Jump to content

Tehnika,kas atskaņo i radio


spainiss2
 Share

Recommended Posts

Partyman

shitas bij labs; Rotel nezinama firma :jump: ...un ieteikums izveleties MBL :crazy: ...karoche brivdienas... :pooh_go:

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

a ko, skan jau tas MBL labi. Tikai par pusļimonu man orķestris katru vakaru mājās spēlētu LIVE :D

Link to comment
Share on other sites

Partyman

par pusmiljonu es labak noiretu kadu Rigas klubinu un uzaicinatu Prince sniegt akustisku koncertu mana dzimshanas diena, bet atlikusho muzhu es butu ar mieru klausities savu marantz par paris simtiem...

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Bet vispār visu cieņu. Tēmā par "i-radio" esam nonākuši līdz pus-ļimonu sistēmām. :D

Link to comment
Share on other sites

ko lai dara, ja iRadio mani neinteresē, sakarā ar to, ka interneta nav. Tas ir, internets ir, bet - bez vadiem un dārgs un lēns. Dzīvoju 800m no Rīgas robežas :-)

Toties ar citu aparatūru pilni kakti :) Nule kā vēl vienu Luxman stiprekli eBajā nopirku.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man draudzene Jūrmalā dzīvo, pilsēta kā nekā, bet interneta nav (Lattelecom, etc). Dārgs un bez vadiem protams pastāv (LMT, tele2, Bite vai Triatel!), tik tas jau nav normāls internets! Viens no plusiem kārtīgam resim ar veco labo FM.

Link to comment
Share on other sites

Nu vecais labais FM principā skan labāk par dajebkuru i-radio...

Link to comment
Share on other sites

nnoname

ja viņā neatskaņo tos pašus 128kbps no kompja pleilistes (kā tas šobrīd notiek vairumā radiostaciju)

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Bet radio jau augsta skaņas kvalitāte nav nepieciešama, es personīgi nepazīstu nevienu, kas vakarā atlaistos klubkrāslā un baudītu "raadio skonn-tooo!"

 

Radio es lietoju kā fona troksni, lai klusumā nav jāsēž, ne jau, lai mūziku baudītu! :)

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Piekriitu ka lai klausiitos muuziku labaa kvalitaatee nu no iradio nedabuusi normaalu skanjas baudu. Es viennoziimiigi par muziku kas skan no CD vai no datora, vinyl labaak un tad baudiit.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Skonto vēl nav tas trakākais. Man šķiet, ka SWH no lielajiem ir visneklausāmākais. Pat ar visu augsto bitreitu. Kad vēl bija squeezebox touch, tur ir tāda vizualizācija kā VU meter. SWH VU diez ko zemāk par -3 nekritās un pat ar salīdzinoši augstu bitreitu to bija apgrūtinoši klausīties. BBC bitreits krietni zemāks, toties VU bija normālāks, svārstījās daudz plašākā diapazonā, līdz pat -20 un klausīties bija krietni vieglāk.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Nu BBC var klausīties ja anglene ir bezmaz dzimtā valoda, vai arī ja cilvēkam ir labi attīstīta audiālā uztvere.

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Ar angleni viss kārtībā, bet 15-20 minūtes klausoties rodas iespaids, ka tā stacija ir ārprātīgi garlaicīga!

Link to comment
Share on other sites

BBC kā reiz ir labs anglenes uzlabošanai - tur labi un skaidri runā. es kādreiz paklausos no rītiem iekš auto

Link to comment
Share on other sites

Nu par garlaicību runājot, ir cilvēki, kas spēj klausīties pat LR1 :D

Labots - ivo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā tieši tā, BBC ir vieta, kur angļi runā visskaidrāk. Bez tam, mūzika tur arī skan. Tāds pats rādio, kā citi. Parunā, uzspēlē, parunā, uzspēlē.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Jazznfunk

Man ir jautājums: vai tad kāds Star FM un EHR arī klausās? :D Es klausos tikai BBC un LR-1, tak što gaumes jautājums.

 

Klipā redzamie aparāti smieklīgi. Nu kur tur Hi-End ar zelta krāsas pogām un ziliem ekrāniem? Pakazuha par pusmiljonu.

 

Kādreiz netā atradu norvēģu analogu LR-3, kas "raidīja" ~200 VBR OGG formātā - ļoti pieņemami un patīkami.

Labots - Jazznfunk
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Ja tāda tēma... ir doma iegādāt šo +par strerio un atskaņošana no usb

Onkyo TX-8050 Vai tomēr nav vērts. (ap 300ls)

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

iesitot googlē pirmais links beware onkyo TX-8050 :D ,bet var jau būt ka aparāts super

Link to comment
Share on other sites

lai nu ko, bet es sāku apjēgt, ka vismaz LR1 kautkas īsts notiek, atšķirībā no pārējiem radio, kur vienu plati drillē mēnešiem ilgi, pamainot ar reklāmas pauzēm un kur dīžeji no rītiem baigie asprāši jūtas, lai gan tā viņu vārīšanās ir tukšas muļķības laika aizpildīšanai.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Vispār.. Nezinu kā ar cenām (dārgs vai nē?), bet savulaik noņēmu skaidu Argusā esošajiem Konig Web Radio. http://web.argus.lv/....BL/hwindex.htm

 

Lietojams štrunts. Iespraud adapteri sienā un piesēdzies pie WiFi. Spēlē arī windows šāres un vē kaut ko (neatceros). Vai bijas visas LV populārās radiostacijas? Arī neatceros. 2 gadi pāgājuši. Zinu ka vajadzēja palaist muzīk ar ShoutCast palīdzibu. Serveris uz Linux griezās un pa lokālo tīklu strīmoja un vairāki šaie brīnumi atkal radīja troksni telpā. Ja ļot gribās noņemt skaidu, gan jau ka ar Argusiešiem var kaut ko sarunāt uz pamēģināšanu.

 

EDIT: tikai tagad saprtu, ka sem tēmas nosaukuma slēpjas pavisam kas cits. atkal krānu mērītāji savirojušies.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
spainiss2

Man SWH pazudis no v-tuner platformas,kādus pāris mēnešus nebiju klausījies aizvakar ieslēdzu un nav. Kā ir uz citiem pleijeriem arī nav,man resis Onkyo..?

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Man arī uz kompja viss iet...mests komantārs! Intresanti,cik stacijas zem Latvijas mapītes pēc skaita rāda uz citiem pleijeriem,kuriem ir v-tuner atbalsts,man tikai 23.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nezinu, ko jūs var ņemties ar to skaņas kvalitāti, es radio klausos no reša caur pastūzi, normāli, i.radio no ''lenovo'' lēto klēpjdatora, ,kas pirms trim gadiem uz akciju pirkts par 199 Ls, un skan labāk nekā tikko meitai pirktais par 270 Ls, protams ieliekot orģinālo cd vecā DVD, skaņa ir labāka, bet katrs klausītājs izvēlas atbilstošā brīdī klausīties to ,kas tajā brīdī ir pieejams, .....es kādreiz klausījos 80 gados radio ''Lubxemburg''; un biju starā, jaunie džeki jau par to neko nezina

Link to comment
Share on other sites

i- radio ir huyna , ok, labāka par youtūbi - bet huynja. uz dator tumbām der :D

 

http://www.noiseaddi...s-hearing-test/

 

pārbaudāt savu dzirdi un "spīkerus " kolbasītāji - līdz cik KHZ dzirdat ? PC spīkeri vairāk par 10-14k neņem :D paklausās tie kas slavina logitech, un visu citu :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Un? Tas neliedz klausīties fonā interneta radio... Ne vienmēr vajag superuper kvalitāti.

Gribās kvalitāti? Tad klausies DVD vai Blu-Ray

Link to comment
Share on other sites

Arī FM ir huynja galu galā. Var mēģināt traku ideju: Raspberry Pi kā inerneta radio atskaņotājs ar analogu vai HDMI audio izeju. Tikai tas ir riktīgs DIY hardcore lai novestu līdz lietotāja ērtumam.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Oskar, vai drīkst pie tevis paciemoties un paklausīties tavu skaņas iekārtu, (bez ''brāļa'' nebraukšu)

Link to comment
Share on other sites

var kaut kad sarunāt...

 

nu tā jau ir. radio arī tāds so so, reti kura stacija ir klausāma. es pamatā bbc klausos :D

Link to comment
Share on other sites

nu man tagad kā reiz garais atvaļinājums sākas, ok, nāks tuvāk uzsitīšu pm. nu kā dzirde ? līdz cik dzirdam ?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
Raimonds1

Rakstīs ka tepat, ko tur jaunu tēmu taisīt.

http://radio.garden/visit/aberystwyth/GPQ5XNW0

 

Uz lielā datora ērti. Pasaules karte uz ekrāna, klikšķini tik uz stacijas un klausies.

Kādi būtu varianti ērtai mobilai iekārtai ar mobilā interneta karti, akumulatoru, ārēju barošanu un vajadzības gadījumā pieslēgšanu pie stacionāra vai auto pastiprinātāja. Kaut kas jau gatavs vai custom made.

Kādas ir izmaksas iekārtai un interneta pieslēgumam, kaut kādi varianti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Radio Garden ir android apk. Laid uz planshetes, android tv vai automashiinaa caur mirrorlink vai android auto.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja nu kādu tas interesē, pagājušo nedēļu iekš Depo ieraudzīju radioaparātu, kas atskaņo radiostacijas no interneta. Pievēŗsu uzmanību cenas dēļ (ap 40 EUR).

Camry  CR1180. Tiesa, nav zināms, kā un vai var vispār manuāli pievienot kādu radio.

https://www.salidzini.lv/cena?q=camry+cr+1180

P.s. Protams, var iztikt ar telefonu/planšeti/karadio, bet tur atkal liekas kustības vajag, lai pieslēgtos.

 

 

Labots - base7
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Daiļais
1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Depo ieraudzīju radioaparātu, kas atskaņo radiostacijas no interneta

O! paldies par info! Reāli interesē. Man ar FM uztveršanu vāji. Domājams, ka kofigurācija notiek caur aplikāciju

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...