Jump to content

Video kameras aizņemšanās/īre uz kādu laiku


Dexs
 Share

Recommended Posts

Labs vakars!

 

Vēršos pie Jums ar lūgumu izpalīdzēt manam draugam.

Situācija ir tāda, ka viņam ir vēlme sākt vienu projektu, kas ir saistīts ar web lapu, kas arī pēc sava satura būtu oriģināla Latvijas tirgū, bet problēma ir tāda, ka nav pieejama laba video kamera. Teiksiet, ej un veikalā nopērc, protams, bet šobrīd nav pieejami tādi finanšu līdzekļi, lai pirktu kameru, kuru varbūt nāktos izmantot kādus 2-3 mēnešus, jo nav 100% pārliecības par projekta veiksmīgu attīstību.

 

Tāpēc prasu visiem, kuriem stāv plauktā kamera, kuru Jūs reti izmantojat un krāj tikai putekļus. Piedāvāju no Jums uz laiku aizņemties/iznomāt protams sarunātu kādu atlīdzību un visus pārējos noteikumus. Par garantijām, ka nekas ļauns man nav padomā, tad gluži pases oriģinālu man dot negribētos, bet nu ja satiktos cilvēcīgi visu izrunātu, gan jau pārliecinātu, ka man nav nekādi ļauni nodomi.

 

Patiešam ceru uz Jūsu atsaucību.

 

Sūtiet lūdzu man PM ar sīkāku info saziņai ar cilvēku! Paldies par palīdzību!

Labots - Multimediju maniaks
Link to comment
Share on other sites

man ir kaut kāda panasonic mini DV. kuru praktiski vairs neizmantoju. bet kaut kas šamai notika, kad izvilku. kaut kāds elektronisks gļuks vai galva netīra - filmē melnu ekrānu. reāli ar to kādas 6-7 kasetes tik piefilmētas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...