Jump to content

Canon PIXMA MP250 kartridži


TasEsmuEss
 Share

Recommended Posts

SveikI!

 

Lieta tāda, ka man printerim ir beigusies krāsa. Nāk iekšā CL-511 un PG-510 kartridži.

 

Likt iekšā esot ieteicams kaut kādu tur krāsaino CL-513, kurš veiaklā maksā pie 18 Ls. Melnais maksā tas PG-510 kaut kur 14 s veikalā, bet man arī ieteica pilnāku, kurš maksā vairāk.

 

Kopā sanāk, ka man pa krāsu jāsamaksā ~30 Ls ( +/- 2), bet jauns printeris maksā 27 LS ar visiem kārtridžiem.

 

Kas būtu izdevīgāk, pirkt jaunu printeri, vai labāk tinti un riskēt, ka pēc pus gada var "izbeigties" pats printeris?

 

Uzpildīt arī var, bet viņam 'galvas' nāk iekšā kasetē un mēdzot ļoti ātri nojukt kaut kas tur.

Link to comment
Share on other sites

a) Pērkot jaunu printeri kārtridžos tinte būs ~ 60% no to resursa. Ražotājs ar nav muļķis ;)

 

b) Bullsht - šitie pildās uz vella paraušanu ja rokas nav līkas, tad to var darīt pats.

 

Un tieši labi, ka galvas nāk kasetē, jo ja tu riskētu ar pildīšanu nosvilināt tādu galvu, kas nāk citos Canon modeļos un Epsonos, tad gan pasākums būtu Tirzā... :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

A man Epsoni nepatīk, man pēc pus gada visas lapas skenējās iekšā GAIŠI ZILAS un kopējās arī (ja B/W tad pelēkas) un garantijā teica, ka printeris nav domāts, lai skenētu iekšā biezos ģimenes albumus, grāmatas utt. :D

 

BEt veikalā jau tirgo tos pašus tonerus ar 60% tintes, tie ar citiem numuriem (pilnākie kā minēju) arī maksā attiecīgi 'Pilnāk' :D

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

neesmu skops, man vienkārši nav kaudze naudas pašlaik, bet skolai tā tinte ir vajadzīga :D

Link to comment
Share on other sites

Nesaprati pamatideju - iekšā esošie kārtridži ir aļa demo -

Ja standartā atsevišķi pirkts PG-510 kārtridžs ir paredzēts ~200 teksta lapām, tad pērkot printeri tur esošie kārtridži vilks apmēram ~ 100 lapas. (60%)

 

PG-512 un 513 skaitās lielie tilpumi. - attiecīgi ~ 400 Lpp.

 

Ražotājs nepelna uz iekārtu bet uz izejmateriālu ;) Un tieši tāpēc arī neražo ar pilnām tintēm/toneriem, lai nepirktu visu laiku jaunu printeri, jo to ražošanas izmaksas ir dārgākas un mazāks ieguvums, savukārt kārtriži ražotājam maksā faktiski kapeikas ;)

 

 

Un vispār - skaties PM

Link to comment
Share on other sites

Nesaprati pamatideju - iekšā esošie kārtridži ir aļa demo

nebūs taisnība attiecībā uz konkrēto modeli un canon tinteniekiem vispār, tie nav nekādi starter, bet gan standarta ietilpības kārtridži, dārgākie parasti ir ar 40-70% vairāk tintes un skaitās lielās ietilpības (hp lieto xl apzīmējumu), pats taču var izrēķināt pēc cenas un kārtridža specenes, kuri izdevīgāki, parasti lielie

nav īsti skaidrs, ar ko autors riskē pēc pusgada, ja tiem printeriem standarta garantija

bet nu parastais patērētāja piegājiens, vispirms nopirkt printeri, un pēc tam šausmināties par izejmateriālu cenām, tā vietā lai vispirms noskaidrotu, kas izdevīgāks un piemērotāks nepieciešamajiem apjomiem un vajadzībām

Link to comment
Share on other sites

nnoname,

 

es runāju par kārtridžiem, kas atrodas iekšā pērkot printeri. Nu negribas ticēt ka Kanons būs tik visžēlīgs un jau no rūpnīcas liks iekšā kārtridžus ar normālu kapacitāti.

 

Par piemēru - Samsung ML-1660 - Kasete, kas nāk līdzi, paredzēta ~ 700 lapām, jauna 1042 kasete - 1500 lapām kas skaitās standarta resurss. Tiesa, šeit iet runa par lāzernieku un toneri nevis tinti.

Tā teikt - padrukāji, pamēģināji? Drukāt vajag? Vajag - nu ta skrien un pērc jaunu kaseti ar standarta kapacitāti 1500 lapām.

(Opiciāla ražotāja info)

 

Var jau būt ka maldos attiecībā uz Kanona biznesa politiku un ar pirmajiem kārtrižiem var izdrukāt ekvivalentu apjomu tam, kuru lietotājs iegūst pērkot standarta kārtridžus (510 un 511) jaunus. :>

Labots - Red
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

maldies, šo muļķošanas politiku kāreiz ieviesa samsungs, un citi pēc kāda laika sāka sekot līdzi, canonam starter kārtridži ir tikai dažos pēdējos lāzernieku modeļos

Link to comment
Share on other sites

Par lāzerniekiem nepateikšu, bet, tas ka Canon tintenieku kastēs liek iekšā demo kartridžus, ir sena patiesība. To jau lietošanas instrukcijā neraksta! :stink: Cits fakts ir tas, ka 99% to nepamana..

P.S. Info no Canon dīleriem..

Link to comment
Share on other sites

pārbaudi savu "canon dīleru" info, komplektā nākošo kārtridžu ietilpību var uzzināt gan ražotāja mājaslapā, gan uz izstrādājuma iepakojuma dooh

un tas attiecas uz visiem ražotājiem, ne tikai kwanonu

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos (kaut kas iz atmiņas + sagooglēts, kaut kas tikai sagooglēts), tad

* PG-510 - 9ml

* PG-512 - 15ml

* CL-511 - 9ml

* CL-513 - 13ml

 

Tagad cenas iz salidzini.lv:

* PG-510 - 7 Ls

* PG-512 - 11 Ls

* CL-511 - 11 Ls

* CL-513 - 14 Ls

 

Tātad varianti:

* printeris + skeneris ar PG-510 (9ml) + CL-511 (9ml) par 25 Ls

* PG-512 (15ml) + CL-513 (13ml) par 25 Ls

* PG-510 (9ml) + CL-511 (9ml) par 18 Ls

 

Grozies kā gribi, bet pirkt jaunu printeri iznāk izdevīgāk vien tad, ja vecais ir bojāts, vai arī ja vajag ko labāku/funkcionālāku...

 

Likt oriģinālos kartridžus (nelietotus no Canon) nevajadzētu būt riskanti - printeri tak ir paredzēti nomaināmu kartridžu lietošanai. Ja vien rokas neaug no vienas vietas un ja kartridžus nemēģina dabūt iekšā ar āmuru, tad neko tur nevar sačakarēt.

 

Ja ir baigās problēmas ar naudām, tad var likt tikai melno tinti - tas, ka printeris ir krāsains, nenozīmē, ka obligāti jālieto krāsaino tinti. Nedomāju, ka pasniedzējiem būs iebildumi :)

 

PG-510 vai PG-512 - atkarīgs no drukāšanas daudzuma un maka biezuma. Pie salidzini.lv dotajām cenām atšķirība cenā par mililitru PG-510 un PG-512 gadījumā ir pietiekami niecīga (~5%), lai tas nebūtu noteicošais faktors.

Link to comment
Share on other sites

pārbaudi savu "canon dīleru" info, komplektā nākošo kārtridžu ietilpību var uzzināt gan ražotāja mājaslapā, gan uz izstrādājuma iepakojuma dooh

un tas attiecas uz visiem ražotājiem, ne tikai kwanonu

Cienītais, tev vajag, tu arī pārbaudi.. nu nav man gribēšanas te kaut ko pierādīt puņķainam zaļknābim.. :swoon2:

Link to comment
Share on other sites

pilnmēness iedarbojas ? nav man jāpārbauda zināmi fakti, tev gan vajadzētu atturēties no nepārbaudītu muļķību postēšanas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...