Jump to content

Meklēju labāko tarifu/operatoru!


j@nis
 Share

Recommended Posts

Janka420

Tā neko. Pats lietoju Tele 2 Zelts 1.5GB ar atlaidi, mēnesī maksāju 6 eiro. Pie tam šis līgums ir tikai uz gadu laikam vai pusgadu. Baigie.

Labots - Janka420
Link to comment
Share on other sites

VIL, lmt Brīvībai nedomā megabaitus/gigabaitus pielikt pie tiem 50MB?

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir darīts. To var atrast ar nosaukumu "Brīvība Eiropā VIP"
Tas ir cits tarifu plāns.

Karoče, skaidrs, pagaidām netaisās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jau čakars Bites galā,

nevis čakars, bet atsūta SIM un tad visiem reizē migrē prom ;) (re, @@Hoonda, to pašu raksta)

 

 

 

5-10 min pie operatora uz vietas un viss noformēts

aizejot uz vietas nav iespējams dabūt "kapeikp*sēju" tarifu :D

Link to comment
Share on other sites

izdevigakais kas man liekas ir , Amigo Mazais , nav japarakstas uz nekadiem ligumiem, zona ari mezhaa laba taka LMT.

3.5eir  100min/100sms/100mb , galvenais ka tas 100minutes uz visiem tikliem ir ari Triatel,ja zvana uz arzemem tad praktiski var pa brivu zvanit caur triatel forwarderi.. kka 100mb ari pietiek jo izmantoju opera mini kad vajag kko apskatit, bezjega vismaz neskatos netu..

dazu menesi gan vienigi minutes pietrukst, bet tik un ta 3.5eir menesi, neko letaku neesmu redzejis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Amigo Mazais , nav japarakstas uz nekadiem ligumiem, zona ari mezhaa laba taka LMT.
Nākošo reizi, uzliec sev parakstu, esmu idiots, jo man ir zināšanas! 
Link to comment
Share on other sites

Fascinē šie kapeik3,14sēji. 3 €, 4 €, hvz cik €. Nu labi, skolniekus vai studentus vēl var saprast, bet pieaugušus cilvēkus ???  Pats lietoju Brīvība Latvija 9,95 € mēnesī un prātā nenāk ko mainīt, kaut arī reti kad norunāju vairāk par 40 - 60 min un vismaz pēdējo 5 gadu laikā neesmu notērējis ne megabaitu, jo internetu telefonā nelietoju un netaisos lietot. 

 Visa šī lētākā meklēšana ir tas pats, ka meklēt lētāko interneta veikalu, kas ir tieši tāds pats stulbums.

Link to comment
Share on other sites

Redz, ja visi nekad netaisītos neko mainīt tad joprojām nebūtu lietojami pieslēgumi par normālu cenu, un par saviem 9.95 pat varētu nesapņot. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Fascinē šie kapeik3,14sēji. 3 €, 4 €, hvz cik €. Nu labi, skolniekus vai studentus vēl var saprast, bet pieaugušus cilvēkus ??? Pats lietoju Brīvība Latvija 9,95 € mēnesī un prātā nenāk ko mainīt, kaut arī reti kad norunāju vairāk par 40 - 60 min un vismaz pēdējo 5 gadu laikā neesmu notērējis ne megabaitu, jo internetu telefonā nelietoju un netaisos lietot. Visa šī lētākā meklēšana ir tas pats, ka meklēt lētāko interneta veikalu, kas ir tieši tāds pats stulbums.

 

Pirmais, kas nāk prātā- Tu izklausies pēc tāda tirļiņa, kurš saņēmis savu pirmo algu iedomājas, ka var nopirkt visu.

 

Kā jau biedri minēja- pateicoties tiem tevis sauktajiem kapeikupī.., Tu tagad te staro par saviem 9,95. Ar ko Tu īsti lepojies? Ar to, ka Tu vari samaksāt vai arī tā iŗ ļoti zema cena? Tad jau Igaunijā, kur par 7,00 EUR tiek nodrošināti mobilo sakaru pakalpojumi ģimenei ar četriem cilvēkiem viņiem visiem vajadzēja no priek čurāt!

 

Dēļ tādiem kroplīgi domājošiem indivīdiem arī Latvijā tiek kultivēta doma, ka vairāk maksāt tas ir labāk. B.ljj.. aizej pie prostitūtas, nomet 2000,00 EUR un vēl nobļaujies, ka visi pārējie ir lūzeri! Vismaz kāds no tevis būs priecīgs.

Link to comment
Share on other sites

Un Šovs var sākties - Kapeikpisēji pret Pārmaksātājiem. :D

 

on-nom-nom-house-popcorn-this-is-gonna-b

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un Šovs var sākties - Kapeikpisēji pret Pārmaksātājiem. :D

Skopais maksā divreiz, bagātais - pārmaksā četrreiz! :mrgreen:

Labots - Koalīcija
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IronSoul

@@Koalīcija,

Skopais maksā divreiz, bagātais - pārmaksā četrreiz!

 

 

šis ir jāieliek rāmīti un pie sienas. 
 

Man ir vecs bites pieslēgums ~ 5€, bet tik 300Mb :(  domāju beigsies vasaras bezmaksas 1Gb slēgšos uz Mazo mākoni ar 500 Mb (atliektiem galiem man pietiek). Atceros laikus kad Pārmaksāju četrreiz LMT, bet tad vēl nebija Bite īsti. Tagad neredzu jēgu pārmaksāt. Visur kur es dzīvojos ir zona un tur kur nav tur arī pārējiem nav :D Nets arī manām retajām vajadzībām šancē pietiekami. 

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Metāla dvēselei - tieši izpildīju šo pašu variantu :)

Bija vēl vecais 350.

Stāsts par LMT un jauniņo biti arī pieredzēts, biju LMT klients gadus cik? 9 laikam.

Bik parāva cemmi tie lielie cipari un aizvācos pie bites.

Link to comment
Share on other sites

 

 

izmantoju opera mini
Es arī opera mini lietoju. Reāla štelle. Šobrīd ietaupījumu rāda 91%. Statistika rāda, ka nosērfojis esmu 755MB, bet ar mini reāli novilkti tikai 68MB. Tas ir ne tikai dati, bet kopā ar WiFi. Līdz ar to pie BITE2 pieslēguma (tāds vairs nav pieejams) pietiek ar 100MB.
Link to comment
Share on other sites

ir lmt un laikam paliks lmt.. besis čakarēties un dīkt kko kādam citam operatoram, ja pašreizējais piedāvājums un cena apmierina. Tagad jau apkārt skaties.. tele2 paceļ cenas.. bite arī..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

IronSoul

 

 

Tagad jau apkārt skaties.. tele2 paceļ cenas.. bite arī..
 

 

Nu pa visu laiku pie Bites viņi man ir likuši klāt viskautko. Kad pa 6 vai cik tur gadiem LMT man vispār neko nedeva kad jauniņiem bira bonusi. Ejiet vien uz LMT un dzīvojiet laimīgi, bet es dzīvos laimīgs pie bites.

 

Bite 3,5.

Sākumā:  50 MB datu pārraidei. 

Tagad:  300 MB 

 

un tik pēc n gadiem viņi pacēla par nepilnu €  precīzāk 0.87 - ak šausmas kādi nelieši :D 

Link to comment
Share on other sites

Nja... es esmu galīgi "netaupīgs" - mēnesī maksāju 9.95 par brīvību LV (regulāri zvana visādi nezināmi numuri, kuriem droši attzvanu), + 9.99 par Neatakrību (neierobežots datu plāns - pagājušo mēnesi izlietoju ~300GB, jo mans parastais radiolinks pēdējā laikā nav uzticams). Un neko, neiespringstu... Ir citas lieta spar ko ikdienā iespringt, labāk mierīgi pelnu naudu, nevis iespringstu par cēneri mēnesī...

 

Protams, ja man LMT piezvanītu un piedāvātu samazināt manas izmaksas saglabājot visus bonusus (VIL?, esmu klients gandrīz 20 gadus), tad neatteiktos :)

 

P.S. Labi, varu atzīties, īstenībā LMT mēnesī aiziet ~140EUR - vairāki telefoni ģimenē, notebuki, planšeetes,  interneti vairākās vietās laukos... bet nu tas tā, cik lietas maksā, tik maksā... ir citas lietas par ko iespringt :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

īstenībā LMT mēnesī aiziet ~140EUR

 

VIL, proties, veterānam ko skaistu uzzīmē, pie reizes spēcīga reklāma forumā sanāks ;)

 

p.s tur jau kādu labu korporatīvo tarifu jāieslēdz.

Labots - ggg97
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

VIL, par mani arī neaizmirsti. Arī esmu ilggadīgs LMT pakalpojumu izmantotājs. Pa visiem gadiem kopumā baisa nauda no manis pie LMT aizgājusi. :) Varu uzrakstīt komentāru par LMT priekšrocībām lauku apvidos. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Kakstons

Eu, padalieties ar info, ka man tikt pie izdevigaka tarifa. Sobrid Zelts ar 1,5gb.

Labots - Kakstons
Link to comment
Share on other sites

Iemācies sākumā lasīt! Kad tas ir izdarīts, tad izlasi šo topiku no paša sākuma!

Link to comment
Share on other sites

 

 

VIL, proties, veterānam ko skaistu uzzīmē, pie reizes spēcīga reklāma forumā sanāks ;) p.s tur jau kādu labu korporatīvo tarifu jāieslēdz.

 

Iespējas ir.

Jāizveido juridiska persona (biedrība vai SIA pēc izvēles)

Jāsakoncentrē numuri šajā biedrībā.

Kā tūkstošgalvainam pūķim jānoslēdz korporatīvais līgums ar LMT.

 

Līgumā varēs atrunāt īpašas cenas gan balss pieslēgumam, gan datu pieslēgumiem.

 

Būs arī trūkumi:

 - rēķins par visiem 1000 numuriem būs jāmaksā termiņā

 - juridiskās personas nevar izmantot PTAC pakalpojumus

Link to comment
Share on other sites

Nujā, LMT neprotas, tikai atrakstās... kamēr nedraudēs notīties, tikmēr nekā.

Link to comment
Share on other sites

VIL.. visu cieņu, bet bieži vien izklausies kā autoatbildētājs, kurš kaut ko atbild tikai ne pēc būtības, tā arī gala rezultātā paliekot bez atbildes uz uzdoto jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

 Nu, jā. Korporatīviem klientiem, saprotams. Bet individuālajiem? Man viens čoms bija LMT ilgus gadus, tad pārgāja uz lētāko Bite, man sūdzējās, ka nav labi. Viņam gan bija darba telefons otrs, tas LMT, kad man zvanīja no darba telefona, zināju, šis kaut kādos laukos iebraucis, kur Bite neķer. Bet tad kādu dienu šis atkal LMT, šim piezvanījuši, piedāvājuši tipa Brīvība par 6,99 plus papildus 500 MB par brīvu.

 VIL, kurš LMT acīs ir labāks klients, tas mans čoms vai es? Es maksāju par Brīvība 9,95 mēnsī, man tikai 50 MB, turklāt es maksāju bez pārtraukuma, čoms uz kaut kādu laiku bija notinies.

 Es saprotu, tā ir izveidojies, neko tur nepadarīsi. Arī biedrs VIL tur neko nevarēs izdarīt. Tad vismaz šeit, forumā, VIL, tu varētu tādus labos LMT klientus kaut kā izcelt, piemēram, diskusijās biedru rubb uzrunāt - labais LMT klient, rubb, arī biedru vvv tāpat - labais LMT klient, vvv... :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

VIL.. visu cieņu, bet bieži vien izklausies kā autoatbildētājs, kurš kaut ko atbild tikai ne pēc būtības, tā arī gala rezultātā paliekot bez atbildes uz uzdoto jautājumu.

 

Es varu/drīkstu izmantot tikai mājas lapā publicēto informāciju.

Bet šā kā tā daudzi to nezina un pēc maniem komentāriem noskaidro jaunas iespējas.

 

 

VIL, kurš LMT acīs ir labāks klients, tas mans čoms vai es?

Labāks ir tas klients, ar kuru līguma izpilde no abām pusēm norit gludi. //zvanīt izdodas, internets lietojas, rēķins maksājas, kašķu nav un trafika uz info līniju arī ne.

 

 

Tad vismaz šeit, forumā, VIL, tu varētu tādus labos LMT klientus kaut kā izcelt,

Ja LMT klienti pie avatara pieliks pazīmi "LMT klients", es labprāt viņus uzrunāšu īpašā formā. //tiesa, pēdējos gados es rakstu reti

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Tak ar operatoriem notiek notiek tieši tā pat kā ar darba devēju, kamēr neesi uzrakstījis atlūgmu / pāreju pei cita operatora, NEKAS jau nenotiek. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Labāks ir tas klients, ar kuru līguma izpilde no abām pusēm norit gludi. //zvanīt izdodas, internets lietojas, rēķins maksājas, kašķu nav un trafika uz info līniju arī ne. Ja LMT klienti pie avatara pieliks pazīmi "LMT klients", es labprāt viņus uzrunāšu īpašā formā. //tiesa, pēdējos gados es rakstu reti 
 

 

Fantastiska atbilde...

 

1302416223_eto-polniy-pisec.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

šim piezvanījuši, piedāvājuši tipa Brīvība par 6,99 plus papildus 500 MB par brīvu

 

Man arī tieši tas pats piedāvājums bija, tagad izmantoju.

Diemžēl tā ir visur-kamēr tu pa dir.su neiesper, tikmēr neviens nekust, jo izskaties apmierināts ar esošo

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

VIL, saprati. Biedrus ezis666 un CAP neuzrunā tā - «labais LMT klient». Lai arī viņi savos avataros atzīmēs, ka viņi ir LMT klienti, viņi nav to pelnījuši. Speciāli apmācīti (apmācība izmaksā dārgi) LMT info darbinieki strādāja, lai pierunātu šos biedrus atgriezties. Pats teici, klienti, kuru dēļ info līnijas trafiks slogojas, nav labie klienti. :sarkasms: Pagaidām uz biedra VIL uzrunu «labais LMT klient» pretendē biedri rubb un vvv.

Link to comment
Share on other sites

Jūs laikam manu domu īsti nesapratāt.

 

LMT tīklā darbojas vairāk par miljonu pieslēgumu. Ja katram numuram gribēsim piesaistīt darbinieku, kas pēta, skatās, čubina, uzrauga, maina līgumus, tad Latvijā pietrūks dzīvu cilvēku, kas varētu strādāt LMT.

Nākamās sekas: tie cilvēki gribēs kaut ko apēst, prasīs algu, kas neizbēgami tiks sadalīta pa klientiem.

 

tātad, ja gribam saprātīgas cenas, ir jāizmanto tehnoloģiski risinājumi bez cilvēku iesaistīšanas.

//tas attiecas faktiski uz jebkurām nozarēm, kurās teorētiski ir iespējama automatizācija

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lūk, lūk. Augstāk pieminētie biedri ezis666 un CAP ir riktīgi patērējuši LMT darbaspēka resursus (tač nenotiek klientu pārvilināšana automatizētā veidā), par to visu klienti samaksāja (tādi klienti kā biedrs rubb un biedrs vvv). Saprotam, VIL, visu saprotam. Tāpēc nekādā gadījumā biedrus ezis666 un CAP neuzrunā «labais LMT klient»... :)

Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu LMT klients vairāk kā 20 gadi un palasot te darboņa atbildes, neviļus rodas sajūta, ka vienīgā uzrunu uz mūsu pusi, viņu kantora ietvaros varētu būt L O H I, augstprātība jau gāžas pāri vīlēm. :sorry:

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@vvv, es nekur negāju prom un neviens mani nevilināja, es pats uzrunāju twitterī un man atzvanīja man piesaistītais konsultants un mēs vienojāmies par abpusēji izdevīgu risinājumu. Nebija neviena mājiena, ka es grasītos doties prom. Esmu LMT klients jau gadus 14..

Link to comment
Share on other sites

CAP, tev nav jātaisnojas. Ne jau tu izdomāji to joku. Visi mēs redzam kā rīkojas operatori. Visādiem, kas mētājas starp pakalpojuma nodrošinātājiem - tiem tiek ļimonāds. Bet, ja lojālais ilggadīgais klients sagrib ļimonādu, tad atbilde - darbiniekiem gribās ēst.


jema, ko tu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

piedāvājuši tipa Brīvība par 6,99 plus papildus 500 MB par brīvu
Ne ko tādu nepiedāvāja.

Bija 5 nr. kā korporatīvie LMT Brīvība . Kad pārgājām uz BITE2, runāju ar LMT mūsu menedžeri, toreiz pateica, ka viņiem nav ko mums citu piedāvāt. Nu ka nav, tad bija jāsaka čau!

LMT klienti bijām 20+ gadus.

Link to comment
Share on other sites

LMT klientam no 2000.gada jau arī laikam nekas nepienākas vairāk par kaut kādu minimālo atlaidi pie abonēšanas :)

LMT klientam no 2000.gada jau arī laikam nekas nepienākas vairāk par kaut kādu minimālo atlaidi pie abonēšanas :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...