Jump to content

Nikon DSLR KIT meklējumos


Oskatro
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

lieta tāda kad esmu pārdevis savu Nikon D40, taču izlēmu paturēt zibeni SB600 un AF-S Nikon 70-300 VR, pagaidām lūkojos pēc Nikon kita, ar domu vēlāk pēc mēnesi, diviem piepirkt vēl stiklu, taču par to vēlāk... esmu izlēmis kad noteikti vajadzētu filmēšanas opciju klāt un naudiņās + / - 500 Ls (100 +/-) , bet kādu lai ņem un starp ko jāizvēlās tiešām nezinu, tapēc izdomāju forumā pajautāt...

varbūt jūs vēl zinātu kādus jautājumus man uzdot uz kuriem atbildot tiktu pie galarezultāta ?

paldies jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

Varbūt apvaicājies vēl fotoblog.lv - tomēr specifiskāka vietne, un vēl vairāk zinošo par tēmu nekā šeit apgrozās..

Link to comment
Share on other sites

nekāda lielā izvēle jau nav. d90 un d5100. ja pareizi atceros, d5100 kits oficiāli ir tikai ar vinu objektīvu 18-55. d90 var būt arī 18- 105, bet nu tas , laikam , neierakstās tavos 500 un pat plus, iespējams. es kā 80 fans , izvēlētos 90un ar 18 - 105. ir takš simts un vins links līdzīgs http://www.dcresource.com/reviews/nikon/d90-review/index.shtml . ir tur 5100 arī. lasi ,pēti , domā.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt apvaicājies vēl fotoblog.lv - tomēr specifiskāka vietne, un vēl vairāk zinošo par tēmu nekā šeit apgrozās..

jau mēģināju bet tur papucīšiem ragi izauguši un to vien dara kā asprātības dzen un savus fotobotāniķu jociņus, lai vai kā paldies par ieteikumu

var iegriezties arī fotosiena.lv

tur problēma ar reģistrēšanos jau veselu nedēļu gaidu kad kāds vispār mani apstiprinās....

Link to comment
Share on other sites

  • nu tad paložņā pa kādu nikon forumu, bez reģistrācijas. palasīt jau var. un kā jau teicu, sevišķi liela izvēle nav. 5100 un 90. 3000 un 60 līmeni zemāk, 7000 un 300 augstāk. letākas un dārgākas par minētajiem 500lvl. runā 5100 esot labāka par 90, tikai... stiklu ierobežojums . autofocus only with AF-S lenses. tas nozīmē biku dārgāk un mazāku izvēli. vai čakarēšanos manuāli. ja ir laiks ok, bet ja ātri, suns aizskrējis. viena aste bildē. pareizāk pat nebūs tas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...