Jump to content

interesanta stratēģija


zhakal
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Meklēju stratēģiju līdzīgu Tropico. ar vārdu līdzīgs es domāju spēli, pie kuras piesēžoties uzreiz esi dzīvē. Nav jāiet nekādi milzum garie tutoriāļi, nav jāgaida tālākas misijas, lai atvērtu kādas ēkas. Vienkārši viss ir jau no sākuma. līdzīgi kā šahā, ka ir visas figūras, atkarīgs tikai tas, kā tās māki pielietot. Iesakiet un cerams, ka domu sapratāt.

P.S. Tropico 4 beidzu spēlēt, jo dators īsti nevilka, tā kā būtu labāk, ja stratēģija būtu mazliet vecāka gadu gājuma ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirmais prata ienaca Knights of honor, noteikti varu ieteikt Victoria 1/2, Hearts of iron, Europa universalis. Pedejas trijas ir mazliet japiesaujas pasam jo nekadi ipasie tutoriali skiet nebija, un nezinu vai atbilst tavam prasibam, bet noteikti uz tava kompja ies un saubos vai nozelosi ja tomer pameginasi.

 

Paliek Age of empires serija, Age of mythology. Vairak neko neatceros. Kads stils tiesi interese RTS, Turn-Based?

Link to comment
Share on other sites

Oke tad varu ieteikt Temple of elemental evil. Paveca, bet man vēl joprojām patīk. Kad dabūju, skolu nobastoju nedēļu, lai izietu.

Vecais labais X Com Ufo Defense. Jagged Alliance 2, Disciples, Silent Storm, Age of Wonders, Civilizāciju un protams Total War sērija. Tās laikam aptuveni visas ko spēju atcerēties un nav kauns ieteikt.

Pamēģini (ja saproti ko domāju :D ) un ja patīk nopērc.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Tropico 4 beidzu spēlēt, jo dators īsti nevilka, tā kā būtu labāk, ja stratēģija būtu mazliet vecāka gadu gājuma ;)

Ja Tropico pat ar ultra LOW settingiem nevelk, tad jau man liekas, ka ar to izvēli tev būs pavisam švaki. (nezinu vai tasi ir tavs gadījums)

Viens variants, kas varbūt tev patiktu ir SimCity4. Diezgan interesanta un lipīga spēle (vismaz man). Ar lielām kartēm un attīstītām pilsētām tev var rasties problēmas bet tā kopumā man šķiet jebkuršs kompis ir spējīgs viņu sagremot.

Nav ne vainas Medieval TW2, vienīgi tavā gadījumā tev būs jāstaigā pa eiropas karti, kas ir interesanti kādu laiku, bet ātri apnīk. Kaujas reālā laikā prasīs PC resursus.

nav jāgaida tālākas misijas, lai atvērtu kādas ēkas. Vienkārši viss ir jau no sākuma.

Atslēgas vārds: Cheats ;)

 

BTW: ieliec kompja specifiku, citādi tāda zīlēšana kafijas biezumos.

Labots - gringo
Link to comment
Share on other sites

Civilization 3/4, ja pavelk kompis tad ari 5

Jagged Alliance 2 ari silti iesaku

Transport Tycoon Deluxe

Pavisam vecs variants, bet nu loti laba spele Master of Magic (un tai biki sliktaks itka sekvels Age of Wonders)

Shogun: Total War ari vecs PC var tiri labi pavilkt un personigi man si dala patika vislabak no visam TW

Un tada ka strategija/RPG loti laba ir Commandos visas 3 dalas

Warcraft 2 :)

Command & Conquer

Dune 2 (loti veca, bet man loti patik veljoprojam)

Company of Heroes ari laikam skaitas strategija

Populous 2/3

 

Tas ari viss ko varu ieteikt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...
GatisK
(labots)

es labāk ieteiktu ''The witness''. kaut kas savādāks, bet barot smadzeni

pat tiem, kam ir laba loģiskā domāšana, būs ko pasvīst. pats vēl neesmu izgājis.

ja gribas kaut ko prastāku un vieglāk izejamu ir 500mb spēlītes no artifex mundi. visādi questi, patterni utt

Labots - GatisK
Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

Ja patīk online, tad varu ieteikt http://www.strongholdkingdoms.com

 

Pats kādu laiku spēlēju, bet tad pamainīju darbu kur nesanāk tik bieži pie pc sēdēt un pametu :(

 

Aizstāju planšetē ar Clash of Clans un Boom Beach, kas gan reālas stratēģijas ziņā nestāv klāt Strongholdam.

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

cossaks, generals, Tiberium wars, Rise of nations

Link to comment
Share on other sites

GatisK
(labots)

draugs spēlēja kaut kādu third person stratēģiju, izskatījās diez gan sakarīga, pie tam LAN spēlējama, kaut gan neesmi strongholda fans. ar stronghold salīdzinot pavisam kaut kas jauns. uzprasīšu kas tā bija, pēc tam iepostošu. pats esmu FPS fans.

Labots - GatisK
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...