Jump to content

RIFT 7day trial key


Rihardss
 Share

Recommended Posts

Visiem, kam patīk MMORPG stila spēles, iesaku pamēģināt arī šo :)

 

http://www.riftgame.com/en/products/ascend-a-friend/invite.php?voucher=YNJNQJCCJWLGJYJLPLXR&utm_source=manual&utm_medium=social&utm_campaign=ascend_invite

 

Pats spēlēju Icewatch realmā, Guardian pusē (Aliance, ja pielīdzinā WOW), kur var atrast arī dažus latviski runājošos. Un ja nu kādam tomēr šī spēle iepatīkas, tad šobrīd ir ļoti labas cenas, to var iegādāties par € 6.99 un € 11.99 (nāk klāt daži bonusiņi). Būtu zinājis, ka būs tik lēti, būtu nedaudz pagaidījis ar pirkšanu, pats pirku par 35.99

 

Ar trial versiju pats aizspēlējos līdz 26 līmenim, pieļauju, ka varētu uztrenēt vēl augstāk, taču spēle iepatīkās un to iegādājos :) Vienīgi trila versijā bija jasamierinās, ka spēle bļaustās ar piedāvājumu noprikt pilno versiju :D taču to paziņojumu pie katras parādīšanās reizes var izslēgt.

Link to comment
Share on other sites

No 36 Euro uz 7 Euro? :o

 

Tieši tā, bet tas bija tikko, kad spēle iznāca. Man jau arī šķita, ka priekš pilnīgi jaunas spēles diezgan paliela cena, bet tā kā tā mani aizrāva - iegādājos :) Kaut gan tas pats WOW nebija nemaz lētāks :D

 

Viens no spēles elementiem, kas man šķita ļoti interesanti, ir tas, ka ik pāris stundu notiek tā saucamie "events". No riftiem (portāliem) dzimst mošķi un uzbrūk taviem ciematiem, paralēli aizstāvot ciematus ir jāslaktē mošķu portāli (rifti) un jānogāž noslēgumā jānogāž no kātiem liels boss :)

Sava līmeņa audzēšanai ir vairāki varianti, kā to darīt:

- pildīt uzdevumus;

- staigāt pazemes;

- aizvērt portālus;

- pvp cīņu lauki.

 

Es dodu priekšroku staigāšanai pa pazemēm :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...