Jump to content

3D movies on Philips 3D LED TV


Laurx
 Share

Recommended Posts

Tad nu iegādājos jaunu philips televizoru (Philips 47PFL7606H/12) vienu vakaru sagribēju izmēģināt tik ļoti izslavēto un vīsos stūros uzzīmēto 3D filmu skatīšanās iespēju, tā kā nav nekāda plejera (DVD or Blu-ray) uz kura atskaņot HDTV kvalitātes 3D filmu, tad nu pārkopēju to ārējo HDD, kuru par laimi televizors atpazina un nolasija, nu jau biju sapriecājies ka tūlīt skatīšos 3D filmu pa TV, bet tā vietā lai atskaņotu to 3D formātā, TV to atskaņoja kā vienkārši filmu, tas ir divas bildes viena otraj blakus, tad nu meklēju palīdzībā kādu infomāciju un konstatēju, ka televizors spēj atskaņot 3D formāta filmas atskaņojot to tikai noo Blu-Ray atskaņotājiem, un tas man liekas apsurdi, jo TV tak varētu atskaņot 3D arī no HDD!!!

Tad nu gribētos painteresēties, vai šo 'tupismu' var apiet ar viltību un dabūt noskatīties 3D formāta filmu uz televizora bez Blu -ray atskaņotāja palīdzības?

Uuun vēl viens jautājums- vai uz augstāk minētā televizora caur WI-FI ir iespējams skatīties HDTV kvalitātes video no Youtube.c.. , jo tos man atskaņoja šausmīgā kvalitātē, un video vai nu bremzēja, vai arī pārāk steidzās uz priekšu!

Ceru uz jūsu atsaucību!

Labots - Laurx
Link to comment
Share on other sites

Nesen arī pasūtīju šo tv modeli, tikai 42 collu, tāpēc arī interesē šis.

Philips supports apgalvo, ka 3d saturu var skatīties tikai no HDMI avotiem.

 

Answer: 3D content is only supported over the HDMI source.

So, 3D content offered directly to our TV's via USB, DLNA or via Net TV is NOT supported.

Labots - Viesturs
Link to comment
Share on other sites

Divām bildēm blakus ir jābūt, tikai tad ir jieslēdz tv 3d 'side by side' režīms, kuru var ieslēgt tikai tad, ja avots ir hdmi.

Tāpēc pieslēdzot datoru pie tv ar hdmi kabeli, man sanāk atskaņot 3d saturu bez problēmām. Pat youtube 1080p 3d klipus var mierīgi skatīties šādā veidā.

Link to comment
Share on other sites

No jebkuras ārējas iekārtas, kas pieslēgtas pie HDMI, po vai tas media players vai blu-ray

Cik man zināms vienīgais kas kaut ko 3D vispār gremo no USB ir Sony

Link to comment
Share on other sites

Doma ir skatīties 3D no PC ar HDMI vadu. Vēlme iegādāties tādu kā autora Philips TV. Alternatīva ir SONY KDL-40EX720. Tā kā par televizoriem neesmu interesējies daudzus gadus, īsti nesaprotu kas ir labāka izvēle. Sony laikam spēj pārveidot 2D uz 3D, atšķirībā no Philips ?

Labots - scorp
Link to comment
Share on other sites

nezinu kā ir ar Philips, bet esmu redzējis gan Samsung gan LG 3d tv un abi varēja to izdarīt.... tā ka pieļauju ka sony un philips to arī var.... Personīgi man patika tas LG 3D jo viņam bija pasīvās brilles, kas ir lētākas, ērtākas utt... par Sony gan jau Prime atbildēs

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds var pakomentēt vai Philips var pārveidot 2D uz 3D, kā arī vai ir jēga no no Ambilight, lūdzu, izsakaties, man tas pasākums diezgan steidzams, bet negribās nožēlot vienu vai otru pirkumu.

Link to comment
Share on other sites

Divām bildēm blakus ir jābūt, tikai tad ir jieslēdz tv 3d 'side by side' režīms, kuru var ieslēgt tikai tad, ja avots ir hdmi.

Tāpēc pieslēdzot datoru pie tv ar hdmi kabeli, man sanāk atskaņot 3d saturu bez problēmām. Pat youtube 1080p 3d klipus var mierīgi skatīties šādā veidā.

 

Bez šī 3d side by side ir arī citi formāti, ko no PC var skatīties?

Labots - scorp
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

44 nedelja iznaks jauns softs, kas bus pieejams philips majas lapa. Parsujot savu philips tv varesi skatities 3d caur usb.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nonāca tiko manās rokās WHAT HI-FI žurnās novembra izdevums....Jaunais Philips 42PFL7666...mazliet pacitēšu...

1.For---Styling,spot-on colors,definition and detail,enjoyable 3D,wi-fi,Ambilight.

2.Against---Inconsistent motion, compromised contrast,fiddly setup,needs more smart TV

3.Verdict---In some areas it is incredible, but a couple of flaws hold this stylish Philips back.

 

Šis ir Philips pirmais TV ar pasīvajām 3D brillēm--lētākas,ja vajag kādu ekstra pāri...Vispār angļi atzinīgi novērtējuši(četras no piecām zvaigznītēm iedeva),tikai pirmā cena 999mārciņas ir diezgan augsta.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

jep, strādā, viss ok!

bet tā youtube video browzošaa joprojām ir kā caur dir*u!

Labots - Laurx
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...