Jump to content

Philips 40PFL7605 vs. Samsung UE40D6510


Lost
 Share

Recommended Posts

Nekādi nevaru izšķirties starp diviem subjektiem, attiecīgi - varbūt kādam ir noderīga informācija, kas palīdzētu pieņemt lēmumu.

Philips cena uz doto brīdi ir par vairāk kā 140 Ls zemāka, nekā oponentam no Samsung frontes, taču saviem spēkiem diemžēl nespēju noteikt, vai arī Samsungs tomēr ir katra uz virsu samaksātā lata vērts, vai tomēr atšķirība meklējama niansēs, kuras kā TV skatītājs vulgaris ieraudzīšu labi ja reizi gadā.

 

Prasības:

  • Nav nepieciešams 3D un pieļauju arī Ambilight pēc pāris dienām noriebsies;
  • 60% tiks skatīts LTC interaktīvā TV;
  • Ārējs media player uz doto brīdi nav, attiecīgi - būtu svarīgs kvalitatīvs un plašu video formātu klāstu atbalstošs DLNA;
  • Aparāta dimensiju lielumiem principā nav nozīmes;

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

filipsam novecojis dizains,tāpēc arī ir lētāks...

Link to comment
Share on other sites

@Lost> Samsungs tomēr ir katra uz virsu samaksātā lata vērts

izklausaas peec enekdotes

 

konkreetais Philips ir iepriexeejaa gada, skaties lai beidzamais burts or 6 nevis 5

 

par Ambilight te ir vesela teema

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/95929-par-philips-ambilight/

 

kaa mediaplayers Philips nav spicaakais, bet paareejaas lietas kompensee

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nevari izšķirties, tad nu es tavu izvēli vēl pasliktināšu :)

Es teiktu, vecīt tu esi ****** ja domā ka Samsung pārsitīs Sony un Philipsu attēla kvalitātes ziņā

Jebkurā gadījumā palieku pie Sony 40NX710

Link to comment
Share on other sites

Nu cik nu novecojis,ir vel shausmigaki redzeti,piemeram toshiba,sharp,lg.

Nu samsungam cik noprotu 3d un 400herci galvenas rozines,salidzinot ar philips ambi un bezjedzigiem 100hz.

+samsungam interaktivie pribambasi visadi laikam vel,philipsam laikam facebook bij no tadam lietam.

Link to comment
Share on other sites

400herci galvenas rozines,salidzinot ar philips ambi un bezjedzigiem 100hz.

+samsungam interaktivie pribambasi visadi laikam

 

Tu ko ņirgājies pa tiem 400 herciem, apskaidro kā uz 50hz matricas un 100 hz apstrādes procesoru rodas 400hz? Tici vēl lētām reklāmām

Philipsam un Sony vienīgiem ir 100hz matricas

Sony ir 21 interneta serviss kas darbojaas + 3 logurīki laikaziņas, tviters, facebooks, nevis kā samsunga čerez ž.... (sorry mūsu republikā 90% nedarbojas no Smart TV fīčām)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ne nu sony iskatas ok,cepuri nost,LV nedzivoju tapec par pribambasu darbibu no samsung puses nevaru spriest,lietoju piemineto philips,man pietiek,bet nu par pilnibu

to tv nenosauksi.

 

Cik tas sony maksa?Cik noprotu autoram intrese tas ko arzemes sauc par value for money.

par tiem herciem vel zinatnieki stridas,cik zinu tad izejas matreals ta pat gandriz vienmer ir 50/60hz, jo drats vairak neatbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Rezumējot, saprotu, ka jāizvēlas vai nu Philips vai Sony, Samsung atstājot aiz borta.

 

Par norādīto Philips - saprotu, ka iepriekšējā gada modelis, taču šī gada aparāts no septītās sērija ir par trīs collām mazāks, savukārt 40***6606 modelim šķiet tehniskajā ziņā nebija kas tāds (neskaitot Ambilight), kas septītās sērijas modelim savukārt bija.

Vai arī tomēr tā globāli domājot ir vērts skatīties uz šī gada modeļiem?

 

Par Prime norādīto Sony 40NX710 - cena mazliet pārsniedz ieplānoto pirkuma budžetu (Ls 600). Kādi viedokļi par citu sēriju Sony modeļiem, piemēram, 40EX720 kas cenas ziņā ir ar kārtu draudzīgāks?

Link to comment
Share on other sites

pirmajos 12 atlasiitajos ir zem 600Ls

http://www.kurpirkt....hp?q=42pfl7606h

 

Hmm.. pie nosacījuma, ka 3D nav nepieciešams, pat varu izvēlēties 42PFL7406, attiecīgi par vēl draudzīgāku ciparu - Philips lapa stāsta ka starp 7406 un 7606 vienīgā atšķirība ir augšminētajā 3D. :)

 

Vai šim 7406 ir kādas alternatīvas Sony frontē?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nevari izšķirties, tad nu es tavu izvēli vēl pasliktināšu :)

Es teiktu, vecīt tu esi ****** ja domā ka Samsung pārsitīs Sony un Philipsu attēla kvalitātes ziņā

Jebkurā gadījumā palieku pie Sony 40NX710

man liekas ,ka tu prime esi zvaigznīte otrajā stāvā, ja domā,ka sony vai filips tajā cenu kategorijā rāda labāk pa samsungu,,,aizej uz veikalu un pasties pats ,nevis batonus spraud cilvēkiem....labi sony vēl velk tehnalogiju ziņā līdz samsungam bet filips jau ir atpalicis,kaut vai tv izmērus salīdzini....

Link to comment
Share on other sites

Es arī piesakos būt "zvaigznīte otrajā stāvā", atstādams Samsung-us aiz Philips.

Jāatzīst, ka viens Samung plazminieks (ap 50 collām) man gan ļoti patika, bet tas maksā krietni virs Ls 1000. Tā ka, ja Samsung grib, tad kautko uztaisīt tagad jau arī spēj, taču pa dārgo.

Link to comment
Share on other sites

Kāds zinātājs var, lūdzu, pakomentēt, vai 42PFL7406/12 vispār ir paredzēts Baltijas tirgum?

Atsevišķos internetveikalos šis modelis ir pieejams iegādei, taču Philips katalogā iekš Elkor šāds modelis netiek uzrādīts..

Link to comment
Share on other sites

Brīvdienās apstaigāju lielākos elektropreču veikalus un ieguvu daudz pretrunīgas informācijas par konkrētiem TV modeļiem (Sony 40EX720 vs. Philips 42PFL7606):

  1. Esot obligāti jāpērk TV, kurš atbalsta 3D, pat ja šī funkcija nav nepieciešama, jo 3D televizoriem ir jaudīgāki attēla apstrādes procesori, kuri attiecīgi strādā un rāda labāk arī 2D saturu (autors - ELKOR);
  2. Nav pilnīgi nekādas konsekvences jautājumā par matricu - viens saka, ka Sony esot Sharp matrica un Philipsam vispār ražojot kur nu pagadās (autors - Euronics), cits atkal stāsta, ka Philipsam ir Sharp, bet Sony - Samsung matrica;
  3. Nav pilnīgi nekādas konsekvences jautājumā par attēla apstrādi - Sony esot 100 Hz, tupretim Philips tikai 50Hz. Cits atkal saka, ka šie parametri abiem tomēr ir vienādi - 100Hz (ELKOR un Euronics);
  4. Philips esot problēmas ar stabilitāti - TV bieži uzkaras un vienīgais veids, kā to tad izslēgt - izraut vadu no rozetes. Sony turpretim šādas problēmas neesot (ELKOR).
  5. Konkrētajam Sony esot problēmas ar melno un balto krāsu - konkurentam Philips tā esot ar kārtu melnāka/baltāka (Euronics);
  6. Visbeidzot - cilvēks Sony Centrā sāka ar vārdiem "Philips ir šogad pārdots ķīniešiem, attiecīgi - šī ražotāja neko vairs nevajagot pirkt.".

Varat, lūdzu, kāds ieviest skaidrību visā šajā informācijas jūklī?

Labots - Lost
Link to comment
Share on other sites

Jā brīžiem paražajus no cilvēkiem, kas domā ka Samsung tas ir kruta un ļoti laba bilde, ļoti labi telefoni, tabletes un vēl šis tas, tad jautājums tiem kāpēc Samsung nesaņem prestižas balvas?

Ja vēl pilsoņi nav sapratuši tad inovācijas tirgū ieviešs tieši šie 4 grandi Sony, Philips, Sharp un Panasonic, pārēji veikli pārķer ideju,

Attēla apstrāde vienmēr ir bijusi 1. vietā 2 kantoriem Sony un Philips un punkts.

Te vēl pacēlās jautājums pa matricām, nu tad lūdzu Jums

Sony izmanto Sharp un Sony veidoto matricu visos modeļos, izņemot BX sēriju, kur tiek izmantota Samsung un Sony veidotā matrica

Philips izmanto Philips un Sharp veidoto matricu 05 un 06 ar modeļu nobeigumiem pa lētajiem Philipsiem ir tā ka nav 100% info, bet vairākums ir no LG displays

LG izmano LG displays

Samsung izmanto lētajos līdz D7000 Beko matricas (kaut kāds ķīniešu matricu rāžotājs, nejaukt ar sadzīves tehniku)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sony izmanto Sharp un Sony veidoto matricu visos modeļos, izņemot BX sēriju, kur tiek izmantota Samsung un Sony veidotā matrica

Ķīniešu draugi jau arī vēl nav aizmirsti,

http://www.auo.com/?...=en-US&c=23

piemēram, KDL - 37EX720 ar V370H4-LE1 LCD Panel AUO AMVA3 matricu :)

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

Brīvdienās apstaigāju lielākos elektropreču veikalus un ieguvu daudz pretrunīgas informācijas par konkrētiem TV modeļiem (Sony 40EX720 vs. Philips 42PFL7606)

Varat, lūdzu, kāds ieviest skaidrību visā šajā informācijas jūklī?

 

Interesanti, ka mana izvēle arī svārstās tieši starp šiem diviem modeļiem (Philips gan 37"). Sākumā bija doma vienīgi par Philips un neko citu, bet pašlaik jau esmu nosliecies par labu Sony. Šodien biju elkorā un arī saklausījos pasakas par matricām, 3D un to, ka Sony esot labāks jebkurā gadījumā. Izvērtējot tā loģiski un apskatot abus TV klātienē, Sony tiešām ir priekšorcības:

 

1. Spēj no 2D veidot 3D simulācijas (Philips tādas funkcijas nav)

2. Par zemāku cenu lielāks ekrāns.

3. Krāsas manās acīs Sony ir labākas un attēls dzidrāks.

4. Dizains man labāk patīk par Philips.

 

Tomēr arī Philips ir savas priekšrocības:

 

1. Ambilight

2. Labāka skaņa

 

Youtubē apskatīju arī video apskatu

un apskatu par Philips un SONY.

 

 

Rīt jau jāpērk, bet tā arī vēl līdz galam neesmu izlēmis ko. Abi labi. Varbūt kāds var ko pakomentēt par 2D uz 3D simulāciju, vispār ir kas jēdzīgs no tāda pasākuma?

 

Ja nu kas, būs jāmet monēta un visas problēmas atkritīs :)

Labots - scorp
Link to comment
Share on other sites

Pēc ilgām pārdomām tomēr izlēmu par labu Sony (EX720). Vismaz pagaidām savu izvēli nenožēloju.

3D simulāciju izmēģinājis vēl gan neesmu (brilles vismaz manā komplektā nebija iekļautas).

Link to comment
Share on other sites

Es izlēmu par labu PHILIPS, dabūšu gan tikai pirmdien un pluss tāds, ka komplektā ir 2 brilles :)

Vēlreiz biju Elkorā un paskatījos kas ir tā 3D simulācija. Nu uz LG tas izskatījās nekā! Efekts 0. Nezinu kā ar Sony. Gaidu kādu atsauksmi, iespēja vēl pārdomāt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pirms mēneša iegādājos Samsung UE40D6500.

Ja vēlies ar tehnoloģijām bagātāku televizoru, tad iesaku pirkt tieši Samsung.

Jo Samsung attīstībā strauji virzās uz priekšu, atstājot aiz sevis konkurentus.

Agrāk pirku tikai Philips televizorus, taču tagad esmu kritis par labu Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...