Jump to content

Intel GMA 915 draiveri


TasEsmuEss
 Share

Recommended Posts

Cau. Ieladeju Windows 7. Vajadzigs integretajai kartei draiveris, jo paslaik atpaziist kaa generic PnP monitor un ekraans drausmiigi mirgo, taa ka acis mezgas ara.

 

Intel GMA 915.

 

Ir k'adi risinajumi ka uzlikt vismaz refresh rate uz 85 Hz?

 

Izskirtspejas piedava veselu kaudzi, bet refresh rate nepiedaavaa nevienu izmainiit.

 

vajadziigs tas draiveris, kura itkaa neesot. kaadi risinaajumi?

Link to comment
Share on other sites

prieks windows 7 nav nekur.

 

Sistēmas plates nosaukums Gigabyte GA-8I915ME-GL

 

Videokartes īpašības

Ierīces apraksts Intel® 82915G/GV/910GL Express Chipset Family

Adaptera rinda Intel® 82915G/GV/910GL Express Chipset

BIOS rinda Intel Video BIOS

Videoprocesora tips Intel® 82915G/GV/910GL Express Chipset

DAC tips Iekšējais

Atmiņas izmērs 128 MB

 

Uzstādītie draiveri

igxprd32 6.14.10.4764

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms priekš 915 čipseta uz Windows 7 draiveru nav. Man savulaik izdevās iebarot priekš xp domātos. Cik esmu lasījis dažiem kadriem ir izdevies ar 945 čipseta draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

nuu itkaa vajagot uzlikt lai necheko draiveri bet man raada piekluve liegta kad rakstu ieks cmd to kodu

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

WDDM draiveri liec virsū, jeb pareizāk sakot, to kas ir paredzēts priekš XP un iebaro caur sys manageri. Starpcitu, Inteļa lapā tas jau sen kā ir rakstīts.

 

LINKS

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Paldies, viens no 'siem linkiem str'ad'aja. Uzliku lai l'ad'e xp draiveri, uzmeta ka nepareia platforma un kompis pats peidaavaaja palaist ar iestatijumiem kuri straadaatu. tiesaam labi izdomaats ir sitas windows. veel tik jauzmet tilde lai ir garumzimes .

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Ja tev nevajag datorvārdnīcu, tad bez Tildes mierīgi var iztikt. Jau tagad, ja uzliksi Latvian QWERTY, nospiežot un turot labo Alt, garumzīmes un mīkstinājuma zīmes būs.

Labāk uzliec Apostrofs. Dara to gandrīz visu, ko Tilde, bet aizņēm daudz mazāk vietas.

http://laacz.lv/apostrofs/

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Ja tev nevajag datorvārdnīcu, tad bez Tildes mierīgi var iztikt. Jau tagad, ja uzliksi Latvian QWERTY, nospiežot un turot labo Alt, garumzīmes un mīkstinājuma zīmes būs.

Labāk uzliec Apostrofs. Dara to gandrīz visu, ko Tilde, bet aizņēm daudz mazāk vietas.

http://laacz.lv/apostrofs/

varbuut nākotnē. bet es to tildi pagāšgad nopirku... negribas lai mētājas bez pielietojuma. un ar alt nav parocīgi

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...