Jump to content

Kā no jauna iestatīt krāsu līmeņa indikatorus HP Photosmart B 110a printerim?


beaija
 Share

Recommended Posts

ieliekot kārtridžā jaunu čipu

 

čipam ir jābūt pilnīgi jaunam? jo zilā kārtridža čips dzeltenajam nederēja...parādās uzraksts "missing or broken.."

kā var izdzēst atmiņu? lai printeris domā, ka jauni kārtridži?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu ja gribi redzeet liimeni, tad labaak peerc jaunus kaartridzus. Ar uzpildiitajiem taa buus, samierinies. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja gribi redzeet liimeni, tad labaak peerc jaunus kaartridzus. Ar uzpildiitajiem taa buus, samierinies. ;)

 

es samierinos ar to ka nerāda cik ir līmenis, bet nesamierinos ar to ka neprintē krāsu, no tā, kas ir iepildīts. Tu jau neatbildēji uz manu jautājumu, cilvēks var samierināties ar daudz ko bet es jau nejautāju - vai man jāsamierinās?..

Link to comment
Share on other sites

tak teica jaunu kārtridžu vai jaunu čipu !

 

jau esošas atbildes atkārtošana nav jauna atbilde. by the way ir vēl viens variants, bet acīmredzot neesi kompetents šajā jautājumā. peace, I'm out!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kuraa vietaa pirmajaa postaa ir kaut kas par to, ka neprintee? Autor tu uzdevi jautaajumu par to, ka tev neraada liimenjus.

Link to comment
Share on other sites

Kuraa vietaa pirmajaa postaa ir kaut kas par to, ka neprintee? Autor tu uzdevi jautaajumu par to, ka tev neraada liimenjus.

 

to ka nopirkt kārtridžus var es laikam saprotu un ka čipus nomainīt var es arī zinu. ( pirms sekoja dubultatbilde) taču atsevišķi šādi čipi nenāk (tieši manam printerim). man interesē kārtridža uzpildīšana mājās un to izrietošo seku novēršana.

 

precizēšu: lieta ir tāda ka krāsas ir iepildītas, taču rāda "low ink" dēļ "expiration date"- kas nozīmē iztecējis krāsas derīguma termiņš. taču ja es lieku printerim noticēt, ka termiņš nav pagājis, tad viņš turpinātu savu darbību. tikai lai to izdarītu viens variants ir nepieciešams izņemt printera bateriju (cmos), kas savukārt dzēstu informāciju. vēl iespēja ka jābūt vēl trešajam kārtridžu komplektam jo HP atceroties tikai 2 čipus pirmstam. bet kopumā lai es tiktu pie baterijas ir jātiek korpusā...tagad jau sanāk cits jautājums.

 

iedomājos, varbūt ir kāds kas vēl ko tādu ir mēģinājis no latviešiem, nevis tikai angļu valodas lietotājiem :)

 

ja kautko cilvēks ir uzmeistarojis, tad tam noteikti ir instrukcija.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cik ir ir printēts, tad printeris bļauj, ka kartridži tukši, bet printē tālāk. Jautājums, kas tev tur par informāciju tai printerī kuru nedrīkst nodzēst? Varbūt atiestati datumu printerim?

Link to comment
Share on other sites

Ja autors būtu pildījis normālā ofisa aksesuāru kantorī (a la Ortega, vai TSC, vai kādā no simts citiem), tad tur meistari ar programmatora palīdzību būtu arī kārtridžu čipus noresetojuši, vai nomainījuši uz neorģinālajiem čipiem. A ja jūties baigais māsters ar šprici un krāsām par 2Ls bundulī, tad nu cīnies ar sekām...

 

[..] Varbūt atiestati datumu printerim?
Datums kā likums ir hardcodēts platē un turpat arī pulkstenis ar bateriju, vai arī tiek ņemts no sistēmas, lai sekotu līdzi kārtridžu srokiem, un spiestu lietotājus pirkt jaunus par zvēra naudām.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik ir ir printēts, tad printeris bļauj, ka kartridži tukši, bet printē tālāk. Jautājums, kas tev tur par informāciju tai printerī kuru nedrīkst nodzēst? Varbūt atiestati datumu printerim?

 

Tu nedaudz pārprati- mērķis tieši ir dzēst informāciju par datumiem un laikiem. Saki kā to atstatīt? draiveri pārinstalēju tas neko nedeva.

 

Ja autors būtu pildījis normālā ofisa aksesuāru kantorī (a la Ortega, vai TSC, vai kādā no simts citiem), tad tur meistari ar programmatora palīdzību būtu arī kārtridžu čipus noresetojuši, vai nomainījuši uz neorģinālajiem čipiem. A ja jūties baigais māsters ar šprici un krāsām par 2Ls bundulī, tad nu cīnies ar sekām...

 

Tieši tā es arī darīju :D esmu māsters. es domāju ka nekas traks jau nav, tāpat ja nevarēšu atstatīt nekur to datumu ielikšu jaunus. negribas tikai.

 

 

Datums kā likums ir hardcodēts platē un turpat arī pulkstenis ar bateriju, vai arī tiek ņemts no sistēmas, lai sekotu līdzi kārtridžu srokiem, un spiestu lietotājus pirkt jaunus par zvēra naudām.

 

printeris nav reģistrēts. ja man būtu nedaudz cita versija hp printeris- citi kārtridži, tad tur pat ar līmlentām aizlīmē punktiņus un visa printēšana aiziet ;)

Labots - beaija
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...