Jump to content

Meklēju labāko tarifu/operatoru!


j@nis
 Share

Recommended Posts

(labots)

..piestādīts līgumsods..

 

Nop, šis neesot tas gadījums - man 3 Ls atlaide nav sasaistīta ar izvēlēto tarifu! Varu tos mainīt kad vēlos - saglabājot atlaidi! Gan piebilde - atlaide aktīva 6 mēnešus, pēctam jāzvana atkal LMT! :)

 

Ps. Kāpēc Tele2 lien pak..ā, lai tik es palieku pie viņiem, bet LMT izliekas itkā būtu vienīgais mobilo sakaru nodrošinātājs? Ņemot vērā, ka 2 LMT numuri ir piesaistīti 2x ilgāk un atstājuši vismaz 2x vairāk naudas rēķinos, nekā mans T2 numurs...

 

UPDATE 06.10.2011

 

T2 mazliet liek vilties, bij runāts ka šodien ap 13tiem atzvanīs ar savu superpuper piedāvājumu.. līdz šim - klusums!

 

Pazvanīju Bitei un pieteicu numura migrāciju.. redzēs ko uz to teiks tagad T2? Ar migrāciju viss skaidrs - pirmdien brauc kurjers un atved SIM un līgumu(ja esmu mājās un pats personīgi parakstos par saņemšanu - 5 dienu laikā tiek aktivizēts jaunais pieslēgums! jā neesmu - turpinu sēdēt uz T2)!

 

Nu diena vēl gara - ceru saņemt zvanu no Tele2 :)

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Bite.

Tikai un vienigi Bite.

Man liela dala pazinas pargaja uz Biti.

Visi uz 100% apmierinati.

 

... Ja iespejams zona sur tur pieklibo vai kas tml,bet to var pieciest $ pec.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neatbalstu!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

:pleasantry::dance3::preved::yahoo::phone::pleasantry::dance3::preved::yahoo::phone:

 

 

IR! Saņēmu zvanu no T2 klientu dienesta! Man, kā ilglaicīgajam klientam, tiek piedāvāts īpašais tarifs: Brīvais 3.5 = 350 minūtes uz visiem tīkliem, 100 SMS un 50 MB! Vai esot ar mieru? Hahhaha..vēl prasa? Protams! Bites tarifi + T2 zona = sirsnīgas sarunas

 

 

* uzreiz pēctam telefoniski atcēlu Bitei numura portāciju..šie izklausījās bēdīgi..

* no T2 saņēmu beztermiņa līgumu un beztermiņa tarifu plānu

* no paša sākuma jau likās, ka man kā mazākajam(3šajam) ģimenē, jau no bērna kājas ir zināms, kā panākt savu.. šoreiz sanāca!

* morāle - nepilna nedēļa un vismaz par 100 latiem mazāks telefona rēķins gadā! sīkums, bet patīkami!

* diez, šitais ar bankām ar darbojas? :D

 

Visiem Paldies par uzmanību!

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Ja netaisies bāzt degunu ārā no Rīgas, vai citas lielākas pilsētas - vari ņemt Biti. Tikai rēķinies ar to, ka zona būs tikai pilsētās un lielāko ceļu tuvumā. Mani, kam braucieni pa Latviju visos virzienos ir gandrīz vai ikdiena, nu ne ar kādiem zelta kalniem nepārliecinās to mēslu ņemt. Vispār divas teles jau nav daudz labākas - pietiek kaut vai medībās, sēnēs vai dzērvenēs aizbraukt - un esi atšķirts no civilizācijas, ja nevēlies rāpties visaugstākajā kokā pēc zonas :sarkasms: .

 

bitei ar signālu pat vairāk nekā tele2 ir ok ;) protams bite,

lmt tādi priduraki ka skaita par katru mazāko figņu naudu - numura noteicējs utt bet tele2 ar šobrīdējām reklāmām čakarē cilvēkus lai tikai viņi noslēdzot līgumu pat neizlasot to kādi rēķini būs pēc pāris mēnešiem

piemēram reklāma - ņem telefonu par 0Ls(24 men., ligums) Iveikala telefona cena 210Ls, aizejot tev patiktu iemaksājiet 50Ls drošības naudu + pirmie 6 vai 3 mēneši būs 11Ls bet pēctam būs 17Ls bet pašu telefonu viņi iedod jā par brīvu un arī par brīvu t2 tīklā runāt

bet pats esmu pie tele2 ar savejie, menesi ap 3Ls pirmo gadu - jo sanak zvanit/sutit sms tikai tele2 tikla(bezmaksas un tas gan ir izdevigi savukart ja nemaldos bitee ja pargaji ar savu numuru tad 2 gadus maksa menesi 2Ls un runa bites tikla cik gribi + bite vel nezinu kapec pec 1 gada esot vinu klientam iedeva bezmaksas davanu - telefonu nokiu letu)

un vispār, neredzu jēgu tev kautkur doties jo tu tikpat kā nesūti ne sms, ne runā, ne izmanto datu planu

Labots - bmw2212
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu "Meteorīts 4" arī nav slikts... ar savām 500 minūtēm uz citiem tīkliem. :)

Link to comment
Share on other sites

:pleasantry::dance3::preved::yahoo::phone::pleasantry::dance3::preved::yahoo::phone:

 

 

IR! Saņēmu zvanu no T2 klientu dienesta! Man, kā ilglaicīgajam klientam, tiek piedāvāts īpašais tarifs: Brīvais 3.5 = 350 minūtes uz visiem tīkliem, 100 SMS un 50 MB!

 

Tikai neaizmirsti, ka viss, kas ir norunāts pirms tarifa maiņas brīža ies pa virsu tiem 3-ar-pus latiem.

 

Vai esot ar mieru? Hahhaha..vēl prasa? Protams! Bites tarifi + T2 zona = sirsnīgas sarunas

 

* diez, šitais ar bankām ar darbojas? :D

 

Pamēģini http://www.bankasoc.lv/lka/VienotiePrincipi.html ietvaros pamēģināt aizportēties uz citu banku un padalies pēc tam ar mums.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Manuprāt, šobrīd visizdevīgākais kas Latvijā var būt ir Tele2 tarifs 5.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Manurpār privātpesonām, nekā izdevīgāka par BITE tarifiem nav.

 

Protams, būtiski ir saprast, kāds ir tas lietojums, jo tiešām Tele2 šad tad uztaisa kādu labu akciju, un tad pie tās var patupēt kādu laiciņu, bet ja reālais lietojums neatbildīs tam kas tai akcijā tiek piedāvāts, tad galu galā, divu gadu griezumā būs pārmaksā tāpat.

 

Tele2 5 LVL,

  • 500 minūtes uz visiem tīkliem Latvijā (vidējais Latvietis tik daudz nerunā, es teiktu uz pusi mazāk)
  • 500 īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā (skolnieki un mīlnieki tik daudz raksta)
  • 50 MB datu pārraide Latvijā (šis ir atkal par maz)

Mans piegājiens, kad novērtēju ko izvēlēties bija vadīties pēc diviem principiem:

- lētākais tarifs iespējamais tirgū starp visiem pakalpojuma sniedzējiem;

- maksāt par to, ko norunāju, nevis par to ko nevajag (nekādas fiksētas maksas, nekādas abonēšanas, tikai maksa par lietojumu)

 

Galu galā nonācu pie tā, ka vajag uzņēmuma līgumu ar kādu pakalpojuma sniedzēju un tad varēju spēlēties ar šiem operatoriem.

 

Bet arī fakts, ja esi viens, tad neesi cīnītājs, ja varētu pirkt kopā mobilos pakalpojumos, vai ja kāds apvienotu visus pircējus, tad būtu kruta, daļēji protams to daru ar savu uzņēmumu, bet tas nav bizness.

Labots - Lietins
Link to comment
Share on other sites

,
  • 500 minūtes uz visiem tīkliem Latvijā (vidējais Latvietis tik daudz nerunā, es teiktu uz pusi mazāk)
  • ..
  • 50 MB datu pārraide Latvijā (šis ir atkal par maz)

 

500 minūtes / 30 dienas = 16 minūtes 40 sekundes dienā. Biznesa cilvēks letiņš vai kāda pļāputaša parastā norunā vairāk. Vai 50 MB par maz? Pieslēdz papildu datu plānu, jo datuplāna MB summējas ar №5 iekļautajiem.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vai tu varētu dēļ $ pieciest, ka tevi nevar dažas sazvanīt, jo esi aizbraucis uz mežu atpūtā. Bitei tak ir lētāki tarifi.

 

Bite.

Tikai un vienigi Bite.

Man liela dala pazinas pargaja uz Biti.

Visi uz 100% apmierinati.

 

... Ja iespejams zona sur tur pieklibo vai kas tml,bet to var pieciest $ pec.

 

Šis man atgādina reklāmu lieliem burtiem - iepēja ietaupīt - atlaides līdz 70 procentiem. Lai gan neesmu gatavojies to drazu nemaz pirkt. Ja izvelēties tad LMT. Cena protams šiem ir tādas kādas tās ir, bet kvalitāte arī ir (salidzinot ar pārejiem).

Link to comment
Share on other sites

500 minūtes / 30 dienas = 16 minūtes 40 sekundes dienā. Biznesa cilvēks letiņš vai kāda pļāputaša parastā norunā vairāk. Vai 50 MB par maz? Pieslēdz papildu datu plānu, jo datuplāna MB summējas ar №5 iekļautajiem.

 

Iedomājos vienu niansi un uzmetu domas, Tele2 5 ir par daudz vidējam studentam, latvietim, arī uzņēmējiem daudziem ... tik daudz nerunā cilvēki. Paņemsim Tele2 3,5, kas netiek reklamēts, bet viņi piedāvā kā alternatīvu:

  • 350 minūtes
  • 100 sms
  • 50 MB

un tad paskatamies, kāds ir tarifs, ja pārrunā:

  • Īsziņas cena pēc bezmaksas īsziņām Ls 0.061 ar PVN
  • Minūtes tarifs pēc bezmaksas min. Ls 0.08

Un tas ir kosmoss, es maksāju 1,2 santīmi par visu ar PVN - zvani uz visiem tīkliem, sms uz visiem tīkliem, un datu pāreide pēc individuāla plāna 500 MB par 3 LVL ar PVN. Bez jebkādām abonēšanas maksām, sazvanīšanās starp savējiem bez maksas.

 

Visiem tarifiem, kā BITE 1,5 ... 3.5 .... 8.5 ... Tele2 3,5 .... 5 .... mīnuss, ka sazvanīšanās starp savējiem nav iekļauta cenā. Atliek piezvanīt omei un pastāstīt ko šomeness sadarīji ar sievu, un bērniem, tā laiks aiztecējies un ieslēdzas dārgais tarifs.

 

Bite variantā, ja pārrunā to summu, tad viss maksā 3 santīmi, Tele2 variantā 2x dārgāk, kā minēju augstāk

 

Tatād, jau ir ko parēķināt, Bite versus Tele2, ko tad LMT dara ...

 

LMT šobrīd piedāvā aizgājējiem ... Mūsējie 4, kur iekļauj 1500 min LMT tīklā, 500 min uz citiem tīkliem, un kaut kādu minimālu apjomu MB vai arī šo neiekļauj, neatceros agrā rītā par šo ... arī ir vērts padomāt ... bet no pieredzes viņi piedāvā to tikai tādiem, kas praktiski nerunā, vai runā maz, tas ir zem 200-300 minūtēm mēnesī, jo manā pieredzē visiem to nedod (iedod Tev lielu burkānu, kuru Tu nemaz nevari apēst, bet kāpēc nepaņem lielu burkānu - noderēs, ja nu taisīšu lielus dārza svētkus, visiem izdalīs) ... papildus, šajā mūsējie viņi neiekļauj sms cenu, kas sastāda 0.0554 LVL ar PVN ... un ta beigās sanāk, mēneša rēķins 4 LVL + sms cenas ... atkal ir ko parēķināt!

 

Protams, ka manuprāt patērētājiem/pircējiem ir jāseko līdzi tarifiem, jo

 

1) viņi mainās, iespējams ka šogad regulators pārskatīs starpsavienojuma tarifu un cenas samazināsies, šobrīd tas ir 1,5 santīmi ar PVN

2) konkurence starp visiem milžiem ir liela, un ne velti telekomunikāciju uzņēmumi daudz naudas reklāmās izgrūž un ir top reklāmdevēji TV ekrānos

 

... bet manuprāt ir būtiski vadīties pēc principa: ka jāmaksā ir par to ko patērē, nevis par to ko nevajag!

Labots - Lietins
Link to comment
Share on other sites

Iedomājos vienu niansi un uzmetu domas, Tele2 5 ir par daudz vidējam studentam, latvietim, arī uzņēmējiem daudziem ... tik daudz nerunā cilvēki. Paņemsim Tele2 3,5, kas netiek reklamēts, bet viņi piedāvā kā alternatīvu:

  • 350 minūtes
  • 100 sms
  • 50 MB

un tad paskatamies, kāds ir tarifs, ja pārrunā:

  • Īsziņas cena pēc bezmaksas īsziņām Ls 0.061 ar PVN
  • Minūtes tarifs pēc bezmaksas min. Ls 0.08

 

Paga, paga. Šitie pārrunāšanas tarifi attiecas uz № 5 vai arī uz antichurn Brīvo 3,5? Kā pazīstamajai klārēja, tad Brīvais 3,5 ir pilnīgs Bites analogs; tad jau pēc loģikas jābūt 3 sant. par pārtērēto vienību (minūti, SMS, MB).

Vēl tu aizmirsi par divām lietām ar № 5:

  • ilglaicīgiem klientiem ir pieejama lojalitātes programma īsziņām vai sarunām, kas samazina pārtērēto vienību skaitu;
  • var pieslēgt Manus draugus un Manu ģimeni.

Un tas ir kosmoss, es maksāju 1,2 santīmi par visu ar PVN - zvani uz visiem tīkliem, sms uz visiem tīkliem, un datu pāreide pēc individuāla plāna 500 MB par 3 LVL ar PVN. Bez jebkādām abonēšanas maksām, sazvanīšanās starp savējiem bez maksas.

 

Pie kura operatora un uz kādu personu - fizisku oder juridisku - ir reģistrēts tavs numurs? Ja uz juridisku, cik numuri ir viena kontā?

 

 

Visiem tarifiem, kā BITE 1,5 ... 3.5 .... 8.5 ... Tele2 3,5 .... 5 .... mīnuss, ka sazvanīšanās starp savējiem nav iekļauta cenā. Atliek piezvanīt omei un pastāstīt ko šomeness sadarīji ar sievu, un bērniem, tā laiks aiztecējies un ieslēdzas dārgais tarifs.

 

Samuldējies. Bite 1,5 ir 0,00 Ls/min Bites tīklā. + sk. augstāk par to, ka № 5 var pieslēgt Manus Draugus vai Manu Ģimeni un arī Bitei ir Manu draugu analogs. Tiesa, tas nepalīdz, ja "draugi" ir pie cita operatora.

 

Bite variantā, ja pārrunā to summu, tad viss maksā 3 santīmi, Tele2 variantā 2x dārgāk, kā minēju augstāk

 

Mīnus lojalitātes atlaides ;) un vēl no tevis klārētā nav skaidrs, vai 8 sant./min/sar un 6,1 sant./SMS/gab. attiecas arī uz Brīvo 3,5.

 

Tatād, jau ir ko parēķināt, Bite versus Tele2, ko tad LMT dara ...

LMT pašlaik smagi iesūkā.

 

LMT šobrīd piedāvā aizgājējiem ... Mūsējie 4, kur iekļauj 1500 min LMT tīklā, 500 min uz citiem tīkliem, un kaut kādu minimālu apjomu MB vai arī šo neiekļauj, neatceros agrā rītā par šo ... arī ir vērts padomāt ... bet no pieredzes viņi piedāvā to tikai tādiem, kas praktiski nerunā, vai runā maz, tas ir zem 200-300 minūtēm mēnesī, jo manā pieredzē visiem to nedod (iedod Tev lielu burkānu, kuru Tu nemaz nevari apēst, bet kāpēc nepaņem lielu burkānu - noderēs, ja nu taisīšu lielus dārza svētkus, visiem izdalīs) ... papildus, šajā mūsējie viņi neiekļauj sms cenu, kas sastāda 0.0554 LVL ar PVN ... un ta beigās sanāk, mēneša rēķins 4 LVL + sms cenas ... atkal ir ko parēķināt!

 

Pirmkārt, nevis Mūsējie 4, bet Īpašais 4. Mūsējie 4 ir cits tarifs. Kā arī nav manīts, ka aktīvi piedāvātu Īpašo 4, kad T2 vairs nepiedāvā Meteorītu 4; tagad modē rullē Īpašais 10. Īpašais 4/10 megabaitu ziņā iekļauj pat vairāk nekā Meteorīts 4. Meteorītam ir 10 MB, Īpašajam - 30. Ar šo pašu slimību (0 SMS par nulli) sirgst arī Meteorīts 4/9. Bet Meteorītam atkal var pieslēgt lojalitāti SMS (vai abonēsanas maksai, ja tā ir 9 Ls).

Protams, ka manuprāt patērētājiem/pircējiem ir jāseko līdzi tarifiem, jo

 

1) viņi mainās, iespējams ka šogad regulators pārskatīs starpsavienojuma tarifu un cenas samazināsies, šobrīd tas ir 1,5 santīmi ar PVN

2) konkurence starp visiem milžiem ir liela, un ne velti telekomunikāciju uzņēmumi daudz naudas reklāmās izgrūž un ir top reklāmdevēji TV ekrānos

 

Tieši tā, patērētājiem jāseko līdzi tarifiem, bet arī pašam operatoram nav jābaidās pārslēgt cilvēkus uz kaut ko izdevīgāku, ja klients nav tarifu mainījis ~ > 5 gadus un nav interesējies par tādu.

... bet manuprāt ir būtiski vadīties pēc principa: ka jāmaksā ir par to ko patērē, nevis par to ko nevajag!

 

Jā, es arī gribētu, lai citi operatori palaiž publiskos tarifus ar abonēšanas maksu 0,00 Ls/mēn. = Bites starta tarifi.

Link to comment
Share on other sites

Paga, paga. Šitie pārrunāšanas tarifi attiecas uz № 5 vai arī uz antichurn Brīvo 3,5? Kā pazīstamajai klārēja, tad Brīvais 3,5 ir pilnīgs Bites analogs; tad jau pēc loģikas jābūt 3 sant. par pārtērēto vienību (minūti, SMS, MB).

Vēl tu aizmirsi par divām lietām ar № 5:

  • ilglaicīgiem klientiem ir pieejama lojalitātes programma īsziņām vai sarunām, kas samazina pārtērēto vienību skaitu;
  • var pieslēgt Manus draugus un Manu ģimeni.

 

Biju ņēmis informāciju, par to ko rakstīja kāds forumā kas pie T2 ir tas 3,5 + paņēmu no publiskās mājaslapas info par T2 5 LVL tarifa informāciju. Pieņēmums, bet spriežot pēc T2 5 LVL un cenām, tad pieļauju domu, ka tur nebūs 3 santīmi kā Bitei.

 

Pie kura operatora un uz kādu personu - fizisku oder juridisku - ir reģistrēts tavs numurs? Ja uz juridisku, cik numuri ir viena kontā?

 

Sobrīd esmu uz juridisku, jo ir savs uzņēmums, sākumā bija 1,5 uz visiem tīkliem ar PVN (15 numuri), tagad ir 1,2 santīmi (25 numuri), bet esmu pie BITE, bet tas nav būtiski, var pie Tele2 arī tādu iegūt, LMT vajag pie 50 numuriem lai ko tādu izsistu.

 

 

Samuldējies. Bite 1,5 ir 0,00 Ls/min Bites tīklā. + sk. augstāk par to, ka № 5 var pieslēgt Manus Draugus vai Manu Ģimeni un arī Bitei ir Manu draugu analogs. Tiesa, tas nepalīdz, ja "draugi" ir pie cita operatora.

 

Jā, ir tāds ir 1,5 ar 0,00 Ls/min Bites tīklā. Jā, ja draugi ir citur, tad nekas nelīdzēs. Izņemot ja ir viens tarifs uz visu, kā man!

 

Mīnus lojalitātes atlaides ;) un vēl no tevis klārētā nav skaidrs, vai 8 sant./min/sar un 6,1 sant./SMS/gab. attiecas arī uz Brīvo 3,5.

 

http://www.tele2.lv/tarifi/nr5.html vadījos pēc šī!

 

LMT pašlaik smagi iesūkā.

 

Nav tik traki, no manas pieredzes LMT ir arī labi tarifi, viņiem bik laktiņa lielāka, viņi sāk nopietni skatīties uz uzņēmumu virs 20 numuriem.

 

Pirmkārt, nevis Mūsējie 4, bet Īpašais 4. Mūsējie 4 ir cits tarifs. Kā arī nav manīts, ka aktīvi piedāvātu Īpašo 4, kad T2 vairs nepiedāvā Meteorītu 4; tagad modē rullē Īpašais 10. Īpašais 4/10 megabaitu ziņā iekļauj pat vairāk nekā Meteorīts 4. Meteorītam ir 10 MB, Īpašajam - 30. Ar šo pašu slimību (0 SMS par nulli) sirgst arī Meteorīts 4/9. Bet Meteorītam atkal var pieslēgt lojalitāti SMS (vai abonēsanas maksai, ja tā ir 9 Ls).

 

Ok, Īpašais. Jau par dziļu analīze. Vislabāk ir dabūt uzņēmumu rēķinu ar 20-50 numuriem, un tad uztaisīt analīzi, kur tad var izvērsties, kas būs izdevīgi, ko vajag samazināt, ko nevajag! Ar to arī nodarbojos ikdienā.

 

Tieši tā, patērētājiem jāseko līdzi tarifiem, bet arī pašam operatoram nav jābaidās pārslēgt cilvēkus uz kaut ko izdevīgāku, ja klients nav tarifu mainījis ~ > 5 gadus un nav interesējies par tādu.

 

Jā, domāju, ka šo LMT pārmet ļoti daudzi.

 

Jā, es arī gribētu, lai citi operatori palaiž publiskos tarifus ar abonēšanas maksu 0,00 Ls/mēn. = Bites starta tarifi.

 

Jācīnās par to, paskaties manu pieredzi:

 

http://ej.uz/sakaru-tarifu-analize - Pieredze un risinājums privātpersonām un uzņēmumiem

http://ej.uz/mobilo-tarifu-analize - Risinājums mobilo tarifu analīzē klientiem

Link to comment
Share on other sites

Man ģimene pašlaik šēž uz LMT Vienādo 7 ar 3Ls atlaidi rēķinam, jo runā gaužām maz un ir LMT patrioti.

Pats lietoju O!karti un Bites karti, jo man abās ir uzkrājies liels avanss, ka neļauj nekur pāriet nezaudējot savu naudiņu :)

Link to comment
Share on other sites

LMT patriotiem,kuri runā maz un pārsvarā savā starpā ir domāts Amigo pieslēgums. 0 santīmu savā tīklā un 3 uz pārējiem,abonēšanas maksas veselu gadu nav,vēlāk 2 lati.Manam pirmklasniekam par decembri rekordrēkins bija - veseli 6 saņi pie norunātām ap 200 minūtēm.

Labots - maritis
Link to comment
Share on other sites

Tas Amigo piedāvājums 0 sant/min Amigo tīklā un 3 sant/min uz citiem tīkliem jau sen kā vairs nav pieejams un tas arī nederētu, jo daudz sanāk zvanīt uz LMTnumuriem.

 

P.S. Šodien skatos LMT vairs nedod kādus 3 atlaižu variantus(agrāk bija 7 tagad tik 4) tiem, kas nāk no cita operatora arī mana 3Ls atlaide rēķinam netiek vairs piedāvāta. :(

Link to comment
Share on other sites

Pārbēdzējiem no citiem operatoriem ( jautrākais,ka LMT tiek uzskatīts par svešo) piedāvājums joprojām spēkā,tiko sazvanīju Amigo centrāli.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bik pacelšu veco tēmu augšā..

 

Pats laimīgs sēžu uz T2 Brīvā3.5 un nesūdzos :) bet ne par to ir stāsts..

 

Abi veči no sākta gala(90to beigas) sēž uz LMT..un viss bij labi kamēr Bite neatnāca ar savu superpuper piedāvājamu un saldajā "mums ir zona - mums ir atlaižu līmeņi - mums attiecīgs tarifs par ko esam gatavi maksāt" medus burkā neiemērca "runā tikpat - maksā 2x mazāk" darvas karoti...

 

Pacēlu augšā viņu pēdējos rēķinus:

 

4ah5i8p4tkopykhxix2.jpg

 

..pēc sarunas ar 1655 no septembra abi tika pārsēdināti no Vienādā12 uz Mūsējie + tika piešķirts 3 Ls bonuss sarunu rēķinam!

 

Kā redzams, internetu neizmanto, sms sūta minimāli, un runā relatīvi maz(viens vairāk, otrs mazāk LMT tīklā), šad tad uzzvana uz 1188 vai kādu maksas balsošanas numuru(kas gan atsevišķi neparādās augstāk redzamajā bildē)!

Pārejot uz Mūsējie otram numuram rēķinā parādijās lats par jau aizmirst paspēto mazcenas nokiju un ņemot vērā tarifa specifiku - 1000 minūšu limitu mēnesī ne vienam ne otram nav reāli sasniegt, toties par sarunām cito tīklos - tie 3 bonusslati īsti nesedz!

 

Nevēloties čakarēt dzīvi T2, tika mēģināts sarunāt ar LMT pa labo, lai piešķir abiem "Īpašo4"(sapratu, ka kamēr pretī konkrētajam numuram nav numura portācijas pieteikuma - LMT darbinieki par tādu īpašo tarifu NEKO NEKAD NAV dzirdējuši) - sapratu, ka pa labo sarunāt neko ar LMT nevar..pēc kādam 3 sarunām abiem tika piedāvāts speciālais tarifs Vienādais12 ar 168 bezmaksas minūtēm visos tīklos(par nākamajām maksājot 3 sant.) un tas viss pa Ls 5.03 mēnesī!

 

Saprotu, ka pa labo sarunāt traucē tas mazcenas mobīlais - tad gan par laimi ir vairs tik līdz vasaras sākumam! Nolēmu pašlaik mest mieru un atgriezties pie tā visa jūnijā - tad jau sākot ar portācijas pieteikumu abiem numuriem! Ja tad vēl spirināsies - pārcelšu abus bez domāšanas uz T2 Nr.5!

 

Sirsnīgas sarunas ;)

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Padalās veči, kas būtu izdevīgāks? Pašam ir T2 Nr. 5. Tās 500 sarunu minūtes jau kuro mēnesi pārtērēju. Lielākoties sanāk uz T2 zvanīt, SMS rakstu, bet nu mēneši vairāk par 150 diezvai izies.

Kādu labāk ieteiktu?

Kāds ir Amigo?

BITE?

palikt pie Nr. 5 un vienkārši filtrēt bazaru? :D

Link to comment
Share on other sites

Un cik tu maksā, kad pārtērē? T2 Nr.5, cik man stāstīja (pašam slinkums meklēt), par pārtērētām minūtēm jāmaksā krietni. Bitei, ja pārtērē, par katru pārtērēto min/sms/MB 3 saņi.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

T2 labums - 500 min + SMS+ MB pa 5Ls ;) mīnuss - ja rausta zonu, tā ir jūsu problēma :)

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdz lojalitātes atlaidi sarunām.

Padalās veči, kas būtu izdevīgāks? Pašam ir T2 Nr. 5. Tās 500 sarunu minūtes jau kuro mēnesi pārtērēju. ..

palikt pie Nr. 5 un vienkārši filtrēt bazaru? :D

 

Pieslēgt lojalitātes atlaidi sarunām.

Link to comment
Share on other sites

Kā tas ir? Kāreiz vēlējos uzzināt kas ir tie lojalitātes līmeņi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

apdeits:

 

saņēmu pirms nedēļas sms no tele2: "jūsu tarifu plāns brīvais 3.5 ar 01.10.2015 tiek slēgts. jums tiks pieslēgts tarifs nr.3 ar 1 eiro atlaidi abonēšans maksai uz 12 mēnešiem."

 

bija: 350 minūtes, 100 sms un 300mb pa 4.98

būs: bezlimita zvani un sms + 5 mb internetam pa 3.99

 

..ņemot vērā ka iepriekš pilnībā iztiku ar tām 350 minūtēm un 100 sms, tad tas bezlimits ir pilnīgi ne pa tēmu :D toties 5mb ir kā šāviens kājā..

 

sekoja zvans uz klientu nodaļu un 3 minūšu saruna rezultējās ikmēneša bezmaksas 500mb uz 6 mēnešiem..ar tekstu, ka sazināsimies pēc 6 mēnešiem ;)

 

ps. saprotu ka īsti spirināties jau vairs nevaru, jo nav izvēles opciju.. tagad topā bezlimits un gigabaitīgas datu pakas :(

Link to comment
Share on other sites

@@j@nis,telei paradoksāli, ka priekšapmaksas zelta zive ir izdevīgāka kā pieslēgums.. :D

 

man jau LMT arī ar mazu runāšanu tagad ir 550MB.. 200min un bezlimita sms :D man pietiek.. pa 3.99€ 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bija: 350 minūtes, 100 sms un 300mb pa 4.98 būs: bezlimita zvani un sms + 5 mb internetam pa 3.99

Paskaties Amigo pēcapmaksas pieslēgumu Zemcenu tarifs 2.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paskaties Amigo
 

skatijos jau, bet Amigo īpaši nedraudzējas ar dato plāniem..

 

 

 

man jau LMT

varētu bik sīkāk? kas/kur/kā?

Link to comment
Share on other sites

apdeits:

 

saņēmu pirms nedēļas sms no tele2: "jūsu tarifu plāns brīvais 3.5 ar 01.10.2015 tiek slēgts. jums tiks pieslēgts tarifs nr.3 ar 1 eiro atlaidi abonēšans maksai uz 12 mēnešiem."

 

bija: 350 minūtes, 100 sms un 300mb pa 4.98

būs: bezlimita zvani un sms + 5 mb internetam pa 3.99

 

..ņemot vērā ka iepriekš pilnībā iztiku ar tām 350 minūtēm un 100 sms, tad tas bezlimits ir pilnīgi ne pa tēmu :D toties 5mb ir kā šāviens kājā..

 

sekoja zvans uz klientu nodaļu un 3 minūšu saruna rezultējās ikmēneša bezmaksas 500mb uz 6 mēnešiem..ar tekstu, ka sazināsimies pēc 6 mēnešiem ;)

 

ps. saprotu ka īsti spirināties jau vairs nevaru, jo nav izvēles opciju.. tagad topā bezlimits un gigabaitīgas datu pakas :(

Varu iedomāties kā otrā galā sitadi kapeiku pī.eji bombī.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Takš nav ko te seksot ar santīmu - tele2 ir tarifu plāns Tarifs "Nr. 5",

 Bezlimita zvani, sms un 500 Mb mēnesī. Pa 8 Eur. Agrāk tev bija 5 Eur mēnesī - tiešām 3 eur mēnesī ir tik svarīgi...... 

Link to comment
Share on other sites

Agrāk tev bija 5 Eur mēnesī - tiešām 3 eur mēnesī ir tik svarīgi...... 

 

Ja jāapmaksā telefoni arī sievai, bērniem un dažkārt arī vecākiem, tad tie vairs nav 3 eur. 

 

p.s.

Man vēl Bitei šitas tarifs 350/100/300 par 4,xx eur darbojas, un bērniem priekšapmaksas kartēm arī, kaut gan mājslapā, piedāvājumā vairs nav atrodams.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

ok, nu bik jau pārspīlēju, bet ja godīgi - bite vainīga!! atnāca te ar savu 3.47 tarifu un visu sabojāja :D

sēdēju es laimīgs pie tele2 ar brīvais6..maksāju 8.54 Euro ar iekļautām 200 minūtēm + sms/dati par papildus maksu un biju priecīgs :D un tad atnāk bite un dod visiem haļavnās(salīdzinot ar tā brīža t2 piedāvājumu) sarunas, sms un netu pa nepilniem 5 eiro..laiks pagājis, viss mainījies, bet dažs vēl tagad grib haļavu ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vispār jau ZZ piedāvājums ir pievilcīgāks lētāks un dati arī vairāk.. 7.48 un tev ir bezlimita sarunas/sms + 1GB.. Nr.5 tikai 500MB un maksā 7.99..

 

@@j@nis,nu ko tur sīkāk.. vaicā savam operatoram vai ir kas īpašs un varbūt būs.. 

Link to comment
Share on other sites

Ko tauta ieteiks GSM apraidei no pieslēguma tipa veida? Vajag sūtīt sms, vajag, lai var sim karte var veikt zvanu, bet saruna faktiski nenotiek, t.i - ilgums nekāds.

 

LMT esot kkāds mega mini tarifs, bet tas bija sen.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...