Jump to content

Domāju par Sony Walkman iegādi


Tomekks
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir pienācis laiks iegādāties kādu jaunu pleijeri, jo mans gadus nokalpojušais Meizu M6 ir beidzot atstiepis savas flacīgās kājeles.

Par cik nav ne jausmas uz ko skatīties un neko dārgu nevēlos, sanāk mest acis uz Sony Walkman NWZ S545: http://www.bhphotovideo.com/c/product/637679-REG/Sony_NWZ_S545BLK_16GB_S_Series_Walkman.html

 

Mani galvenais interesē laba skaņas kvalitāte [ jā, 60Ls arī tādu spēj sniegt ] un lai neizskatās pēc akmeņa.

Varbūt jūs spējat dot kādus padomus pleijera iegādei, kam skaņas kvalitāte būtu pat baudāma [ vēlam līdz/ap 60Ls ]?

 

Būtu super,

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz 100Ls par 16GB... neizklausās prātīgi.

 

Publika tepat forumā kādreiz par Sandisk fanoja. Clip+ maksā zem 25Ls, vēl 30Ls par 32GB microSDHC karti.

Link to comment
Share on other sites

Nu ne jau par gigabaitiem maksā, bet gan par skaņas kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vai tu ar to gribi teikt, ka izvēlētais Sony ir kaut kas ūberkruts skaņas ziņā?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lasāmviela, ceru, ka varēs ko saburtot!

Link to comment
Share on other sites

+1 par sansa clip+, kam skaņas kvalitāte ir virs vidējā un atbalsta flac, ogg.

Ņemot sony, maksāsi, pārmaksāsi par brendu, that's all.

Link to comment
Share on other sites

gribi kvalitati? PIesledz barokli pie cdroma un hujari autinjas ieksha :D

 

Zjaka minetais Sansa ir labs kvalitates/skanjas, bet minus ir ekrans, nepatik....

 

Walkmans ir labs variants

Ipod nano 5g -Ļoti labs variants neko pielit neko atnjemt http://support.apple.com/kb/sp569

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

Bet iPod ir ļoti piesaistīts pie iTunes, kas man personīgi riebjas līdz baltkvēlītēm.

Labi, lietoju MediaMonkey un iTunes tā mazā kramiņa lietošanai nav vajadzīgs. Bet es kaut kā principiāli pagaidām esmu noskaņots pret Apļe.

 

Sansa biju skatījies, bet man normāla ekrāna trūkums [ navigēšana apgrūtināta ] ir diezgan liels turn off. Tā jau biju tieši par to domājis.

Link to comment
Share on other sites

izmanto copytrans.... muzjakas kachashanai ieksha

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

[..] Bet es kaut kā principiāli pagaidām esmu noskaņots pret Apļe.
Nu tad, kā saka, pats vainīgs..

 

Apple ražotie mūzikas pleijeri parasti testos un pēc klausītāju feedback vadoties, price/performance/quality ziņā ir vieni no labākajiem/klausāmākajiem (ar atbilstošu stereo garnitūru, protams), ērtākajiem un ilgspēlējošākajiem aparātiem.

Link to comment
Share on other sites

ir protams ābolam vairāki pozitīvi aspekti (izņemot p/p un ilgspēlējību), bet alerģiju pret itunes un atskaņotāja ui varu pilnībā saprast, normālie tiešām lietojamie ir 5g classic un 2g nano, kuriem var uzlikt rockbox

Link to comment
Share on other sites

Kāds vēl rock box, nano 5g ir super lietojams aparats

 

Nokacha http://www.copytrans.net/ lade viekrashi muziku ieksha

 

EDIT by Art: nelamāties, lūdzu..

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Pat ja es gribētu ņemt īPodu nano 5G, tad šamos jaunus pa aptuveni 60-75Ls nemaz nevar iegādāties. Un lietotu pirkt man ir nedaudz bailes.

Par sūtīšanu no ārzemēm vispār nav ne runas, jo 10Ls + vēl atstātu pastā kā muitas nodokli.

Link to comment
Share on other sites

Lietotu nav nekādas problēmas pirkt, pirms pirkšanas visu pārbaudi un viss, ja esi tik bailīgs, tad lūdzu atstāj veikalā uz pusi lielāku summu un miers.

Link to comment
Share on other sites

Ir vienreiz spaidīts tāds normāls .....

 

bet nano 5g ir labaks

Link to comment
Share on other sites

Esmu par Sansa Clip+.Pašam tāds viens ir mājās.Ērts,maksā maz un skaņas kvalitāte arī laba.Protams lielā mērā atkarīgs no tā,kāds bitrate ir dziesmām(starp 128 un 320 ir atšķirība).Tākā,esmu par.

Sansa Clip+,+16GB atmiņas karte(pilnīgi pietiek),+normālas In-Ear austiņas=tie paši 60-70 lati.

Link to comment
Share on other sites

par to Walkmanu ir kādas atsauksmes?

par jauno S sēriju nezinu, bet E sērijai sākuši likt volume cap eiropas modeļiem (ko gan var norubīt, bet uz fm radio rēķina), tā ka ļoti vēlams pārbaudīt ar lietojamajām ausīm, vai būs pietiekams skaļums

edit: apskatījos speceni, izejas jauda jamam 5mW, tā ka diez kas nav

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es ieteiktu apskatīties kaut ko no Cowon. Skaņas kvalitātes ziņā reti kurš aparāts pārspēj viņu ražojumus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vienalga ko pirksi, visiem austiņas ir jāmet miskastē un jāpērk citas, protams labākas :D

Sansa clp+, nopērkot, paliks teju 40 ls priekš austiņām.

Labi, liksim mierā sansu, ja jau nepatīk, bet nu vienalga atceries par austiņām.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...