Jump to content

Kā es ar BITE iekritu


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Mazs izklāsts.

 

Biju Bite klients, bet tad sanāca būt vietā kur Bitei zona nav, attiecīgi tika nolemts pāriet uz LMT. LMT pieteicos nr pārnešanai 23.jūlijā, kas nozīmēja to, ka 1.augustā stājas spēkā LMT līgums un nr atrodas LMt tīklā.

Paiet tagad augusts, pienāk septembris. Taisos maksāt rēķinus, skatos BITE atsūtījusi par augustu rēķinu.

Tomēr piestādīja rēķinu par 3h kurās es pat neko neveicu(1.augusta nakts, jo plkst 3.00 parasti nr pārnesas) 8.5ls

 

Pat Tele2 ir panācis pretī un nelika maksāt visu summu.

 

Tas tā, biedru zināšanai lai nauda makā ietaupās.

Labots - Bide
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Mērfija likums vēsta - "Atstāt vientiešiem viņu naudu ir amorāli". Līdz ar to tas ir tikai normāli, ka operatori kāš tos, kuri skraida mainīdami savus pieslēgumus u.c. lietas, un gaida, ka būs kāds, kurš viņiem ļaus visu laiku runāt par baltu velti.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāda tur apkāšana? Bite iekasē mēneša (ne kalendārā, bet kad aktivizēji plānu) sākumā. Līdz ar to tev nepaveicās ar pāriešanas datumu - jaunais mēnesis jau bija sācies.

Link to comment
Share on other sites

es kādreiz biju paķēris bites tel - nu tā lai savā starpā runātu "bezmaksas" atteicos pēc pāris copes izbraucieniem , kur ezera vidū nav zonas....domāju, ka kaut kas mainījies, bet laikam reģionos nav zona līdz šim :D

Link to comment
Share on other sites

Bite nemīl tos, kuri lauž līgumus. Caur paziņām personīgi pārbaudīts. Arī LMT gandrīz mani iegāza, kad gāju pie Bites, pēdējo rēķinu atsūtija pa pastu (kuru pastnieks neatnesa, tātad mana atbildība), nevis e-pastu, kā bija norunāts caur "mans LMT". Visi viņi (nezinu par tele2) čakarē pārbēdzējus. Tagad esmu pie Bites, zinu, ka "suka", bet vismaz par draudzīgu cenu. Esmu šur tur pa leišmales pļavām paganijies, bez mājas tīkla Bite zonas vēl neesmu palicis.

 

Karoče, kad maināt operatorus, pārlasiet savus līgumu, čekojiet "Latvijas Pasta" pastkastes adresēs, kuras tajos ietakstītas, u.t.t.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Paiet tagad augusts, pienāk septembris. Taisos maksāt rēķinus, skatos BITE atsūtījusi par augustu rēķinu.

Tomēr piestādīja rēķinu par 3h kurās es pat neko neveicu(1.augusta nakts, jo plkst 3.00 parasti nr pārnesas) 8.5ls

 

Kāds ir periods rēķinam un kurā datumā izrakstīts rēķins?

Link to comment
Share on other sites

par bites izvelešanos piekritu ka pilsetas ok bet no pilsetam nost ir murgs....pēdejā telefona zvana(kartejais no bites puses ar merķi parvilinat)kad pateicu ka tad kad bus zona tad lai kautko piedava bij atbilde mums ir 97% parklajums.kad pajautaju vai viņš runa par pilsetam kur ir tie 97% vai visu latviju dabuju strupu atbildi ka viņam tada statistika ir zinama un vis un uzreiz ar frazi tad jums laikam neinterese atvadijās :grin:

Link to comment
Share on other sites

Pārejot no LMT uz BITI, man arī sanāca saņemt divus rēķinus. LMT rēķinā bija aprēķināts cik konkrēti man jāmaksā par tām dažām dienām līdz pārējai. Takā ar LMT viss kārtībā. Par BITI varu teikt tikai to, ka pakalpojums atbilst cenai un, ja reiz gribu ietaupīt, tad arī nesūkstos, ka laukos problēmas ar zonu.

Link to comment
Share on other sites

Bite ir citāda kompānija, zona nav tās prioritāte, prioritāte ir lielāko apdzīvoto vietu (lasi Rīgas) iedzīvotāji, kas to pēc iespējas retāk

pamet. :fuck:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Njā, uz sakariem šoreiz gan kaut kā nav vēlme ietaupīt, ja no pilsētas izkraties ārā un paliec nesazvanāms, tad bitei, tiešām ir cita pieeja operatoru tirgu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

O-o

Cik ta daudz vietu ir, kur bitei nav zonas. Daži te dikti pārspīlē ar "kā ārā no pilsētas, tā zona 0" :stop:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vispār, nu jau mēnesi lietoju Biti un jāteic, ka ir švakāka pakalpojuma kvalitāte, ja salīdzina ar LMT.

Nezinu, kas ir ar internetiem un citām fīčām, bet sarunas pat pilsētā mēdz raustīties - cilvēks otrā galā runā un es no tā visa dzirdu katru otro vārdu. Šodien vien man tā gadījās divas reizes. Vienreiz Rīgas centrā, otreiz Vecāķos, jūras krastā.

Vairākas reizes ir bijis arī tā, ka manam telefona aparātam rādās pilna zona, bet neviens mani nevar sazvanīt - tipa mans telefons izslēgts/ārpus zonas/aizņemts.

 

Sāku apjaust, kur rodās cenu starpības.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Da daži te stāsta vecās pasakas par Biti. Pa trim mēnešiem, kopš esmu pie bites, nav sanācis nonākt bezzonā. Autoram. Savulaik uz biti biju bezgala nikns. jo manus paziņas tie pamanījās pamatīgi pačakarēt. Toreiz arī rakstīju šeit. Tad adbijdēja lietotājs, ar vārdu BITE. Viņš ieteica rakstīt uz bites info emailu. Tas toreiz atrisināja viņu problēmas un solijās noņemt parāda inkaso, kurš bija nepamatots. Tagad laikam uz biti tik daudzi močī, ka tas Bite users šeit vairs nečiepst. Žēl...

 

Krishius, Nianses ir, bet tik traki, kā Tu raksti, man nav. Man Nokia. Vēl nav bijis ka nevar/nevaru sazvanīt.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es pie bites esmu gandrīz no paša sākuma kā viņi parādījās, gribu dzirdēt, kur tad ir tās bezzonas vietas? :D

Nedzīvoju pilsētā, pa visu šo laiku ir bijušas kādas divas problēmas ar zonu, vienu no tām atceros, ka bite personīgi atvainojās un iedeva vēl 100mb uz viņu rēķina izmantot...

Nebūtu tele2 netālu no mājās nesen palaiduši torni, par viņiem gan varētu puslapu... a lmt pēdējā laikā vsp dzīvo tikai uz lauriem, tikai stāsta par savu sakaru kvalitāti, bet uzlabojumi tiek veikti ļoti reti

edit: ggg97 a kapēc, lai nepārietu? Es arī beidzot jūtos laimīgs, ka par mazu samaksu nav jāseko līdzi kam un cik zvanies, konkrēti runāju par bite 3,5/8,5. A tā ar tiem savējiem vai ko tur vienmēr bija jāseko līdzi vai tik čoms nav nomainījis operatoru... un mēneša beigās smaids līdz ausīm par pāris nepareiziem zvaniem :D

Labots - duksis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man nav nekaadu pretenziju pret biti. Nu ja nav zonas tad tad nav vinjas tur. Sanaaca man par 3h 8.50 nu sanaaca. Viss jau likumiigi ir, bet vai cilveeciigi (citaaada kompaanija zinies)? Zināja, ka pāreja tiek veikta. :)

 

Slēdzam ciet.

Link to comment
Share on other sites

Man Imantā 5 dzīvoklī nav zonas, jāiet pie virtuves loga lai runātu. Nenormāli kruta! Zonas nav (lēkā zona, raustās saruna) nevienam laimīgajam LMT īpašniekam, kas bijis pie manis zonas īsti nav...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu re, nu tad priekā!

 

Man iesākumā bija problēma ar biti, ka Rīgas pasažieru dzelzceļa stacijā, vilcienā, nevārēju normāli pieslēgties netam. Tagad, kādas 2-3 nedēļas šī problēma ir atrisinājusies un savas avīzes varu lasīt arī tur. Tākā nekas nestāv uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

man gan sanāca interesanti ar lmt iekrist. būdams klients, aptuveni 6 gadus (lmt), piegriezās maksāt tos 7 latus mēnesī un pārgāju ar savu numuru uz biti, tas viss jau tika kārtots ap 10. datumu, pāriešana notika līdz 17. ja nemaldos. LMT piestādīja pilnu rēķinu (oktobrī šķiet jau) un šomēnes vel atnāca kaut kādi mistiskie 8ls par numuru. labi, tas man pofig, ka tikai no viņiem vaļā.

Link to comment
Share on other sites

par bites bezzonu:

nu nāzinu, nāzinu - ikdienā darba lmt hvz kāds pieslēgums, privātām vajadzībām bifir karte savulaik iegādāta.

dažu km attālumā no leišrobežas bifri zona ir vienmēr, pat privātmājas pagrabā, kur lmt jau sāk uzdot se eksistenciālisma pamatjautājumus: "kur es esmu? kas es esmu? un kāpēs ES!?" (varbūt tas tādēļ, ka reiz netīšām bifri simu ar visu telefonu veļasmašīnā izmazgāju un agregāts saprata, ka ar šito maniaku labāk pa labam...?)

bet tā, manām pieticīgajām vajadzībām abi labi - darba lietām lmt ok, jo tas arī lielākai daļai klientu;

aber brīvā laikā, pālī esot, mēģināt artikulēti sakontaktēties ar veciem pudelesbrāļiem, var arī ar bifri

Link to comment
Share on other sites

... šomēnes vel atnāca kaut kādi mistiskie 8ls par numuru. labi, tas man pofig, ka tikai no viņiem vaļā.

Labāk piezvani viņiem un noskaidro, savādāk uzsūtīs inkaso, tad būs sarežģītāk.

Link to comment
Share on other sites

Bitei daudz kur nav zonas Latgalē, tā kā dažreiz gadās tur būt, tad arī šis operators diemžēl neder.

Sarunām lietoju LMT, bet pierīgā mobilais internets gan no bites iet ok.

Link to comment
Share on other sites

Esmu izbruakājis Lv krustu šķērsu, pāris vietās tik zona biFri kartie ir pazudusi (nevajag lietot līkus telefonus!)

Arī nav problēmu zvanīt uz ārzemēm, bratans bieži norvēģijā, somijā, iguanijā, lietuvā. Es zvanu visur bezmaksas, baltijā savstarpēji neko nekāš, tālāk skandināvija 8sant viņam kās, man po!

 

Arī bites internets iet kā vajag laukos!

Labots - Arhajs
Link to comment
Share on other sites

Arī nav problēmu zvanīt uz ārzemēm, bratans bieži norvēģijā, somijā, iguanijā, lietuvā. Es zvanu visur bezmaksas, baltijā savstarpēji neko nekāš, tālāk skandināvija 8sant viņam kās, man po!

 

Atvaino, bet, es nesaprotu kā var bezmaksas zvanīt uz Norvēģiju vai Somiju, vienīgais izskaidrojums, ka tavs bratans ar LV karti ir tai Norvēģijā/Somijā un viņam kāš tos 8-9sant/min, bet Tev neko.

Un otrs kā var zvanīt no Lietuvas uz LV par brīvu, ja Tu zvani uz Lietuvu LV Bites klientam tikai tad ir par brīvu.

Link to comment
Share on other sites

Pārlasi vēlriez, tad sapratīsi.

Skaidrs, ka viņš tur ir ar Lv bifri karti un viņam kās tos 8, to arī rakstiju!

Link to comment
Share on other sites

Es zvanu visur bezmaksas, baltijā savstarpēji neko nekāš, tālāk

 

Te nu Tev kļūda - kā var savstarpēji sarunāties ar Lietuvu par brīvu, atbilde - nevar gan.

 

Bet par to Somiju, Norvēģiju, jā pārlasīju, Tu tā nesakarīgi sarakstīji, bet Tev taisnība.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Laikam jau ja skatās uz Price/Performance, tad kaut kā sanāk, ka kvalitāte ir atbilstoša cenai. Citāda kompānija, citāda cena un citāda kvalitāte. :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Labāk piezvani viņiem un noskaidro, savādāk uzsūtīs inkaso, tad būs sarežģītāk.

tas jau tika nomaksāts ar nolūku, ka tikai tikt no viņiem vaļā un varētu dzīvot turpmāk mierīgi, nedomājot kur & kā zvanīt/skraidīt.

Link to comment
Share on other sites

Esmu izbruakājis Lv krustu šķērsu, pāris vietās tik zona biFri kartie ir pazudusi (nevajag lietot līkus telefonus!)

Arī nav problēmu zvanīt uz ārzemēm, bratans bieži norvēģijā, somijā, iguanijā, lietuvā. Es zvanu visur bezmaksas, baltijā savstarpēji neko nekāš, tālāk skandināvija 8sant viņam kās, man po!

 

Arī bites internets iet kā vajag laukos!

 

Nu laikam maz esi krustu šķērsu braukājis, ja tik pārliecinoši slavē bites zonu laukos :grin:

Link to comment
Share on other sites

Nevienam operatoram nav 100% pārklājums. ~30km attālumā no Rīgas varu parādīt vairākas vietas, kur nebūs zonas vienam, vairākiem vai visiem operatoriem. Visiem operatoriem ir melnie caurumi, un nevajag tur ne operatorus ne aparātus vainot, jo ir neiespējami (ekonomiski neizdevīgi) novietot bāzes stacijas tā, lai būtu 100% pārklājumus visās ielejās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par bites zonu zvaniem nevar sudzeties,bet mobilais nets gan shiem shvaks,tiklidz ir kaut metru aiz pilsetas robezhas,3G pazud un ar EDGE jaamokaas.Telefonam veel taa,bet datoram-vienkarshi shausmas

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...