs liekas tikai pa Latviju.

Pardon, tomēr tāds tarifs ir, saucas "vietējais".

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

@darklight ne ar ko.. cenu un tarifiem.. rēķinu saņem 1x mēnesī un apmaksā. Nekādas papildināšanas. un "beidzies kredīts" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
robcixx

Kāds ir pēdējā laikā mainijis operatoru? Interesē vai bite un tele joprojām zvana piedāvājot izdevīgos tarifus.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Ja tu dod atļauju viņiem zvanīt, tad viņi tev drīkst zvanīt. Nesen tādu likumu pieņēma. Ja tu neko neesi atļāvis, tad tev neviens nezvanīs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , robcixx teica:

Kāds ir pēdējā laikā mainijis operatoru? Interesē vai bite un tele joprojām zvana piedāvājot izdevīgos tarifus.

Kad mainīsi operu, tad arī vecais opers piezvanīs arī satriecošu piedāvājumu, visdrīzāk uz gadu, vai arī, kā pratīsi sarunāt. kamēr operu nemainīsi, visi klusēs, kā zivis.

Link to comment
Share on other sites

Man bite zvanīja. piedāvājums diezgan OK. Pateicu, ko domāju, ka nebija smuki piespiedu kārtā piedāvāt jaunajā tarifā to, ko man nevajag un +30%.

Tad arī pēdējais rēķins atnāca, kurā "Tava Bite" kļuvusi par "Jūsu Bite".

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , robcixx teica:

Interesē vai bite joprojām zvana piedāvājot izdevīgos tarifus.

Bite joprojām zvana (vismaz pirms nedēļām divām zvanīja) saviem priekšapmaksas klientiem, piedāvājot "izdevīgo" pēcapmaksu :haha: .

Bitei vislielākā cūcība ir tas, ka helplains ir tikai P-P 8-20. Un vēl ir tāda neliela ķeza, ka kopš jaunajiem tarifiem priekšapmaksai ir salūzusi iespēja ar īsziņu uzzināt, līdz kādam termiņam tev tas tarifs ir pieslēgts, bet to viņi tipa kaut kad salabošot, vismaz helplainā jautāti tā sola.

Link to comment
Share on other sites

Tele zvana, ja piesakās mājaslapā. Pārvilināšanas tarifi ir -30% uz 12 mēnešiem no 'standarta' cenas + papildus GB. Ja gribās pamīlēt centu, tad pēc pāriešanas līguma parakstīšanas Bite zvana ar 'pēdējo offeru' un piedāvā utopisku tarifu ar zvaniem/sms + 2 GB internetu par 3,50€.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , hx0rz teica:

ja piesakās

ja piesakās kam? pāriešanai uz T2?

 

Pirms 4 minūtēm , hx0rz teica:

pēc pāriešanas līguma parakstīšanas

kādā veidā pēc tā līguma pāriešanu var atcelt?

 

Pirms 4 minūtēm , hx0rz teica:

'pēdējo offeru' un piedāvā utopisku tarifu ar zvaniem/sms + 2 GB internetu par 3,50€

uz cik ilgu laiku tas tarifs? gigabaiti arī eiropā?

Link to comment
Share on other sites

Man ir T2 pieslēgums, maksāju 6.49€ mēnesī, zvanu/rakstu kur un kam vēlos.

Rēķins NEKAD nav bijis lielāks par to, kāds bija pirmajā mēnesī. Nu jau divi gadi, kā klients.

Tādā ziņā nevaru sūdzēties, internets gan musars.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kungi, 5 lati telefona rēķins... Runā cik uziet, un SMS cik uziet! Algas ir cēlušās salīdzinot ar pagātni!

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , ggg97 teica:

vai arī, kā pratīsi sarunāt. kamēr operu nemainīsi, visi klusēs, kā zivis.

Nezinu kā tieši ar telefonu pieslēgumiem (daudzus gadus darbs nodrošina), bet no LMT izdevās izspiest atlaidi mājas internetam. Sīkums, bet patīkami.

Sieva gan jau labu laiku aizgāja pie Bites.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 4 stundām , viesturs0711 teica:

Kungi, 5 lati telefona rēķins... Runā cik uziet, un SMS cik uziet! Algas ir cēlušās salīdzinot ar pagātni!

 

Kungs, man ir 6 cilvēki, kuriem es maksāju telefonu. 2 no tiem pensijas nav cēlušās, tik pārtikas produkti palikuši dārgāki.

Ja Tu esi pasaulē 1 kā miets, neuzskati, ka visiem ir tāda situācija!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
1 stundu atpakaļ, VebKamera teica:

Kungs, man ir 6 cilvēki, kuriem es maksāju telefonu. 2 no tiem pensijas nav cēlušās,

Es vairāk par tiem, kuri pelna un gaudo, ka dārgi. Lūk bezlimita sarunas un sms, kā arī dažus GB internetu un to visu pa trīnīti vajag.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
pirms 10 stundām , 138 teica:

kādā veidā pēc tā līguma pāriešanu var atcelt?

Pāriešana notiek 3 dienas:

1. Noslēdz pāriešanas līgumu pie cita operatora;

2. Nakošajā darba dienā tev zvana tavs operators un piedāvā palikt par super cenu. Tad tev ir izvēle - palikt pie esošā un dabūt atlaidi vai pāriet pie tā otrā operatora un dabūt atlaidi tur;

3. Ja tomēr tavs operators tevi nav noturējis, tad naktī atslēdzas tava vecā SIM un pieslēdzas pie jaunā operatora sotā SIM ar tavu numuru.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Ja nevajag to internetu, tad vispār par brīvu var dzīvot ar bezmaksas sms un zvaniem, ik pa 6 vai 12 mēneši tik padraudi mainīt operatoru un viss 4 gadus tā dzīvoju no bites uz teli un atpakaļ uz biti un viss bezmaksas 0 centi iztērēti. Pieslēdzu gan šobrīd internetu sanāk 4,70 eiro par 3gb pie tele2, draugiem pie bites, gan lētāk 5gb pa 3,60 eiro, bet nu slinkums tagad mainīt dēļ 1 eiro, tā pat knapi 1gb notērēju.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

2017.07.8. , 10:42, Rubenis teica:

un dabūt atlaidi tur

Dos?

 

2017.07.8. , 20:46, Lameriz teica:

ik pa 6 vai 12 mēneši tik padraudi mainīt operatoru un viss 4 gadus tā dzīvoju no bites uz teli un atpakaļ uz biti

Vai operators, pie kura pirms pāris mēnešiem tik esi atnācis, met pakaļ noturēšanas superpiedāvājumus ja ej no viņa prom?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Saturday, July 08, 2017 , 20:46, Lameriz teica:

Ja nevajag to internetu, tad vispār par brīvu var dzīvot ar bezmaksas sms un zvaniem, ik pa 6 vai 12 mēneši tik padraudi mainīt operatoru un viss 4 gadus tā dzīvoju no bites uz teli un atpakaļ uz biti un viss bezmaksas 0 centi iztērēti

 

Par šo lūdzu sīkāk var palūgt? Rēķins ir 0 eiro mēnesī?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Manējā nupat dabuja no tele2 piedāvājumu uz 2 gadiem, bezmaksas zvani, sms, 2GB internets - 6€

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kakstons

tele2 dāsns, arī uz diviem gadiem, bet zelts bezlimits pa 11.99eur

Link to comment
Share on other sites

Cilveeks

Citāda kompānija vairāk laikam nezvana ar zemgalda piedāvājumu, atsūta tik sms => loooti skumji, ka nolēmi aiziet no Bites.

Link to comment
Share on other sites

Vai arī tu viņiem neesi tik nozīmīgs. Vai arī gluži vienkārši nepaspēj apzvanīt visus, kas iet no viņiem prom.

Link to comment
Share on other sites

Lielu var pieturēt, bet nevienam nevajag sūdu, kas katru gadu lēkā!:biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cilveeks

Es nelecu katru gadu, biju pietiekami ilgs ~ 10 gadu uzticīgs klients, tāka Tavs komentārs izklausās apvainojoš.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Ant_LV teica:

Vai arī tu viņiem neesi tik nozīmīgs. Vai arī gluži vienkārši nepaspēj apzvanīt visus, kas iet no viņiem prom.

Sākumā atsūta, un tad nākamā dienā zvana ar piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Tipa, vienu dienu nogaida, vai klients neskrien atpakaļ tikai īsziņu izlasījis vien, bez nekāda zemgalda piedāvājuma?

Link to comment
Share on other sites

Man tā vismaz bija, ka sākumā atsūtija sms..visu labu, žēl ka tā..

Un nākamā dienā sāka bombīt ar zemgalda piedāvājumiem. Pat vairākas reizes.

Link to comment
Share on other sites

8/7/2017 , 20:45, Kakstons teica:

tele2 dāsns, arī uz diviem gadiem, bet zelts bezlimits pa 11.99eur

Vecajam klientam iedeva mega atlaidi no 17,99 uz 16,20  līdz oktobrim par bezlimitu LV, zinu, ka citiem krutāk, man vēl gads mazcena jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Viņi zvana tajā brīdī, kad tu esi pārejas procesā, ne jau pēc tam, kad esi pārslēgts pie jaunā operatora.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
erglis4

Vai kads pedeja pusgadaa ir mainijis mob  operatoru, vai vel kaut kur ir “medus”?

ir 2 nr. Pie teles’ slauc pa maksimalo bezgalibas tarifu. Doma par lmt, sie kaut ko dala ari?

Link to comment
Share on other sites

Pazīstamais pieteica pāreju no TELE2 uz BITI. Tagad lieto TELE2 Bezlimitu pa ~8eur.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es no Bites uz Teli aizgāju. Viss bezlimita izņemot i-netu, tas 3GB. Mēnesī 9EUR. Bite man tik lika klāt līdz noriebās.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Nu ko, saņēmāt jau vēstuli no Tele2 par tarifu paaugstināšanu no 1.aprīļa.

Būtu labi, ka tas būtu tikai aprīļa joks, bet diez vai.

 

tele2.PNG

Link to comment
Share on other sites

Gan jau pārējie arī trinas, lai, kautkur no jūlija (tikai mans minējums) līdzīgā veidā vairotu akcionāru peļņu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...