Jump to content

Tehnika,kas atskaņo i radio


spainiss2
 Share

Recommended Posts

Nu neizskatās diez ko nopietns tas verķis. Skaļrunis tikai viens, tikai austiņu izeja un pat ja no tās nāk stereo - vienalga vajag vēl kaut ko, pie kā pieslēgt. Der varbūt tikai kā virtuves radio.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, raiviic said:

Nu neizskatās diez ko nopietns tas verķis.

Nav arī iespēja pieslēgt ārējās tumbas, audio trakta pastiprinātājs nav uz lampām, svars ir mazāks kā vismaz normālie pāris desmiti kg! :D 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt šo kontu pačekot. Cilvis ir taisījis vairākus ineta radio uz KaRadio, Raspberry utt. Nu un vienu arī gatavo no Ķīnas bija nopircis un apskatus lika.

https://www.youtube.com/channel/UC0VDky_wJUJ6FV8dWx1vq5g/videos

 

P.S. Es arī vienu uz KaRadio ar ekrānu uztaisīju, nu jau gadu dēlam istabā darbojas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī KaRadio vairākās vietās strādā un to var vadīt caur dažādiem interfeisiem. Bet ja grib smukā korpusā un tā tālāk visu, kas nemētājas pa rokai atvilktnē, tad tāpat cipars salasīsies.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tas gan. Displejs ar wi-fi, kaut kāds pastiprinātājs, baroklis, korpuss un cena aug. Man pat bail rēķināt, cik beigās tas viss izmaksāja :) Bet pašam prieks par padarīto.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

KaRadio var sākt klausīties, kad ir tikai modulis ESP32, vislabāk Rower, ar paplašinātu PSRAM. Room bez PSRAM kādreiz maksāja 4€, vajag tikai RC ķēdīti un tīru , klusu barokli. Tad tālāk jau panesās un tagad arī PVN. Redzēs, kā ķīnieši to risinās pēc pirmā jūlija datuma.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , ggg97 teica:

kā ķīnieši to risinās pēc pirmā jūlija

Jau tagad risina - aizsūta no sākuma uz EE, pēc tam ar Omniva piegādā

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , ju teica:

aizsūta no sākuma uz EE

Tie ir atsevišķi gadījumi. Un tas nodoklis visā Eiropā būs, tā ka šis īsti nebūs risinājums. Vienīgais risinājums ir lokālās noliktavas Eiropā, kas jau ir tagad, bet tur piegādes maksa parasti daudz lielāka kā no Ķīnas. Tā, ka izmaksu ziņā tas pats vien sanāks, kā sūtīt no turienes un maksāt PVN. Vienīgi piegādes laika ziņā būs ieguvums.

Link to comment
Share on other sites

Es piemaksāju dažus € un izvēlos sūtīšanu ar termiņu līdz 27 dienām. Šādi sūtījumi pēdējā laikā parasti nāk caur EE, Omnivu.

Link to comment
Share on other sites

Daiļais
Pirms 49 minūtēm , Raimonds1 teica:

Vai vienkāršāk nav planšete, pastiprinātājs

Nav, man ir šāds koplekts, no rīta galīgi negribas čakarēties. Vai nu viena poga, vai nu nevajag.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ja kādu interesē. 

Var iegādāties vācu ražojuma interneta radioaparātu Auna IR-120. Pieejams divās krāsās (balta/melna). Ir arī tālvadības pults. Cena 45.00eur. Piegāde-5.00 (no LT noliktavas).

Sikāk: https://minaras.lv/nenaudota-auna-ir-120-interneto-radija.html

P.s. Ja kāds nopirks, padodiet ziņu vai labs aparāts.

Šim te, atšķirībā no Depo noperkamā verķa ir pults, ar kuru guļot var pārslēgt stacijas.

Sevišķi svarīgi tas ir tad,ja guli ar meiteni (vai puisi)un negribi viņu modināt mēģinot pārslēgties uz citu staciju.

Labots - base7
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , base7 teica:

P.s. Ja kāds nopirks, padodiet ziņu vai labs aparāts.

Kāds pados ziņu, ja leiši neapčakarēs - pasūtīju. ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atbalstītie audio formāti: MP3, WMA

 

99% pietiek ar atliektiem galiem., bet es esmu pasācis dažas stacijas klausīties AAC, kuras tādā formātā raida. Ķēķa rādžiņam vai modinātāj pulkstenim tas nav aktuāli, es klausos caur centriņu un resaku.

p.s.

Pardon! Citos avotos publicētā manuālī ir arī AAC.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Savulaik arī bija doma paņemt ko šādu, lai čerkstoņas vietā klausītos radio normālā kvalitātē. Beigās paņēmu Xiaomi Mi Smart speaker . Skaņas kvalitāte ok , lai arī tikai mono. Stacijas (tās kuras ir TuneIn radio)  var pārslēgt no telefona vai ar balss komandu. Var arī straumēt caur chromecast. Man gan stāv salikti scenāriji, ka no rīta ieslēdz vienu staciju, vēlāk pārslēdz uz citu vajadzīgajā skaļumā un vakarā izslēdzas. + visas citas padarīšanas, ko var darīt ar google balss asistenta palīdzību atbalstāmajās valodās (Lv to starpā neietilpst).

Link to comment
Share on other sites

14.05.2022. , 18:30, base7 teica:

vācu ražojuma interneta radioaparātu Auna IR-120

Vakar piegādāja. Pspēlējos - samērā sakarīgi skan priekš tās mazās kastes. Ir LV populārākās stacijas un tūkstošiem citu staciju pa žanriem un valstīm. No LV pietrūkst XO, Relax un Lounge, bet tas nu tā (kas nu ir tai Skytunes, tas ir). Kopumā esmu apmierināts, paldies par ieteikumu. ;) 

 

P.S. Cik zinu, Auna vispār ir ķīnietis, bet arī tur cena ir daudz lielāka.

Link to comment
Share on other sites

piedevām vēl briesmīgs ķīnietis..cik esmu redzējis viņu pārējo tehniku..vienkārši drausmas izpildījums.

Link to comment
Share on other sites

Pāris jautājumi.

Pulkstenis visu laiku displejā redzams, vai tikai standby režīmā? Var izmantot kā radiopulksteni? 

 

Uzliekot no rīta, lai pamostas no modinātāja, tajā režīmā nav iespējams regulēt radio skaņu? (Šitas reāli kretinē, jo arī AEG aparātiem kamēr skan radio Alarm režīmā, skaņas līmeni nevar mainīt).

 

 P.s. vai tās radio adreses nav iespējams manuāli pievienot caur media4 aplikāciju? Vismaz Amazone komentāros viens tā rakstīja.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , base7 teica:

Pāris jautājumi.

Vakarā apskatīšos.

 

P.S. Pasūtīju tur pa 35 tādu pašu baltu. Man apartamentos Saulkrastos viens retro tipa parastais FM rādžiņš izbeidzās - iemetīšu šādu. Īstenībā kruta - īrnieks no jebkuras valsts var savu radio klausīties. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
18.05.2022. , 08:00, base7 teica:

Pulkstenis visu laiku displejā redzams, vai tikai standby režīmā? Var izmantot kā radiopulksteni? 

Var pārslēgt lai rāda pulksteni, nevis staciju.

 

18.05.2022. , 08:00, base7 teica:

Uzliekot no rīta, lai pamostas no modinātāja, tajā režīmā nav iespējams regulēt radio skaņu? (Šitas reāli kretinē, jo arī AEG aparātiem kamēr skan radio Alarm režīmā, skaņas līmeni nevar mainīt).

Var iestatīt noklusēto skaļumu modinātājam un kad ieslēdzas, regulēt skaļumu. Kā modinātāja skaņu var iestatīt dažādus signālus vai kādu no favorite radio.

 

18.05.2022. , 08:00, base7 teica:

vai tās radio adreses nav iespējams manuāli pievienot caur media4 aplikāciju? Vismaz Amazone komentāros viens tā rakstīja.

Īsti neatradu Googlē. Iedod kādu linku palasīties. 

P.S. Rādžiņi pa to cenu ideāli. Paldies! ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

15.06.2022. , 11:28, Racer teica:

Rādžiņi pa to cenu ideāli.

Vari pateikt konkrētu modeli? Arī interesē.

Links vairs nedarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , ivo teica:

Links vairs nedarbojas.

@Racerabus nopirka, tādēļ links nedarbojas:D

Es te jau pāris dienas testēju to Camry modeli, kurš iekš Depo un visur citur nopērkams. Ok, pults viņam nav, bet pārējais ciešams. Skaņa ļoti laba priekš tāda verķa.

Caur mediaU aplikāciju var pievienot gandrīz visas stacijas. "Gandrīz", jo nekādīgi nevaru (vai nemāku) nevienu pieci.lv staciju piedabūt skanēt (ok, parastais piecītis man dzirdams uz FM) uz datora iekš mediaU viss notiek, kā palaiž uz tā Camry, visu laiku rāda connecting... un viss.

Testēju viņu kā radiopulksteni.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

15.06.2022. , 11:28, Racer teica:

Īsti neatradu Googlē. Iedod kādu linku palasīties. 

Atvainojos, nepareizi norādīju to aplikāciju. Pareizais nosaukums ir MyMediaU.

 

Ja tam Auna aparātam iekš menu ir MyMediaU aplikācija, tad vispirms uz datora atveram

https://www.mediayou.net/web/

Tālāk paņemam my mediaU (vajag reģistrēties), tālāk ir punkts *Manually Add a Station*, tur var ievadīt konkrētās online adreses linku, tad iekš Auna atveram to MyMediaU aplikācija un sarakstā jābūt pievienotajai stacijai. Tālak spiežam play (vai kas tur jāspiež) un klausāmies.

 

Es tādā veidā uz tā Camry gribēju uzlikt KER ar latviešu mūziku, bet nekādi nesavienojas. Kaut kāda aizsardzība tam strīmam laikam vai kas cits, jo visas citas stacijas, ieskaitot SWH latviešus un EHR latvieši, mierīgi var pievienot un klausīties.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
16.06.2022. , 13:20, ivo teica:

Vari pateikt konkrētu modeli? Arī interesē.

Links vairs nedarbojas.

Rekur atradu kur tirgo un ir uz vietas https://prodiskont.lv/index.php?route=product/category&path=564

Nopirku dāvanai ar papildus FM un CD pa 69. Man ir šis modelis, kas te krietni lētāks, ja piemiedz ar aci. ;) https://prodiskont.lv/index.php?route=product/product&path=564&product_id=2281

 

Lubānas ielas bāzē kantoris atrodas - sajutos kā laika mašīnā atsviests 30 gadus atpakaļ, bet ir ok. :D 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Man būs kāds verķis laikam jānopērk, ar pulti.

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Paldies, nopirkšu sev uz terases, a to vienmēr telefonu lieku, klāt! Šis tiešām arī LAN shari redz, vai tikai DNLA?

 

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tie, kuri savos internetradio izmanto aplikācijas serveri Frontie Nuvola, kurš piedāvā radiostacijas no visas pasaules, tagad pie Lavijas pievienotas praktiski visas radiostacijas, t.sk. arī ŗegionālās "Divu Krastu radio", "radio Rēzekne" utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

OK, iečekošu tavu piedāvājumu. Pats gan izmantoju Daily Tunes app un saprotu, ka pietiek "ar atliektiem galiem". Arī LV radiostacijas milzīgā skaitā. Pašam patīk un iesaku citiem. Pats klausos Radio BOB AC/DC (pie Vācijas radiostacijām). Nonstopā, bez reklāmām tikai AC/DC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , motleyman teica:

Nonstopā, bez reklāmām tikai AC/DC

Tev dzelzs nervi, visu cieņu. Angļi krievu gūstā ABBA  Mamma Mia cauru diennakti nevarēja izturēt. 😀

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ha, Ha ! Esmu 20 gadsimta produkts. 80-to gadu roks un metāls rullē. Toties tagad darbā neiespējamā misija 20 reizes pa dienu klausīties Rema - ļur, ļur, ļur.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nu moins. Ja es katru dienu klausīties tikai roku un smago metālu, sen jau būtu sajucis prātā, ēstu putru ar plastmasa dakšiņu Ģintermuižā un skatītos izslēgtā televizorā.

Labots - base7
  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

> OT_ON

  

28.09.2022. , 19:10, motleyman teica:

80-to gadu roks un metāls rullē. Toties tagad darbā neiespējamā misija 20 reizes pa dienu klausīties Rema - ļur, ļur, ļur.

no abām šīm galējībām un vēl latinosiem pumpas vien metās :)

ja kādam ir laika mašīna, laipni lūgti uz dz.d. party

Martini_50_Party.png.8b484643572977ca27241b0ace190cc3.png

 

 

> OT_OFF

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Tie, kuri izmanto aplikāciju Frontie Nuvola. Pēc mana aicinājuma ir pievienotas trīs jaunas pašmāju radiostacijas:

"EHR Super Gold", "EHR Super Klubu Klasika", "EHR latviešu Deju Hiti un "EHR Rus Hiti 2000-x".

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

sorry ka paceļu šo tēmu , vai  ir kāds aktuāls modelis ar pulksteni un i radio ? kas tagad topā, vajag dāvanu...bija Racer posts, bet neatrodu.

Link to comment
Share on other sites

Auna 120 ir daļējs radiopulkstenis. Atšķirībā no parastā radiopulksteņa Auna pulkstenis patstāvīgi redzams tikai standby režīmā. Ja ieslēgts radio, pulkstenis redzams tikai samazinātā formātā, kuru nemaz no attāluma nevar redzēt+ viņš parādās tikai ik pa brīdim, nevis patstāvīgi.

Šī iezīme ir visiem iradio aparātiem (esmu testējis vairākus modeļus un ražotājus).

Parastajam radiopulkstenim laiks ir redzams visu laiku (vai ieslēgts, vai izslēgts radio, vienalga).

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...