Jump to content

Acer Aspire 5610 matricas gļuks


stiebrs
 Share

Recommended Posts

Ir slims subj. Simptomi - nav bildes, tās vietā vienlaidus horizontālas svītras. No sākuma izskatījās, ka vai nu videokarte mirst vai matricas datu šleife nekontaktē. Videokarti atmetam, jo ar ārējo monitoru viss darbojas nevainojami.

Pēc izārdīšanas un vizuālas inspekcijas - šleife ir kārtībā un viss strādā lieliski. Tikko matrica tiek piestiprināta pie včibrikā plastmasas paneļa (tā, uz kura tipiski stiprinās wi-fi antēnas un kautkāda nebūt ekranizējoša fõlija), augstāk minētais gļuks aktualizējas.

Mēģināju izspaidīt visu, kas spaidās, darbojas normāli. Elektriski noizolējot matricas virsmu no folijas un saliekot kopā - nedarbojas ne par ko.

 

Tātad jautājums sekojošs - vai kāds ir saskāries ar šādu problēmu un var padalīties ar ārstniecības metodi? Pateicos

Link to comment
Share on other sites

Kādas pirms tam tika darbības veiktas, kad parādījās šāds joks? Tas gļuks parādās periodiski vai arī tikai tad, kad matricu noņem nost no paneļa?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ekspresis

Sveiki. negribēju sākt jaunu tēmu, jo manam kompim laikam ir kaut kas līdzīgs atgadījies. Tātad man ir pasena Toshiba satellite a110-225. Pirms kāda laika uz ekrāna sāka parādīties viena horizontāla svītra, bet, pakustinot monitoru, tā pazuda. Pēc tam sāka nedarboties (attēls "sastinga" līdz kļuva melni svītrains) monitora apakšējā 1/3 daļa. Ja monitoru kaut kā stilīgi paliec uz priekšu un nedaudz uzspiež, tad visu rāda, bet, atliecot atpakaļ, atkal nerāda. Biju vienā datorsalonā, kur kaut kāds džeks (kas laikam nebija meistars, bet nu tomēr) teica, ka visticamāk jāmaina matrica, kas varot izmaksāt 100 Ls :D.

Jautājums - vai ir iespējams manu problēmu atrisināt lētāk, vai arī man jāmeklē jauns kompis?

Labots - ekspresis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja liecot vāku mainās svītras, tad nevis matrica bet gan LCD kabelis jāmaina, kas noteikti nemaksā 100Ls.

 

Salonos džeki maina visu kopā, tāpēc tik dārgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ekspresis

CITĀTS

 

 

nice. varbūt varat ieteikt kādu salonu Rīgā, kur varētu nomainīt to kabeli? par to matricas mainīšanu man teica Cēsīs, bet tur es uzturos maz...

sorry, ja apgrūtinu, man vienkārši šī ir pirmā reize, kad kompim nepieciešams remonts.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Stabu iela 82 laikam bija, vai arii tepat forumaa lietotaajs - Biezais. Ja buutu matrica beigta, tad pie manis par demokraatiskaam naudaam vareetu dabuut.

Link to comment
Share on other sites

ekspresis

laikam stabu 87. būs jāaiziet. paldies par info.

starp citu, kā izpaužas demokrātiskas naudas šajā gadījumā, Viestur? :)

Link to comment
Share on other sites

Man laikam ir ta pati problema. Modelis Acer aspire one. Sis svitras paradas tad, kad displejs atverts konkreta lenki un pakustinot vinu svitras pazud. Dazreiz ir ta, ka displejs paliek pilnigi balts, vai ari paradas kas lidzigs artifaktiem. Ceresim, ka slejfs ir vainigs.

 

Ieprieks pateicos.

Link to comment
Share on other sites

ekspresis

yesss, sataisīju. bija vaina šleifā :)

30 Ls. es nez, cik adekvāta cena, bet tagad ir tik nice lietot displeju, kas negļučī...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...