Jump to content

Zinātnieku Nakts 2011


osscar
 Share

Recommended Posts

http://www.lza.lv/zinatniekunakts/

 

šodien uzgāju šādu pasākumu.Var sīčus aizvest + pašam interesanti.

 

Izstaigāju visas centra iestāde - bija lietderīgi - daudz kas aizmirsies, kopš skolas/augstskolas - mērglāzi nosaucu par mēģeni - bet bija super. patika Alberta 10 ģeo faķī, sīkajiem ar tur patika - varēja eksperimentēt laboratorijās, lūrēt mikroskopos augus/akmeņus. garšot LV ūdeņus no dažādām vietām/dziļumiem. stereo aero foto aplūkot dzīvajā un monitoros ... vēl var paspēt līdz 24 aizbraukt uz ķīmijas un cietvielu faķi.

Link to comment
Share on other sites

Es ar bērniem biju ķīmijas fakultātē un pēc tam aizbraucām uz organiskās sintēzes institūtu.

Pasākumi bija interesanti!

Ja kādam interesē, tad esmu uzfilmēto eksperimentu demonstrācijas ielicis youtube.com

Filmēts ar Sony fotokameru DSC-W580.

 

Ķīmijas eksperimentu demonstrējumi Ķīmijas fakultātē Zinātnieku nakts 2011 ietvaros.

[media]

[/media]

 

Ķīmijas eksperimentu demonstrējumi Organiskās sintēzes institūtā Zinātnieku nakts 2011 ietvaros.

[media]

[/media]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
gaismalis

Es biju, patika eksperimenti ar šķidro slāpekli.. kopumā ļoti interesanti, manuprāt labāk par 9 vai 10 gada pasākumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Paceļam veco, Rīt būs atkal pasākums- dažādās pilsētās. Jāpalasa programma , kas kur būs un ar puikām jāaiziet. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...