Jump to content

Mobilais telefons


Brokolitis
 Share

Recommended Posts

Sveiki Boot lietotāji, griežos pie jums ar šādu jautājumu:

Vēlos iegādāties mazcenas mobilo telefonu, bet tā kā šis ir forums kurā ir cilvēki, kas par to saprot daudz vairāk nekā es, tad varbūt jūs man palīdzēsiet izvēlēties labāko un man piemērotāko tālruni.

Pagaidām nevaru izvēlēties starp diviem telefoniem - Apple iPhone 4 vai Samsung GT-S5830 (Galaxy Ace).

 

Telefona prasības - Labi sakari, plašs aplikāciju daudzums, grafika, ērtums un protams vēl pāris lietiņas, bet šie būtu tie nepieciešamākie!

 

Ceru ka palīdzēsiet man izvēlēties, lai es nenopērku kārtējo s**u

Link to comment
Share on other sites

Avīzēs raksta, ka drīzumā anonsēt iphone5. Tas varētu nozīmēt, ka, nedaudz pagaidot, ceturto īfonu varēsi iegūt lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Brokolitis

Avīzēs raksta, ka drīzumā anonsēt iphone5. Tas varētu nozīmēt, ka, nedaudz pagaidot, ceturto īfonu varēsi iegūt lētāk.

 

Tad tu man iesaki Apple iPhone4

Labots - Brokolitis
Link to comment
Share on other sites

Iphone 4 > Galaxy Ace. Gan cenu, gan tehnikas ziņā. Iphone 4 pretī varētu kādu LG Optimus 2X stādīt, ja ne pat Galaxy S 2.

 

Bet nezinu vai ir prātīgi ņemt mazcenas Iphone. Pārējiem, cik vienreiz rēķināju, plus-mīnus sanāca aptuvenā tirgus vērtība, bet Iphone 4 iznāk samaksāt 600ls, kas jau tagad ir vairāk kā 100ls pāri jauna cenai(tas gan ir ieskaitot pieslēguma maksas). Iznāk tā - ja rēķinam, ka telefonu paņemam uz bezprocentu līzingu, tad telefons maksā tieši 475ls(aboluveikals.lv), tad iznāk 5ls 20sant mēnesī par pieslēgumu. Rēķini pats.

 

Varbūt paņem Galaxy S 2 vai LG Optimus 2X, vai HTC Sensation, vai Sony Ericsson Arc. Tur par izdevīgumu nemācēšu teikt, bet Android, tomēr, paliek arvien populārāks un nevar zināt kādus Apple trikus uztaisīs, lai liktu nomainīt tev uz jaunāku Iphone. Gan jau atkal kādu kārtīgu update, lai padarītu lagainu telefonu(kā tas bija ar 3g, piemēram).

 

No šiem telefoniem ar Android, visi ir ļoti labi, ej, prasi, lai iedod aptaustīt, paturēt rokās un ņem to, kas labāk patīk.

 

VIL, jā, bet viņš runā par mazcenas telefoniem un tur cenas atšķirību neredzēs, manuprāt. Dzirdēju, ka iznākšot arī Galaxy S 3.

 

 

Un Iphone cena kritīsies draztiski. Reāli pēc 2iem gadiem to Iphone 4 varēsi nodot naglās vai pārdot pa kādiem latiem 100.

Labots - TTD
Link to comment
Share on other sites

Mazcenas telefonu laiki ir sen beigušies.

Visi pašreiz turgū pieejamie "mazcennieki" īstenībā ir pēcmakas (kredīta) telefonu, kur beigās kopsummā samaksā vairāk nekā ņemot uz sitiena.

Skumji, bet fakts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ne obligāti. Tele2 piedāvājumā telefoni uz nomaksu sanāk pāris Ls lētāki nekā lētākajā internetbodē. Ieguvums nav liels, bet tomēr. Un, ja vēl pagaida uz kādu akciju, tad var dabūt pat par puscenu no tirgus vērtības.

Link to comment
Share on other sites

Brokolitis

Paldies, kas man palīdzēja pieņemt lēmumu, kuru telefonu ņemt ............ un tas būs Samsung Galaxy Ace

Tā, ka viņam pašreiz ir Aksija, tas arī ir liels (+) Protams nezinu vai tā būs labākā izvēle, bet centīšos samierināties ar to ko piedāvā Samsung Galaxy Ace!

 

Sony Ericsson ir tā ka viņš man nekad nav paticis un šaubos vai iepatiksies!

Galaxy S 2 turēju viņu rokas veikala un secināju, ka priekš manis viņš ir pa lielu!

Labots - Brokolitis
Link to comment
Share on other sites

...bet Iphone 4 iznāk samaksāt 600ls, kas jau tagad ir vairāk kā 100ls pāri jauna cenai(tas gan ir ieskaitot pieslēguma maksas). Iznāk tā - ja rēķinam, ka telefonu paņemam uz bezprocentu līzingu, tad telefons maksā tieši 475ls(aboluveikals.lv)...

LV oficiāli neviens, izņemot LMT mazcenas piedāvājumu, netirgo Ābola telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Protams nezinu vai tā būs labākā izvēle, bet centīšos samierināties ar to ko piedāvā Samsung Galaxy Ace!

Sony Ericsson ir tā ka viņš man nekad nav paticis un šaubos vai iepatiksies!

Ja atmetam nosaukumus, tad liekas, ka autors meklē dzīvesbiedru, ne telefonu. :dance3:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...