Jump to content

NOT ONLY TV Digital Receiver


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Tika paķerts šitāds lētucis - http://aio.lv/http:/aio.lv/lv/multimedia/mediaplayers/lifeview-lv6tboxhd/

Doma bija uzlikt muterītei, iedot kādu flešku, un, lai skatās filmas bēdu nezinot. Ir pavecs 4:3 teļļuks, aparāts tiek pieslēgts ar SCART. Tad lūk, problēma ar 16:9 dabūšanu ekrānā. Nu, nekādīgi. Tas, ko gribu es - ir visparastākais 4:3 letter box. Tobiš, Redz visu no kreisās līdz labajai malai, augšā un apakšā melnas svītras. Skuju - uzliekot letter box, viņš gluži otrādi - izpleš bildi no augšas līdz apakšai, bet kreisajā un labajā malā pieliek melnas joslas. Tātad, bilde totāls invalīds. Visos pārējos režīmos - it kā lielu atšķirību neredzu - bilde pa pilnu ekrānu, galēji kreisās un labās malas saturs nogriezts. Tas neder. Ir kāda ideja, pa kādiem settingiem tur rakties? Ir tur jēga to rzīmu mainīt, tipa 1080p, 576i utt. - man gan liekas, ka tas tik pa HDMI, te bišķi paspēlejos - it kā atšķirības nemanu, dažu brīdi šķiet, ka kroplākas proporcijas paliek, . bet tas tā, uz aci. Jebkurā gadījumā, gribu, lai būtu visa bilde uz ekrāna, un, lai aplis būtu aplis, nevis elipse.

Link to comment
Share on other sites

Ar tiem pašiem iestatījumiem jāpaspēlējas. Man tieši tādā komplektācijā strādā normāli.

TV vispār ir 16:9 režīms? Ja ir, vajag pilno SCART kabeli.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tobiš, Tu ņem '4:3 letter box'? Tad, kāds Tev cipars pie tā 1080p/720p utt.?

Nu, TV poga 4:3 un 16:9 ir. Gan absolūti nevērtīga :) Vienīgais, ko dara - bildi saspiežpa vertikāli.

SCART - fig viņu zina, kāds šūplādē mētājās, tādu piemetu. Būs profilaksei jāiepērk pilnais un jāpaskatās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms pērc, parauj vaļā esošo scart kabeli, vai pie visiem kontaktiņiem vadiņi pielodēti? Protams, kabelis var gadīties sūdīgs, bet šitas nebūs tas gadījums.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ko dos tas pilnais SCART? WWS signālu iegūsi? RGB? (Labi, ja tas aparāts vispār tādu laukā dod) Un tālāk?

Visticamākais variants, ka pašam aparātam korekti izveidota HDMI izeja un parastā video izeja ir tikai diagnostikas nolūkos, lai nepareizu iestatījumu gadījumā vispār nepaliktu bez iespējas kaut ko ieraudzīt uz ekrāna, kā tas ir arī dažiem citiem media pleijeriem.

 

Ja vien tur var ko līdzēt, es mēģinātu eksperimentēt ar Pan&Scan.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ko dos tas pilnais SCART?

Ja vien tur var ko līdzēt, es mēģinātu eksperimentēt ar Pan&Scan.

1.Pilnais SCART nodrošina TV pārslēgšanos no 4:3 uz 16:9, tad kad TV3 tos mētā uz priekšu un atpakaļ.

2.Tieši to arī pirmīt ieteicu.

Link to comment
Share on other sites

Tas jau arī ir tas ko sauc par WSS singālu. Gandrīz vai garantēju, ka šīs klases aparāts nekādu WSS laukā nedod. Ja vien nav noblombēts, prātīgāk paraut vaļā pašu aparātu un pārliecināties, ka pašā uztvērējā SCART štepselim ligzdai no otrās puses pienāk tikai minimums.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Tas jau arī ir tas ko sauc par WSS singālu. Gandrīz vai garantēju, ka šīs klases aparāts nekādu WSS laukā nedod.

Dod gan un pat darbojas!

Link to comment
Share on other sites

No Tavas mutes ķīnieša ausī :spell:

Lai Baigais Janka pārbauda, tad manīs.

 

Un tad vēl ir jautājums, vai TV saprot WSS.

Labots - IpMan
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

-> Stepselis

 

Tā Tu arī nepateici, pie kādiem tieši 'Aspect Ratio' un 'Resolution' iestellejumiem Tev šancē normāli.

SCART ir pilnais, nu, tagad provēju tur visus iestādījumus pēc kārtas mainīt :)

 

Link to comment
Share on other sites

Man strādā ar 4:3 Letter Box un max.izšķirtspēju 1080i. CRT televizors ar automātisku 4:3 un 16:9 pārslēgšanos, ko nodrošina SCART.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau super uztvērējs par 20 Ls, manam tikai HDMI savienojumam var izvēlēties 1080i, pa SCART tajā laikā pat RGB signāls nav pieejams :)

Link to comment
Share on other sites

CRT televizoram izšķirtspējās jau nu atšķirību neredzēs. Bet no tā agregāta var skatīties arī HD filmas, tāpēc izmantoju max. izšķirtspēju.

Link to comment
Share on other sites

Pag pag - ko tad autors grib redzeēt uz tā 4:3 TV ? - ka tad savādāk var skatīties 16:9 uz tāda TV ja ne ar melnām malām augšā / apakšā vai arī nogrieztiem sāniem.

Cita iespēja tak nepastāv uz 4:3 TV.

Jeb es kaut ko nesaprotu? Ja TV butu 16:9, tad varētu tur domāt kāpēc nepareizi rāda, bet šājā daījumā jau nekas cits nemaz nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Pareizi - jābūt melnām malām augšā un apakšā (un to arī gribu), bet ir gar sāniem :) Tas par 4:3 letter box. Visos pārējos režīmos izskatās vienādi - bilde pa pilnu ekrānu, bet sānu malas nogrieztas. Laikam jau TV būs pie vainas, kauču ar pulti tos 4:3 un 16:9 spaidot var bildi izmainīt, bet, cik nu muteri spīdzināju, lai informāciju dod, ta TV6 skatoties viņai tur tomēr nekas automātā nelēkājot (šiem tak bija, ka visu laiku slēgajās - filmā vienā formātā, reklāma citā, utt.?).

Tagad cita nelaime - muterīte dod mājienus, ka man jauns TV jāpērk, lai viņa manu veco varētu savākt :)

Link to comment
Share on other sites

laukos sievas vecaaki pirms kaada laicinja nopirka ~peedeejo no Shitsung CRT (ar iiso trubu)

uz vinja 16:9 nesleegaajas izmantojot pilno SCARTu, naacaas uz driima iestatiit saanu malu apcirshanu 16:9 signaaliem

Link to comment
Share on other sites

Kā ar šo aparātu var skatīties TV6? Specenē par Conax nekas nav minēts...

Diagnostikai ieteiktu aparātu pieslēgt pie cita CRT televizora - varbūt NOT ONLY uztvērējs brāķis.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Manā gadījumā CONAX ņi pričom - ir BaltCom kabelis, pa kuriem uz TV pusi visi kanāli gāžas "normālās" frekvencēs un nekodēti.

Nu, vajadzēs jau, kad rokas aizies, to dampi piešaut pie savējā TV.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Imantā. Ir digitālais pieslēgums. Slēdz klāt, ko gribi - vai nu digitālo kasti - tad visi servisi (vairākas valodas, EPG utt.) pieejami, jebšu spraud pa taisno TV - pāris kanālu mazāk, kā digitālajai, bet ir.

Link to comment
Share on other sites

Vai te netiek jaukta analogā ar DTV? Baltkomā pa to pašu kabeli iet gan ~60 analogie, gan 130 digitālie kanāli un nav nekādas starpības vai DTV pieslēgts STB uztvērējs vai pa taisno TV - abos gadījumos tiek atrasti visi kanāli un ir valodas izvēles iespējas un EPG, tikai kodēto kanālu skatīšanai ir vajadzīga viedkarte un attiecīgi CONAX, EPG var redzēt visiem kanāliem arī bez viedkartes ievietošanas.

Bet NOT ONLY TV Digital Receiver aprakstā tiešām nekas nav minēts par CONAX, vai ar to vispār var kodētos kanālus skatīties?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Jap. Akurāt tā ir. Kā rezultātā Conax štelles attiecībā uz šito aparātu man nav aktuālas.

Link to comment
Share on other sites

Joka pēc vari paņemt kādu DVD pleijeri ar attiecīgām izejām un pāris diskus, ar 4:3 formāta bildi un 16:9 bildi, Ko tad tas TV "saka" ? Varbūt TV nav pie vainas, bet gan tas uzvērējs, nejēdz korekti bildi padot uz izeju.

Link to comment
Share on other sites

TV Tev nebūs vainīgs!

Ja digitālos kanālus dabū no kabeļa, tad pārbaudei iespraud kādu antenu, un dabū kanālus no gaisa. Iespējams, tādu signālu kabeļtelevīzijas operators dod speciāli, lai uz jaunajiem 16:9 TV, cilvēki neskatītos varžuģīmjus.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Da nē, ar TV es neko kabeļos netaisos pārbaudīt :) TV neiet caur to kasti, lai muterei galvu nejauktu - tikai usb. Antenas kabelis pie TV, to skatās defaultā. Kaštele pie SCART - kā ieslēdz, tā filmu režīms. Nu, pagaidām viņa skatās ar tām apgrieztajām sānu malām, it kā neprotestē. Kauču kad, kad rokas aizies, tad jāprovē būs pie sava TV piešaut. Man ar ir 4:3, pat vecāks kā muterītei, bet lielāks pēc diognāles un glaunāks :) Savulaik ar Kiss DP-1000 DVD atskaņotāju ar čakarējos, kamēr pareizu 4:3 Letter Boxu dabūju, gan TV kruķīju setingos, gan Kiss-u, bet - vismaz dabūju. Tagad ir Philips DVD raksteklis/atskaņotājs ar USB - ar to viss aizgāja uzreizi un bez problēmām. Tā kā, ja kauču kas neštimmēs, ta vismaz TV nebūs vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, tīri informācijai - vaina izrādījās firmvārē. Sasteiguši vai bija. Novilku no viņu lapas pēdejo, uzstellēju, un tagad viss notiekas, kā nākas. Parādījās arī vēl jauni aspect ratio, tipa, '16:9 Pilar' un '16:9 Pan&Scan', kas man gan nav aktuāli, jo iraid TV 4:3.

Nu, par tādu naudu - agregāts bez vainas :).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...